Listování fórem
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f31225d16c9f6078505b7d600794b22Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 2:14 pm    Předmět: Listování fórem Citovat

Měla bych návrh na zlepšení:

Nedalo by se nějak zařídit, aby šla vyhledat v tématu konkrétní stránka? Když se jedná o "téma" na např. 50 stran (šampony Urtekramm) a chci si pročíst starší příspěvky, tak je logicky nepřečtu všechny najednou. Skončím-li na str. 25, čeká mě příště úmorné proklikávání od str. 3...

Pokud už to někde funguje a já to přehídla, tak se omouvám a s gustem mne, prosím, vymažte! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:07 pm    Předmět: Re: Listování fórem Citovat

Tereza napsal:
Měla bych návrh na zlepšení:

Nedalo by se nějak zařídit, aby šla vyhledat v tématu konkrétní stránka? Když se jedná o "téma" na např. 50 stran (šampony Urtekramm) a chci si pročíst starší příspěvky, tak je logicky nepřečtu všechny najednou. Skončím-li na str. 25, čeká mě příště úmorné proklikávání od str. 3...

Pokud už to někde funguje a já to přehídla, tak se omouvám a s gustem mne, prosím, vymažte! Laughing


Myslím si, že to asi nepůjde... protože jsem to ještě na žádném fóru neviděla, ale všechno je možné Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Toto mě taky mrzí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

já už to někde viděla, listování bylo asi po pěti stránkách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Připomínám, že je možné vyhledávt pomocí toho okénka pod fórem. Je to celkem praktické. Listování po více stránkách tu bohužel není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Připomínám, že je možné vyhledávt pomocí toho okénka pod fórem. Je to celkem praktické. Listování po více stránkách tu bohužel není.

Listování po stránkách jsem viděla na fóru, které je dělané na stejném základě jako toto. Teda nebylo to listování po více stránkách, ale přímo přechod na konkrétní stránku. Takže by to snad mohlo jít implementovat i tady Question
Co se týče vyhledávání, taky jsem to tu už někam psala - když si něc vyhledám, vyplivne mi to jenom konkrétní téma, ve kterém se dané slovo vyskytuje, ale když na něj kliknu, dostanu se na první stránku toho tématu, takže když se mnou vyhledávaná věc nachází až na stránce 25, tak se tam stejně musím proklikat.
Tajně doufám, že v nějaké nové verzi se tohle spraví, protože jinak nemá to vyhledávání vůbec smysl Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 10:16 am    Předmět: Citovat

Ahojte, díky za podněty a nápady! Plánujeme tento rok přejít na pokročilejší formu fora- bude to vypadat cca stejně jako toto, nebojte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 11:06 am    Předmět: Re: Listování fórem Citovat

Tereza napsal:
Měla bych návrh na zlepšení:

Nedalo by se nějak zařídit, aby šla vyhledat v tématu konkrétní stránka? Když se jedná o "téma" na např. 50 stran (šampony Urtekramm) a chci si pročíst starší příspěvky, tak je logicky nepřečtu všechny najednou. Skončím-li na str. 25, čeká mě příště úmorné proklikávání od str. 3...

Pokud už to někde funguje a já to přehídla, tak se omouvám a s gustem mne, prosím, vymažte! Laughing


pokud si to forum prohlížíš z jednoho počítače, můžeš si tu poslední stránku zazáložkovat v prohlížeči a nebudeš ji muset přiště ani hledat Smile nebo se pokus trefit v adrese stránky to posledni cislo, které je adekvátní pořadí příspěvku Smile

ještě to upřesním, protože jsem to právě vyzkoušel a je to šíleně jednoduché Smile Nezačínej toto přeskakování na požadovanou stranu z první stránky vlákna, ale nejépe na poslední. Pokud je poslední strana vlákna 25 bude na konci adresy http číslo 240. Z toho vyplývá, že zadej místo něj požadovavá strana-1 a přilep tam nulu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Co se týče vyhledávání, taky jsem to tu už někam psala - když si něc vyhledám, vyplivne mi to jenom konkrétní téma, ve kterém se dané slovo vyskytuje, ale když na něj kliknu, dostanu se na první stránku toho tématu, takže když se mnou vyhledávaná věc nachází až na stránce 25, tak se tam stejně musím proklikat.
Tajně doufám, že v nějaké nové verzi se tohle spraví, protože jinak nemá to vyhledávání vůbec smysl Crying or Very sad


U toho odkazu, který ti to vyplivne, se musíš podívat na datum příspěvku, jedině podle toho se to pak dá najít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Me jeste napadlo - (po od(p)borne konzultaci), jestli by v nove verzi fora nesel strcit takovy jako stromeckovy seznam temat. Aby se clovek nemusel porad vracet a mel prehled..?
Mozna je to uplne zcestná ajdýja, ale za zminku nic nedam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.