Uprava dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a031d1d18608ecc77ca801f4480aae8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 9:55 am    Předmět: Citovat

Myslím, že do dlouhých vlasů paří úplně nenápadná jemná čelenka, jen tak pro oživení těch rozpuštených, jinak ty copy.... i jako žena se ráda a obdivně otočím, když vidím krásný dlouhý cop, ani se nedivím, že se mužům tak líbí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 10:35 am    Předmět: Citovat

Jak do vlasů dostáváte ty jehlice? Mně absolutně nedrží.... Jka je máte dlouhé? Plastové nebo jaké?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 11:31 am    Předmět: Citovat

Mně také nikdy nedržely. Ale vzhledem k tomu, že mi nedrží ani drdoly, tak se tím ani netrápím. Myslím že jehlice jsou tak zapíchnout do hotového drdolu pro ozdobu. Ten se tím ještě víc zajistí proti rozpadnutí. Ale jen jehlicí bych drdol nesepnula, rozpadl by se mi.
Návrat nahoru
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 9:54 am    Předmět: Citovat

Já mám dřevěné jehlice cca 20 cm dlouhé....pomocí dvou jehlic vlasy sepnu a nepotřebuju už další sponky (max. jednu na připevnění konečků)....vlasy buď smotám do šneka a pak chytím jehlicí (propletu ji mezi vlasy), druhou to už jen zpevním anebo upletu dva copy, v týle upevním vodorovně jehlici a kolem ní pak omotám copy a zas zpevním druhou jehlicí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 12:58 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé. šnek by se mi asi rozpadl, mám to na něj už moc těžké. Ale copy by kolem jehlice snad omotat šly...Někdy to zkusím Wink
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 11:39 pm    Předmět: Komentář Citovat

Kamarádka, která nemá nějaké super dlouhé vlasy, ale i tak jsou hezké, říkala, že si je umí upravit i pomocí malířského štětce. Je to holt výtvarnice a má pak ve vlasech netradiční ozdobu. Jak si to ale upraví, nevím, protože postup neznám. Vlastně jsem ji tak ještě ani neviděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 10:32 am    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Klasický skřipec na vlasy mé přítelkyni rozhodně nestačí a nikde jsem neviděl nic většího. Nemá někdo zkušenost, jak jednoduše udržet hodně dlouhé, husté a těžké vlasy vyčesané na hlavě?


Človíčku, já to řeším tak, že si nejdřív vlasy v požadovaném tvaru chytím gumičkou a pak je teprve zaskřipcuji. On skřipec, sviňák, nerad drží dlouhé vlasy bez kamarádů sponek a gumiček Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 11:07 am    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Já mám dřevěné jehlice cca 20 cm dlouhé....pomocí dvou jehlic vlasy sepnu a nepotřebuju už další sponky (max. jednu na připevnění konečků)....vlasy buď smotám do šneka a pak chytím jehlicí (propletu ji mezi vlasy), druhou to už jen zpevním anebo upletu dva copy, v týle upevním vodorovně jehlici a kolem ní pak omotám copy a zas zpevním druhou jehlicí....

Ach jo..mě ty jehly prostě nedrží a nedrží Sad škoda,asi to neumím správně zamotat...neznáte ještě nějaký pěkný účes z dlouhých vlasů? Mě už to nebaví: pořád jen culík, cop, culík,cop a zase culík....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 1:34 pm    Předmět: Citovat

mně se hrozně krepatí vlasy, když je venku jenom trošku vlhko... Nemáte někdo tip, co s tím? Vyjdu ven s krásnou hřívou a přijdu s hlavou plnou krepáků Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 7:55 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
mně se hrozně krepatí vlasy, když je venku jenom trošku vlhko... Nemáte někdo tip, co s tím? Vyjdu ven s krásnou hřívou a přijdu s hlavou plnou krepáků Crying or Very sad

Mimísku, podle mě je úplně suprový kondicionér elsev na suché hrubé vlasy se sklonem krepatit se, je tmavě oranžový. Nemůžu si ho vynachválit...dnes jsem celý den běhala v dešti a vlhku...vlasy jsou rovné a...prostě normální Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.