Máte doma sárí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 78, 79, 80  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0e9bd613957dba8f45d67b61a615a09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma sárí???
ano mám a nosim ho..
16%
 16%  [ 31 ]
ano mám, ale nenosim ho popř. jenom do břišních tanců a tak..
13%
 13%  [ 25 ]
měla jsem, ale nechala jsem si z něj něco ušít
2%
 2%  [ 4 ]
ne, ale ráda bych si ho koupila
26%
 26%  [ 50 ]
ne, ani ho neplánuji kupovat
42%
 42%  [ 81 ]
Celkem hlasů : 191

Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 8:32 pm    Předmět: Citovat

Taky aby ses ty cítila líp, když máš zavinovačku a zafouká vítr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laia
8-20
8-20


Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 8:40 pm    Předmět: Citovat

Fíjo, tak to mám teda co dělat, abych to všechno spíchla Smile Díky za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 8:49 pm    Předmět: Citovat

Laia napsal:
Díky mnohokrát! Přesně to jsem potřebovala vědět Smile Jen ještě- musí se pod tu sukni nosit i spodnička nebo je to jen pro efekt, tedy aby to vypadalo líp?


No, bez spodničky nosím v létě a se spodničkou mezi létem a ostatními ročními dobami. A taky se zichrhajckou, aby se ten zmetek nerozevíral. Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 8:57 pm    Předmět: Citovat

Spodničku nosím jen pod sárí. Když jsou venku uragány, zavinovací sukni neriskuju a u normálního větru mi stačí ten překryv, co tam je. Ale nenápadně umístěná patentka stačí. Zicherky nevedu od té doby, co mi jednou jeden dobrý člověk sukni přišlápl a vyrobil mi na ní epesní skobu.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

A pravda. Patentka mě nenapadla Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
safira002
0-7
0-7


Založen: 8.11.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 2:12 pm    Předmět: Citovat

To je právě to, že v sárí, které není bohužel oblečení typické u Evropanů, vyvolává buď negativní nebo pozitivní pozornost. Zase nejsem tak obrněná, abych si ho vzala třeba na autobus nebo do města. Vždy jsem v něm chodila doma a už tenkrát jsem slýchávala rýpavé poznámky typu: " Vypadáš jako Indka, nechceš se odstěhovat do Indie" ? Jak by ne, když jsem snědá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laia
8-20
8-20


Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 10:17 pm    Předmět: Citovat

safira002 napsal:
To je právě to, že v sárí, které není bohužel oblečení typické u Evropanů, vyvolává buď negativní nebo pozitivní pozornost. Zase nejsem tak obrněná, abych si ho vzala třeba na autobus nebo do města. Vždy jsem v něm chodila doma a už tenkrát jsem slýchávala rýpavé poznámky typu: " Vypadáš jako Indka, nechceš se odstěhovat do Indie" ? Jak by ne, když jsem snědá.

Jako bys mi mluvila z duše. A to jsem si ho ještě ani nekoupila... V rodině mě mají za exota, protože se mi to líbí. A že bych v to vyšla ven? Možná by mě vydědili Very Happy Ale však oni si zvyknou Wink A navíc nedávno jsem to zkoumala- polosárí vypadá docela "evropsky", dlouhou sukni nosí kde kdo a k tomu už jen šátek a tadá!
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 12:40 pm    Předmět: Citovat

Napisu to i semhle, i kdyz jsem psala i do "Zapeklitych problemu".

Mam jedno sari, tezke, nepruhledne, ale velice poddajne (doslova tekute) hedvabi ... jenze dlouhou dobu stravilo v krabici a jsou na nem vytlacene sklady. Jelikoz vim, ze se hedvabi obvykle nesmi zehlit, resim, jak ho znovu vyrovnat. Velmi spatne nasaka vodu (proste to po nem "klouze") a kdyz uz nasakne, velice dobre ji drzi.

Mam ho jen tak namocit a nechat vyvesit? Nebo ho zkusi prejet z rubu zehlickou ... ?

Velmi nerada bych o nej prisla, nebot se stalo mym favoritem ... a nerada bych mu ublizila. Confused

Diky za kazdou radu Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 2:14 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Napisu to i semhle, i kdyz jsem psala i do "Zapeklitych problemu".

Mam jedno sari, tezke, nepruhledne, ale velice poddajne (doslova tekute) hedvabi ... jenze dlouhou dobu stravilo v krabici a jsou na nem vytlacene sklady. Jelikoz vim, ze se hedvabi obvykle nesmi zehlit, resim, jak ho znovu vyrovnat. Velmi spatne nasaka vodu (proste to po nem "klouze") a kdyz uz nasakne, velice dobre ji drzi.

Mam ho jen tak namocit a nechat vyvesit? Nebo ho zkusi prejet z rubu zehlickou ... ?

Velmi nerada bych o nej prisla, nebot se stalo mym favoritem ... a nerada bych mu ublizila. Confused

Diky za kazdou radu Smile


Já bych ho dala jen vyvěsit. Pokud to nepomůže, zkusila bych přežehlit ale jen pod nějakou jinou látkou - třeba pod tenkou utěrkou nebo starou plínou, jestli je toma máte.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 7:40 pm    Předmět: Citovat

Dekuju, zkusim to. Z toho zehleni mam prave strach ... no, uvidim, co s tim zrobim. Kdyztak to zkusim na te nezdobene strane ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 78, 79, 80  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.