*** našli jste chyby ??? Pište sem ***
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93cb9245f0a97e70074a07349cd28233Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Rozdíly v prohlížečích...
Explorer + Mozilla-> u počtu x členů & x hostů online: tam je to super, že je tam to "posouvátko" a člověk vidí, kdo je online..
Opera -> tam to posouvátko není Sad

Aha, je to srozumitelně napsáno? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Možná už to tu někdo psal, ale když jsem ve fóru a chci se vrátit do nabídky Start (kliknu na ni nahoře na liště), tak mě to napoprvé hodí na stránku, kde je zobrazena pouze reklama "Vypadávají Vám dlouhé vlasy...".
Už mě to celkem štve, proklikávat se ke Startu na několikrát. (většinou zabere až druhý pokus).

Děkuji! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Já mám zase ten problém, že se mi občas stane, i když jsem přihlášená "nastálo", že najednou přihlášená nejsem, a když se pokouším přihlásit, píše mi to, že nemám oprávnění....


S tím oprávněním se mi taky stalo..vůbec je to teď nějaký divný s tím přihlašováním, kolikrát se odhlásím a koukám, že jsem stále přihlášená Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Káťa napsal:
Asi je to chyba na mém PC, ale... chci si nahrát nové fotky, které jsem před tím zmenšila v tom programu na zmenšování a ony se mi ty zmenšené fotky uložily s koncovkou .bmp. Při nahrávání do profilu mi to hlásí, že: koncovka nebyla uznána, soubor nebyl nahrán. Co s tím???

Tyhle fotky s koncovkou bmp mi také nejdou nahrát. Zmenšené obrázky proto ukládám s koncovkou jpg, pak už to jde.


Ano je treba vkladat POUZE obrazky s JPG.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Občas se mi stává, že mi nepřijde upozornění na mail, přestože ho mám očividně nastavené a v mezičase jsem dané téma navštívila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 6:21 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Tohle teoreticky chyba není, ale prakticky je, a obrovská:
Kdysi se při psaní příliš dlouhé zprávy v chatu prostě psaní zablokovalo - nešlo psát dál. Teď se nestane nic, ale po odeslání se zpráva nezobrazí a nenávratně zmizí. Jakožto tvora, který píše spíš delší zprávy méně často, mě to extrémně štve už po první hodině návratu na chat.

Takže se důrazně vyslovuji pro návrat k původní funkci - tj. po přesažení limitu zablokovat další psaní zprávy. Současné řešení je extrémně user-unfriendly Sad

Jojo, to jsem taky zpozorovala, místo zobrazení zprávy to napíše, že jsem publikovala zprávu delší než 181 znaků (myslím) a zpráva je v čudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

mě to pořád odhlašuje... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

když se chci dostat na svůj profil, tak asi v 80% případů vyskočí chybová hláška "internet explorer nemůže otevřít stránku http/.... operace přerušena" a objeví se stránka, že se nelze připojit. u jiných profilů mi to nedělá + nemůžu si tam nic změnit, přečíst, plostě nic Rolling Eyes a jak vidím tak bohužel nejsem jediná. Asi by jsme se na sebe neměli dívat jak tu někdo psal Very Happy Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 12:13 am    Předmět: Citovat

ja jsem stale online, ikdyz se odhlasim. a kdyz nactu stranku, tak se mi ukazuje, jako bych byla pripojena. ale kdyz chci udelat nejaky ukon, tak uz ne. nejak nechapu ten princip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
když se chci dostat na svůj profil, tak asi v 80% případů vyskočí chybová hláška "internet explorer nemůže otevřít stránku http/.... operace přerušena" a objeví se stránka, že se nelze připojit. u jiných profilů mi to nedělá + nemůžu si tam nic změnit, přečíst, plostě nic Rolling Eyes a jak vidím tak bohužel nejsem jediná. Asi by jsme se na sebe neměli dívat jak tu někdo psal Very Happy Surprised


Dělá mi to taky. Po delší době jsem dávala fotky do galerie a podařilo se to asi až na 10. pokus. Jinak to hlásilo stejnou hlášku. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.