Kolik dáváte šampónu?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa6db09d328dd044fb7857dc622f283dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:29 pm    Předmět: Kolik dáváte šampónu? Citovat

Mám vlasy do pasu docela jemné. Šampónu davám "hrstku" nevím jak to popsat Very Happy , ale docela dost. A tak by mě zajímalo kolik tak dáváte? V různých časopisech se radí, dávat šampón o velikosti lískového oříšku - tak to bych se asi neumyla Confused
Může přemíra šamponu škodit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

vidíte, tohle by mě taky docela zajímalo. Jinak já dávám docela dost, snad to není moc špatně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Lískový oříšek se mi zdá taky dost málo. Co používám Urtekram, který moc nepění, tak dávám šampon "na čtvrtiny"-dřív jsem nalila trochu do ruky, plácla na hlavu a masírovala, teď dávám po troškách na každou čtvrtinu hlavy Wink Takže celkem dám asi 4 lískové oříšky, ale šamponuju jenom hlavu, maximálně když mám naolejované vlasy, tak tu pěnu pak rozetřu do délek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

tak ja to delam podobne jako souf,ale davam spis tak pet "hrasku"ale zalezi spis jak kdy,nekdy dam min,ale vzrdy si to napred zredim v dlani s vodou Very Happy
a cajovou misku blaticka(hotove lavovky)oboji davam jen na na hlavu,ne do delek...ale ted me tak napada,ze uz si ani nepamatuju,kdy jsem naposled myla samponem,rekla jsem si,ze to budu s lavovkou stridat a nakonec nejak vede bahynko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:20 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že hlavně záleží na tom šamponu - jak hodně pení.... protože některého tam dáš jenom kapičku a máš celou hlavu a někdy tam vyleješ půlku lahvičky a pořád to nestačí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé, jaké jsou různosti na ten Urtekram Shocked Mně, Souf, třeba pění naprosto nehorážně. Ani chemický šampon mi tak silně nepěnil. A to jsem těch Urtekramů vyzkoušela už pár.

Jinak k otázce. Myslím, že větší množství šamponu může škodit vlasům --> elektrizování, přesušování, či přejemnělost. Je jasné, že se po olejování většímu množství šamponů vyhnout nedá, ale platí, že dávat co nejmíň.

Já osobně dávám asi tolik, co je velikost pětikoruny, někdy i dvojkoruny Very Happy vytvoří se mi opravdu šílená pěna a vždycky mám zapěněný celý sprchovací kout Laughing Jinak je zvláštní, ale mně třeba pění i veškteré kondicionéry a masky, i když by vlastně neměly, no nerozumím tomu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

Já dávám při prvním mytí trochu víc, t.j. velikost zhruba pětikoruny, a při druhém mytí míň - t.j. tak ten lískový oříšek - při vlasech na zadek a frekvenci mytí jedou za 4 - 5 dní to kupodivu nějak stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Já konečně přišla na to, kolik urtekramu mě nepřesuší - jeden lískový ořech a rozmíchám ho v malé lahvičce s čistou vodou. Trochu se napění a stačí to. Alespoň na mou hlavu. když jsem dávala tolik co jsem byla zvyklá (cca lžíci), vlasy mi to skoro spálilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Takže, když si myju vlasy drogerijním nebo salonním šamponem tak si vlasy rozdělím na dvě půlky-od čela do prostřed a od prostředka po konec. Dávám tedy na každou půlku stejné množství šamponu- a použiju asi dva lískové oříšky(to je u těch normálních šamponů). No a když myju přírodním tak postup je stejný ale šamponu mám v dlani o něco víc-ale ne zas o moc, mi totiž nikterak nevadí když šampon nepění,nemám z toho žádný divný pocit. No a taky umývám jen hlavu a do délek "utřu" přebytečnou pěnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

No to je fakt zvláštní Laughing Drogerkové šampony mi pění docela dost, u Alverde jsem si zvykla, že pěnil trochu míň, ale pořád to bylo ok, ale Urtekram mi prostě nepění skoro vůbec. Je to spíš takový pěnivý povlak než ta klasická nadýchaná pěna z normálních šamponů.
A jak ti může pěnit balzám nebo maska, to vážně nechápu Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.