Jaro, léto, podzim a zima
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d93bfa882d8cdea2df7f92b322d469d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nejoblíbenější roční období je
jaro
31%
 31%  [ 45 ]
léto
31%
 31%  [ 46 ]
podzim
26%
 26%  [ 38 ]
zima
11%
 11%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 145

Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 8:59 am    Předmět: Citovat

Cestující, račte si přestoupit Smile http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=298834#298834
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Tak tedy zpět k tématu. Kdyby léto bylo takové, jako o víkendu a dneska, byl bych naprosto šťastný. Ideální teplota, ideální světlo (zataženo)…
A hned je mi líp. Jako fakt. Můžu konečně ven, voda se mi přes den nevaří, v noci se dá hezky spát… A to je jen začátek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 8:33 pm    Předmět: Citovat

Zdravíčko, s přicházejícím létem bych se ráda zeptala, zda někdo aktivně nosí slunečník? Cool jeden si hodlám pořídit. Minulé léto jsem měla úžeh a od té doby mám pocit, že moje hlava a slunce nedělají dobroty Very Happy. Moje sestřenka i kamarádka je mile rády nosí, hodně je taky nosí lolitky (pokud někdo zná tento harajuku styl) Smile

Strašně si je chválí, většinou se prodávají už i nepromokavé takže poslouží i na jaře a na podzim jako obyčejný deštník.
(možná někomu i v zimě, znám takové exoty, co nosí deštníky v zimě, aby jim nezmokly vyžehlené vlasy a protože čepice nebo kapuce by jim účes zničila)

Tak co? Budu jediná šílená běhat se slunečníkem po městě? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 11:55 pm    Předmět: Citovat

Rejžo, to chce k tomu zvolit správný styl oblečení. Jestli bych ze svýho šatníku vybrala aspoň jeden kus, který by se hodil ke slunečníku, tak je to hodně Smile No dobře, možná dva kusy, když přimhouřím oči nad některýma dlouhýma sukněma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 6:03 am    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Zdravíčko, s přicházejícím létem bych se ráda zeptala, zda někdo aktivně nosí slunečník? Cool jeden si hodlám pořídit. Minulé léto jsem měla úžeh a od té doby mám pocit, že moje hlava a slunce nedělají dobroty Very Happy. Moje sestřenka i kamarádka je mile rády nosí, hodně je taky nosí lolitky (pokud někdo zná tento harajuku styl) Smile

Strašně si je chválí, většinou se prodávají už i nepromokavé takže poslouží i na jaře a na podzim jako obyčejný deštník.
(možná někomu i v zimě, znám takové exoty, co nosí deštníky v zimě, aby jim nezmokly vyžehlené vlasy a protože čepice nebo kapuce by jim účes zničila)

Tak co? Budu jediná šílená běhat se slunečníkem po městě? Laughing


Já bych si vzala slaměný kloboučky s krempou, sama mám dva kousky, ale chtělo by to k tomu trochu přizpůsobit i zbytek oblečení. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 11:06 am    Předmět: Citovat

Tak to samozřejmě je mi jasné, v plánu je koupení letních šatiček, botiček, sukně letní mám i doma, dokonce jsem schopná si to i sama ušít Smile .

Jinak slaměný klobouček mám taky Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Začíná nám podzim a já jsem nedávno měl něco jako podzimní depresi. Chvilkovou, ale bylo to zvláštní. najednou mi bylo líto, že léto je pryč. Divné, já vím. Nechápu to. Od té doby jsem se dal dohromady a užívám si příjemné teploty, co panují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.