Jak nedestruktivně sušit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2aec6d856916da34040b1692a56f639aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jujacek
41-80
41-80


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

Taky dávám turban a po nějaké (různé) době jej sundám a nechám buď volně doschnout nebo hodím do drdolu či copu Smile češu až ráno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

Já si vlasy po umytí jemně vymačkám aby se moc nelámaly a pak je zabalím do ručníku a nechám uschnout. Akorát když vlasy u ofiny nenačešu dozadu, mastí se mi víc vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

Mně vlasy schnou hodně rychle, takže po umytí je jen trochu pomačkám, na chvíli zabalím do turbanu, a pak nechám volně proschnout. (Případně ještě polovlhké svážu do copu, pokud chci jemné vlnky.) Češu většinou až druhý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 11:34 am    Předmět: Citovat

já nechávám v tubanu a pak doschnout volně ale je fakt že pokud chci mít hezčí vlasy musím použít fén sou pak takový hladký Sad naštěstí to už nepoužívám moc často ikdyž přes zimu víc protože můj pokoj se nedá moc vytopit a s mokrou hlavou jít spát to bych to musela ráno znova namočit a přefénovat :-l
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 11:42 am    Předmět: Citovat

Já po umytí vymačkám vodu, zamotám do turbanu (osvědčilo se mi ještě pak zamotat do jiného suchého když je první už hodně vlhký), pak odmotám a nechám volně doschnout...a teda trvá to v zimě tak 3-4 hodiny když je zatopeno, na koleji kde táhne jdu skoro vždycky spát s vlhkými, protože tam schnout odmítají , v létě je to lepší. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

No to sušení je děs Evil or Very Mad Ráno kvůli tomu musím vstávat o dost dřív (večet mýt nemůžu, zkoušela jsem několikrát a i když jsem nešlq spát s vlhkými, tak výsledek byla ráno totálně mastná hlava), protože mi schnou čím dál déle, přitom délkou to není, mám je po ramena, řídké a jemné a schnou kolem dvou hodin Confused A to jsou rozhodně zdravější, než byly za dob melírování, nevím čím to je.

A fén už NIKDY, ani teplý vzduch ani studený. Naposledy na moje narozeniny jsem chtěla být feši, když už se slavilo ve velkém stylu, tak jsem si vlasy vyfénovala a větší ohavnost jsem neviděla, neměly žádný tvar, byly ysušené, krepaté, HNUSNÉ Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Já po umytí vymačkám vodu, zamotám do turbanu (osvědčilo se mi ještě pak zamotat do jiného suchého když je první už hodně vlhký), pak odmotám a nechám volně doschnout...a teda trvá to v zimě tak 3-4 hodiny když je zatopeno, na koleji kde táhne jdu skoro vždycky spát s vlhkými, protože tam schnout odmítají , v létě je to lepší. Very Happy

P.S.: Po vyfoukání fénem vypadám jako rozlítané vysušené koště, takže to za mě ne-e Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám probkém při schnutí ten, že docela dlouho trvá, ale hlavně - strašně špatně mi shcnou vlasy jakoby na skráních, ty, co jsou nejníž když se dávají za uši, prostě ty prameny za ušima... Jsou vždycky mokré nejdýl, ale hlavně jsou strašně zpramínkované a ucourané, nevím proč... Mám je určitě myté dobře, přímo se na ně zaměřuju... Nevím, kde je chyba. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
No to sušení je děs Evil or Very Mad Ráno kvůli tomu musím vstávat o dost dřív (večet mýt nemůžu, zkoušela jsem několikrát a i když jsem nešlq spát s vlhkými, tak výsledek byla ráno totálně mastná hlava), protože mi schnou čím dál déle, přitom délkou to není, mám je po ramena, řídké a jemné a schnou kolem dvou hodin Confused A to jsou rozhodně zdravější, než byly za dob melírování, nevím čím to je.

A fén už NIKDY, ani teplý vzduch ani studený. Naposledy na moje narozeniny jsem chtěla být feši, když už se slavilo ve velkém stylu, tak jsem si vlasy vyfénovala a větší ohavnost jsem neviděla, neměly žádný tvar, byly ysušené, krepaté, HNUSNÉ Rolling Eyes


Nemáš náhodou moje vlasy? Smile Teda mě už se naštěstí občas zadaří umýt je večer, sice to není úplně dokonalé, ale zase lepší než ráno fénovat když zaspim Embarassed Jinak to že ti schnou vlasy delší dobu mi připadá normální, nejrychleji mi schly vlasy asi před rokem, kdy byly hodně suché. Teď mám kratší a snad zdravé a trvá jim to mnohem déle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

preco mi to poslalo 2 krat? a teraz tento jeden prispevok neviem dat prec pooooomc Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Naposledy upravil leny dne čt leden 19, 2012 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.