*** našli jste chyby ??? Pište sem ***
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c4a4f900fba2520c37a52d7a29056b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 8:50 pm    Předmět: Citovat

jo, dneska mně to v opeře blblo asi 10x (pořád ne a ne se přihlásit), pak jsem spustila mozillu a no problem, zvláštní ty různý prohlížeče...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
jo, dneska mně to v opeře blblo asi 10x (pořád ne a ne se přihlásit), pak jsem spustila mozillu a no problem, zvláštní ty různý prohlížeče...

já mám mozillu pořád a stejně mi to blbne jak sem psala na 13.stránce
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 11:15 pm    Předmět: Citovat

mě zlobí jak sem psala předtim.. a nefunguje ani když mám zatrženo "pamatovat přihlášení".... a mám mozillu
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

mně se teď dost často, vlasntě pokaždý, když kliknu na žebříčky, zobrazí tabulka:
adresa url neplatná a stránka nemůže být zobrazena
pak se to teda normálně, co kliknu na ok, zobrazí, ale já jen abys o tom věděl Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
mě zlobí jak sem psala předtim.. a nefunguje ani když mám zatrženo "pamatovat přihlášení".... a mám mozillu


Tohle me zlobi zejmena doma - posledni dva dny sice chce po mne Mozillak zatrhnou ZAPAMATOVAT a pak se prihlasi bez problema, ale pred tim ne. V praci tez Mozillak a facha v podstate furt.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

DALŠI FINTY - OD SIDONIE - JAK SE DOSTAT DO PROFILU:
1. Najděte nějaký svůj příspěvek ve jakémkoliv foru a klikněte na své jmeno - a jste na svém profilu. Mně to zatím funguje Laughing
2. kliknout na sebe dole vpravo - tam, jak se ukazuje, kdo je právě on-line

Sidonie - díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám ještě jednu chybu, která mě už dost dlouho rozčiluje. Když se přihlásím, podívám se na nové příspěvky přes záložku Fórum -> Nové příspěvky a přečtu si ty, co mě zajímají. Ale když potom najedu na hlavní stránku fóra, tak se mi to, co jsem přečetla, pořád ukazuje jako nepřečtené, takže do těch vláken lezu znovu a zbytečně. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

AHoj, ano profily jsou docasne trochu omezene, protoze se spouste lidem vubec nezobrazovaly. Vratil jsem se prave z dovci a budeme to ted v srpnu resit. Diky a.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 7:03 pm    Předmět: Chybná automatická volba kódování Citovat

Už delší čas (tj. měsíce? nebo prostě letos?) mi správně nefunguje automatická detekce kódování češtiny v IE. Při prvním načtení každé stránky na DV se ve většině případů automaticky nastaví kódování "Středoevropské jazyky (Windows)", což vede ke špatnému zobrazní diakritiky. Po reloadu stránky (F5) se už správně zvolí "Unicode" a diakritika je OK.

Dá se to přežít, ale je to hodně otravné a hlavně to hodně zdržuje. Mám Win XP + IE 6.0, čili ne právě nejnovější, ale jinde na netu se s tímhle problémem nesetkávám. Lze to přežívat dál, v krizi lze nainstalovat jiný prohlížeč, ale bylo by hezké, kdyby se to dalo nějak opravit. (není v html náhodou nějaký tag, kam lze kódování uvést?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:24 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
A ještě jedna věc, tentokrát celkem nepodstatná drobnost: Zdá se, že u odeslané pošty, která dosud nebyla přečtena, se (mi) špatně zobrazuje ikona (nebo jsem něco nepochopil?). U všech takových zpráv mám ikonu "odpovězeno, nepřečteno" (červená se šipkou), což mi připadá jako nesmysl. Těžko odpovědět na zprávu, když ji nepřečtu (tj. neotevřu).


Tam je to spravne - pokud je odeslana posta cervena, znamena, ze ji adresat skutecne jeste neprecetl.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.