Jak nedestruktivně sušit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f951f68ef962b0bb97f0d372795bec5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 4:54 pm    Předmět: Citovat

no tak to jaz pre zmenu poriadne ani netusim, co je to vlasy umyvat rano - mne schnu tak 4-5 hodin a to teda podla mna nejake extra hustase nemam, zasadne nechavam uschunut na vzduchu a najlepsie mam ked si lahnem spat s vlhkymi alebo mokrymi a rozprestriem na vankus. potom mam rano pekne vlnky a nemam chemlon i ked na pokozku a samotne vlasy to asi ideal nie je Embarassed Rolling Eyes inak ak s nimi len tak chodim hore dole po byte Smile tak su tiez zvlnene ale menej a su chemlonovejsie. no a ak susic, tak mam jeden profesional philips keramicky ktory stal povodne strasne peniaze ale mam ho za 7 eur z METRA Shocked . bol to vystaveny kus Laughing Laughing , cely obity, chyba mu krabica aj zadna mriezka, chudak vyzera ako po navrate z frontu ale je fantastiky a ma difuzer a je ionizacny. inak so sucimi mam tiez otrasne skusenosti, ale po tomto mam vlasy ozaj fajn ked ich uz 2 krat do roka vyfenujem. mno ale to je asi preto, ze je to sucic ionizacny a ja mam poci ze to ozajozaj funguje. keby to 100% nenicilo vlasy, tak by som ich tymto susicom fenovala snad aj po kazdom umyti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 9:02 am    Předmět: Citovat

Celkem obdivuju ty, kdo si nechávají vlasy schnout několik hodin. Já mám bohužel nějakou divnou hlavu a jakmile si ty vlasy nechám dlouho vlhké, tak se mi začnou dělat brutálně lupy, už to mám vypozorované, takže to řeším metodou 20 minut turban z ručníku a pak u hlavy vyfénovat, vlhké konce mi nevadí, ale té pokožce hlavy se ta vlhkost nějak nezamlouvá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 9:08 am    Předmět: Citovat

Avery napsal:
Celkem obdivuju ty, kdo si nechávají vlasy schnout několik hodin. Já mám bohužel nějakou divnou hlavu a jakmile si ty vlasy nechám dlouho vlhké, tak se mi začnou dělat brutálně lupy, už to mám vypozorované, takže to řeším metodou 20 minut turban z ručníku a pak u hlavy vyfénovat, vlhké konce mi nevadí, ale té pokožce hlavy se ta vlhkost nějak nezamlouvá Sad


Avery, já mám vyzkoušené, že když půjdu spát s mokrými vlasy, taky budu mít lupy. Schnou mi taky dlouho (4-5 h), takže si je myju co nejdřív večer. Turban si nedávám, jen mám přes ramena velký ručník a vlasy schnou volně na něm. Tímhle způsobem se mi žádné lupy nedělají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 10:26 am    Předmět: Citovat

umyjem večer/v noci, vodu sa snažím dať z vlasov vymačkaním preč, zabalím do turbanu, v poslednom čase mám ten turban na hlave až moc dlho, dakedy som aj dve hodiny lenivá ho dať dole Very Happy, ale to iba posledný mesiac, a inak dám vlasy z turbanu preč po chvílke, idem spať, ráno sú ešte vlasy v zime dosť vlhké, ale kašlem na to, spravím drdol a je to... btw, vlasy mi cez zimu schnú viac ako by mi bolo milé (niekedy aj pár dní, kým sú úplne suché), cez leto v pohode na slniečku za 2 hodiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

knihomolko, mám to úplně stejně Wink A vlasům to nijak nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

Umývam ráno alebo večer, dám na pol hodinu do turbanu a potom nechávam voľne schnúť. Vlasy sa sušia asi 4 hodiny. Medzitým sa ich snažím prstami alebo riedkym hrebeňom čo najviac urovnať, až neuschnú v podivných vlnách. Keď umývam večer, zagumičkujem ich. Ostanú mi síce stopy po gumičkách (ach tie moje vlasy, ako nás uložíš, tak ostaneme až do umytia Very Happy), ale lepšie ako keby boli divne preležané. Fén používam ráno, keď sa ponáhľam a vlasy nestihnú doschnúť. Ale býva to len tak max. raz za mesiac, väčšinou po zábale alebo maske, keď čičíkam svoje svedomie, že pre toľkú starostlivosť musia predsa len niečo vydržať Embarassed Fén pravdaže nie na silný výkon a držím ďaleko od hlavy, niekedy ich len dosúšam alebo predsuším a nechám doschnúť voľne. Po féne mám ináč veľmi pekné, objemné a dokonale rovné vlasy. Až sa ma ľudia pýtajú, či som sa žehlila, mohli by byť také stále..Ale ich zdravie mi je oveľa prednejšie Smile Jáááj, a ešte používam fén, keď si zaobalim hlavu s hennou/zábalom a nahrievam, nech je to pekne v teplučku Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

Umeju, vymačkám vodu, zabalím do turbanu, někdy jsem tak líná, že ho sundám až za hodinu. Pak v předklonu, tak, jak jsem ten ručník sundala, pročísnu zlehka konce Tangle Teezerem. Nijak jim to neubližuje, protože jsou vlastně ještě v tom stejném tvaru, co jsem je zabalila a nechám doschnout.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 6:41 am    Předmět: Citovat

Mám dotaz.
JAK si sušíte vlasy? Question
Je mi jasné, že fén tu asi moc lidí nepoužívá, jde mi spíš o to, jestli s těmi mokrými vlasy nějak pohazujete nebo je prostě necháte nějak ležet a schněte si.
Já se nima prohrabuju a mávám s nima a tak a jsou suché do hodiny (ale mám jenom po ramena). Kdybych je nechala jen tak ležet, tak mi budou schnout asi celý den...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 7:58 am    Předmět: Citovat

Chvíli je mám v turbanu a pak s nima nedělám nic. Kdybych si je prohrabovala, můžu je po uschnutí umýt znova.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 8:14 am    Předmět: Citovat

Jéé, vy jste mě přesunuli sem, ale já jsem ten svůj dotaz spíš chtěla směřovat na to JAK sušíte vzhledem k té sušící době. Vždyť ten kdo suší hodinu asi nesuší stejně jako ten s 5 hodinama, nebo?
Chtěla jsem, aby se u té doby sušení uvedl i způsob... Uznávám, že jsou tato témata dost propojená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.