Galerie
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa267143a540ab2db9129f6607c18c68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:28 pm    Předmět: Galerie Citovat

Dřív na těchto stránkách bývala galerie s fotkami dlouhých vlasů, ale teď už je pryč.. mohla bych se zeptat, co se s ní stalo a proč už zde není?? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Galerie byla zrušena, protože sem chodívali čumilové, kteří se ani nezaregistrovali a očumovali tady některé holky, i císařovnu Sisi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ano je to tak. Galerii je tu nicmene spousta v uzivatelskych profilech.

Do budoucna mozna funkci Galerie vratime, ale bude podminena urcitym poctem prispevku a delkou registrace u nas. Uvidime.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

To by bylo skvělé, kdyby se vrátila i s určitým počtem příspěvků.. protože se mi hodně líbila a určitě to tyto stránky i jistým způsobem rozšiřuje a je to přeče k tématu. V profilech je skvělá, ale přesto tam nejsou všechny ty dlouhovlásky které byly v té všeobecné Crying or Very sad Takže já jsem určitě do budoucna pro obnovení.. kdyby to nějak šlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 7:17 am    Předmět: Citovat

Trochu tomu nerozumím. I po zrušení Galerie sem přece můžou ti čumilové chodit dál a okoukovat fotky holek v profilech. A tam jsou prece ty fotky mnohem osobnejsi nez byly ve "velke" Galerii, kam se umisťovaly převážně fotky "cizích" dlouhouvlásek.
Tak co se zrušením Galerie vyřešilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 9:00 am    Předmět: galerie Citovat

Tereza napsal:
Trochu tomu nerozumím. I po zrušení Galerie sem přece můžou ti čumilové chodit dál a okoukovat fotky holek v profilech. A tam jsou prece ty fotky mnohem osobnejsi nez byly ve "velke" Galerii, kam se umisťovaly převážně fotky "cizích" dlouhouvlásek.
Tak co se zrušením Galerie vyřešilo?


Já si myslím, že do osobní galerie se můžeš podívat jenom po registraci, takže je to trochu omezené ( ale zase se můžeš jenom zaregistrovat a stejně ty galerie okukovat ). Takže je mi trochu líto, že potom jsme kvůli tomu ochuzené my, které si ty fotky prohlíží třeba pro inspiraci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:44 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Trochu tomu nerozumím. I po zrušení Galerie sem přece můžou ti čumilové chodit dál a okoukovat fotky holek v profilech. A tam jsou prece ty fotky mnohem osobnejsi nez byly ve "velke" Galerii, kam se umisťovaly převážně fotky "cizích" dlouhouvlásek.
Tak co se zrušením Galerie vyřešilo?

Ona ta galerie nebyla moc využívaná, mnohem více lidí chodí do "soukromých " galerii uživatelů, kde se fotky obměňují častěji, je tam větší pohyb a více obrázků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

No právě... Dokonce sám Aha tu někde psal, že registrace trvá pár vteřin.
Mě ta Galerie celkem mrzí, protože se na fotky dlouhých vlasů dívám moc ráda. Právě pro insipraci a občas i jako motivaci a povzbuzení, abych nepodlehla nějakému záchvatu sestříhání nebo ostříhání.
Taky je na nich pěkně vidět, že dlouhé vlasy nejsou nudné a že mohou být i velmi elegantní a dá se s nimi hoooodně moc čarovat... Prostě když dochází fantazie, tak je taková galerie k nezaplacení! Smile

Fotky v profilech mě moc nebaví sledovat, protože to co mě zajímá, tj. dlouhé vlasy (do pasu a dál), účesy, styly nošení vlasů,atd., se tam neobjevují moc často. A taky občas, no... mám pocit, že lezu někomu do soukromí, které mě ani nezajímá. Embarassed Prostě nemusím vidět a vědět všechno. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

Ona ta galerie nebyla moc využívaná, mnohem více lidí chodí do "soukromých " galerii uživatelů, kde se fotky obměňují častěji, je tam větší pohyb a více obrázků.[/quote]

Myslím, že nebyla moc využívaná z toho důvodu, že byla málo aktualizovaná a nebylo v ní moc obrázků...
Jinak si myslím, že na stránky o dlouhých vlasech fotky dlouhých vlasů (tj. primárně zaměřené na vlasy, nikoli na jejich nositelku) prostě patří.

A hlavně: problém čumilů a nevhodných návrhů se tím skutečně nevyřešil. Nebo se mýlím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 2:32 pm    Předmět: galerie Citovat

Každopádně si myslím, že je škoda, že už tady není....... možná se tolik nevyužívala, ale mohla by se víc obnovovat a přidávat další dlouhovlásé fotky ( i když to není jednoduché jich hodně nalézt ) Podle mě sem určitě patří a rozšiřuje obzory................ když se člověk podívá na to, že dlouhé vlasy byly vždycky módní! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.