osmáčci
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c7376c89ba7350f592c675a01afd0abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:07 am    Předmět: osmáčci Citovat

To je moc roztomilý zvířátko, bohužel ho nemám. Máte ho někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Ne zrovna já. Ale strejda. Měl doma dva. Je to velice šikovné a vynalézavé zviřátko. Jednou v noci vyskočil z akvária a šupajdil si to rovnou ke špajzu. Tam nějakým záhadným způsobem nastevřel dveře, protáhl se dovnitř. Ráno bylo všechno rozkousané Laughing Laughing Laughing dokonce i v mouce a kafi byly bobky Laughing Laughing Laughing teta byla na nervy, musela všechno omýt a rozkousané věci vyházet. Když jsem se toho chlupatého drobečka zastala se slovy:" no, co, čert to vem, hlavně, že je mu dobře a je zdravý", mrštila po mě pytlík mouky s ohryzaným rohem. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

To jsem ráda, že se někdo ozval. Musí to být legrace s potvůrkama. Asi bych je mít nemohla, nevím, kam bych dala klec, oni potřebují dost velikou, a nechtěl by je asi ani manžel, ten miluje psa a jeho krmení a léky taky něco stojí. Tak si prohlížím stránky s osmáčky a smutně koukám. Taky mám v obýváku moc kabelů a kvůli tomu by se ani nedali pouštět ven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 10:38 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
To jsem ráda, že se někdo ozval. Musí to být legrace s potvůrkama. Asi bych je mít nemohla, nevím, kam bych dala klec, oni potřebují dost velikou, a nechtěl by je asi ani manžel, ten miluje psa a jeho krmení a léky taky něco stojí. Tak si prohlížím stránky s osmáčky a smutně koukám. Taky mám v obýváku moc kabelů a kvůli tomu by se ani nedali pouštět ven.


To je pravda, oni hryžou i do kabelů... Poslední akci odnesl doma kabel od lampičky od králíka, byla pod proudem, jen jsem se otočila a rána.. králíkovi nebylo nic, jen měl opálené fousy na čumáku, myslela jsem, že mě odvezou, mohlo ho to zabít.. Crying or Very sad a taky mám schovaný ještě ovladač od bývalé televize, tam zas působilo morče, za to jsem ale vynadáno dostala.. Laughing Ta odchlíplá nakousnutá tlačítka jsem se snažila zamaskovat (ne, že by úspěšně Laughing ), ale ty ukousané už nešly a pak mi všichni chodili říkat, že neví, jaký program nebo funkce tam asi byla??? Laughing Laughing
Od té doby si dávám hodně velký pozor, aby se někdo nezranil...
Zas se s nima ale nenudíš! Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

Vy mě tu dycky přeQapíte nějakejma zvířátkama, co podle názvu neznam Embarassed

je to prosím toho zvířátko??

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Ano, je to tenhle tlapkoň Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Je to on, ten je ale roztomilý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaja
8-20
8-20


Založen: 14.2.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle uzasny zviratko mame uz sedm let.. A muzu rict ze je to fakt zlaticko! Smile Ochocena jak pejsek..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

papaja napsal:
Tak tohle uzasny zviratko mame uz sedm let.. A muzu rict ze je to fakt zlaticko! Smile Ochocena jak pejsek..


Věřím, jsou to mazlíčci. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 11:31 pm    Předmět: Citovat

Juu, to my máme doma tiež dve slečny Very Happy Sú to neuveriteľne inteligentné zvieratká, naše holky dokonca počúvajú na meno Shocked A to, ako si vzájomne češú srsť, bijú sa o orechy, skovávajú si ich pred sebou, kúpu sa v piesku...no dajú sa pozorovať snáď celé hodiny. A občas sú úplne ako malé deti Smile

A s tým obhrýzaním kábelov to nie je až také hrozné - dajú sa púšťať von a majú to moc radi, len ich človek musí stále sledovať. Keď sme ich mali ešte len chvíľku a nevedeli čo a ako, stihli nám prehrýzť nejaké káble od chladničky, ehm...Chladnička o pár dní na to skonala (aj tak už bola na vyhodenie), ale osmákom sa našťastie nič nestalo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.