Uprava dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a927c50f30c60ffd45217f268b940bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jó, tento chlap se objevil i ve vlasových videích.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 3:47 pm    Předmět: Učesané vs. rozpuštěné Citovat

Mám dotaz - Někdo říká, že vlasy je nejlepší mít v nějarém učesu, aby se zbytečně nepoškozovaly třením o sebe. Ale někdo zase tvrdí že vlasy by se měli nechávat rozpuštěné protože v copu nebo culíku trpí a poškozuje to pokožku, co si myslíte vy? Question Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

ahoj, môj osobný názor je taký,že by sa to malo striedať...myslím si, že časté nosenie vlasov stihaanutých do nejakých copov a drdolov nie je rovnako dobré ako ich mať neustále rozpustené....na každom čo si napísala, je niečo pravdy, súdim podľa seba. Preto je dobré si nájsť nejakú zlatú strednú cestu. Trebárs doma ich mať rozpustené, v robote, v škole v účese, prípadne naopak. Vlasy potrebujú ako ochrániť pred trením, tak aj svoju voľnosť, si myslím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 5:14 pm    Předmět: Citovat

Ildichan napsal:
ahoj, môj osobný názor je taký,že by sa to malo striedať...myslím si, že časté nosenie vlasov stihaanutých do nejakých copov a drdolov nie je rovnako dobré ako ich mať neustále rozpustené....na každom čo si napísala, je niečo pravdy, súdim podľa seba. Preto je dobré si nájsť nejakú zlatú strednú cestu. Trebárs doma ich mať rozpustené, v robote, v škole v účese, prípadne naopak. Vlasy potrebujú ako ochrániť pred trením, tak aj svoju voľnosť, si myslím


dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

Mě při nějaké analýze vlasů říkali, že je mám v místě, kde jsem dávala do gumičky zůžené a víc poškozené a to nosím gumičky tlusté a volnější. Confused Takže asi nebude dobré nosit jen v copu...
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 7:33 pm    Předmět: Citovat

To by mě taky zajímalo. Podle mě záleží hodně i na typu vlasů. Já nosím hodně vlasy rozpuštěné, moc se mi necuchají a ani to tření jim tolik nevadí (rozhodně míň než kdysi, když jsem odrůstala od ramen a konce se mi neustále třeli o ramena a všechny límce, teď prostě leží na zádech a konečky visí dolů, tak je to v pohodě). Případně culíky.
Teď přes léto jsem nosila v práci hodně drdoly a přijde mi, že se to na vlasech dost podepsalo, ty délky jsou takové polámané a trochu prořídly, takže s drdolama na dobro končím (aspoň mě nebude štvát, že vlasama do pasu mám drdol menší než leckteří poramenavlasatí).
Naopak znám případy, kdy s volnýma vlasama z baráku nee, protože sebemenší vánek z nich udělá do 5 minut dred a to rozčesávání určitě moc neprospívá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terkahb1
0-7
0-7


Založen: 30.6.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 1:53 pm    Předmět: Citovat

mě to taky leze! když si dělám culík tak si ty kousky vlasu hodně z blízka nalakuju připlácnu k hlave chvilinku počkám pak ty vlasy rozčesávám.. moc laku nanich nezbyde ale budou od něj tak unavený Laughing že se připlácnou k tý hlave vypadá to i docela přirozeně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

K tomu ničení vlasů v drdolu - našla jsem si jednou takový drdol, který je k vlasům podle mého nejšetrnější - Navolno dát do gumičky do vysokého culíku, trochu popotáhnout, nahoře rozevřít, ty vlasy smotat a schovat je to té kapsy. Potom si dopomoct pérky a je to. To bych řekla spíš, že už ty vlasy nějako ochrání před třením a navíc to vypadá hezky a překvapivě to docela i drží - chodila sem s tím občas i do tanečních a drželo.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 4:11 pm    Předmět: Citovat

Ja objevila kouzlo takovych tech "latkovych" gumicek ... nejsou to takove ty pletene s gumickama uvnitr ale spis latkove pruzne krouzky, ma je treba znacka Pretty Woman v drogeriich.

Trochu se vytahuji, ale co je pouzivam, tak mam dojem, ze ty vlasy min rasuji jako ty bezespojove tvrde gumicky a drzi zaroven lip nez ty pletene ...

A maji i maly prumery a spoooustu barev! Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 3:11 pm    Předmět: Citovat

Četli jste někdo tenhle článek na lidovkách? Mně to přijde spíš vtipný, jak kdyby to rozhodl od stolu chlap s ježkem, protože každý, kdo má aspoň trošku delší vlasy, tak ví, že jeden z nejlepších účesů, když nemají lézt vlasy do obličeje, je cop nebo zaplétaný cop. Navíc v něm ty vlasy dobře drží včetně kratších pramínků. Chápala bych jedině tu čelenku z nějakých bezpečnostních důvodů - třeba že vadí pod helmou, nebo tak něco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.