Kolik dáváte šampónu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be4e7749e776e0d1095b069ee5c28937Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Mám sice vlasy dosahující k ramenům, ale šamponem nešetřím, mám ráda, když je na vlasech pěna a tím si myslím, že jsou dost umyté... když mám málo pěny tak mě to znervozňuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 11:17 am    Předmět: Citovat

Taky dávám šampon i do délek... když si vzpomenu kolik toho s nimi vymetu za ty dva dny (sedačky autobusu, smog, jídlo, prach...) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 11:52 am    Předmět: Citovat

Tak to já dávám šampón jen k hlavě, délky podle mě bohatě stačí umýt kondicionérem Smile Když dávám šampón i do délek, po několika umytí začnou být vlasy přesušené a splihlé...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 12:07 pm    Předmět: Citovat

Taky dávám jen k hlavě, vymývat to i z délek by mi zabralo půl dne, stačí kondicionér...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

Těžko říct. Teď používám tuhý šampon od Lush. Je to jako mýt si vlasy kostkou mýdla. Ale pění hodně a vůbec ho neubývá.
U tekutého šamponu se snažím dávat ho co nejmíň. Ale už se mi několikrát stalo, že jsem si vlasy neumyla pořádně, a pak byly mastné, když uschly. Dávám tak velikost vlašského oříšku a myju dvakrát. U chemických šamponů s tím nebyl nikdy problém, ale takové Alverde mi skoro nepění, tak si musím dávat pozor, abych to nepřehnala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 12:23 pm    Předmět: Citovat

ja dávam šampón na celé vlasy, síce najviac pri hlave, potom ďalej už len tak aby sa nepovedalo Very Happy a záleží od druhu šampónu, koľko dám...teda, koľko treba, aby začalo peniť, aspon trochu; pri niektorých stačí úplne málo, pri niektorých viac...ale skrátka dávam tak, aby som mala dobre zmyté vlasy a aby mi láhev šampónu vydržalo dlhšie ako mesiac-dva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 4:47 pm    Předmět: Citovat

Já dávám podle mého šampónu docela dost asi 2-3 vlašské ořechy Very Happy Very Happy a to ani dlouhé vlasy nijak nemám (bohužel). Mám je asi ke koncům lopatek a to asi jen tu spodní vrstvu vlasů, která je delší Crying or Very sad a ono by se to do délek ani nemělo dávat kvůli vysušování (mám suché vlasy), ale nemůžu si pomoct, prostě to není ono jinak... Laughing Síla zvyku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dudka
41-80
41-80


Založen: 16.5.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 9:33 pm    Předmět: Citovat

Tak já je taky umývám hlavně u hlavy a délky tak aby se neřeklo. A šamponu dávám dle mého tak akorát, Některé pění jak blbé a stačí jich malinko, některých musím dát do dlaně trochu víc, a některé co skoro nepění dávám jednou "zeshora" a jednou "zesdola" aby byly umyté všechny, párkrát se mi stalo, že když jsem umývala vlasy rychle a málo našamponovala, tak zůstaly mastné a jakoby pořád neumyté
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 9:59 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych, že na jedno umytí tak polévkovou lžíci. Dávám trochu i do délek. Protože taky vymetu vlasama všechno. Smog velkoměsta, prach doma atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 10:02 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Řekla bych, že na jedno umytí tak polévkovou lžíci. Dávám trochu i do délek. Protože taky vymetu vlasama všechno. Smog velkoměsta, prach doma atd.


jj, asi tak tú polievkovú lyžicu, síce pri niektorých šampónoch stačí aj čajová lyžička, ale tak ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.