Lee Stafford
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aebdfcdb611a77b611db199181b7c0acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 10:49 pm    Předmět: Lee Stafford Citovat

znáte tohle? našla jsem to na jedněch stránkách jako nejkupovanější. tady je popis co tam byl Ochrana před vlasy, které nikdy nedorostou - Řada Lee Stafford RUTP. Chcete delší či dlouhé vlasy a pak je kvůli špatné kvalitě musíte ostříhat ? Tato kůra podporující kvalitní růst vlasů obsahuje trichogenický komplex urychlující růst a Kreatine + provitamín B5 (Panthenol) podporující kvalitu vlasů. Vlasový stylista Lee Stafford doporučuje: Nanášejte do umytých vlasů před aplikací kondicionéru !!! Po umytí vlasů vmasírujte do vlasů množství velikosti vajíčka a ponechte působit 5 minut. Opláchněte a naneste kondicionér jako obvykle. Nanášejte při každém mytí vlasů dokud se kvalita vlasů nezlepší. Pak udržujte pravidelným používáním. Obsah: 200ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 9:01 am    Předmět: Citovat

Nejsem si teda 100% jistá, ale tato kosmetika hooodně používá silikony..jednou jsem si chtěla od nich cosi koupit na konečky...
já bych používala spíš osvědčený Lopuchový výluh nebo Biohar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

Myslím si že s tou podporou růstu to nebude tak horké-spíše ta maska zabrání ulamování konců-takže vlasy mohou vyrůst-nic míň nic víc. No a že obsahuje silikony to ani nemluvě-to by jen tak ty vlasy nespravilo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 11:41 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem ji mela, je nadupana silikonama, kam se hrabe Pantene, vlasy jsou po ji strasne jemne, ulizle- teda leskle, muze se hodit nekomu kdo ma hrivu a chce mit krasne vlasy jak v reklame ne ten ruzovy Elseve. Ale pro normalni vlasy si myslim ze neni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 6:15 pm    Předmět: Citovat

množství velikosti vajíčka?? Shocked trochu moc, ne? navíc je toho 200ml, to je tak na 3 použití
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

vajicka jakeho, slepiciho, krepelciho, ci dokonce pstrosiho ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 4:38 pm    Předmět: Lee Stafford Citovat

Mnoho příznivců chemie této značky tu asi nebude, ale má fantastický design, spoustu vychytávek a co mohu nejvíc doporučit je tužidlo Double Blow na objem. Na mé velice jemné a neustále zplihlé vlasy je jediný, co funguje. Vyzkoušela jsem kde co, ale tenhle je fakt dobrý. Mají v Profimedu. A taky se po jeho použití dá prodloužit interval mezi mytím vlasů Smile Jaké máte zkušenosti s jinými produkty? Smile

Naposledy upravil eltecko dne st březen 12, 2008 8:25 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Tak ja se taky podělím se zkušenostmi s touhle značkou:-) pořídila jsem si krém na nevinné lokýnky Razz strááášlivě smrdí, ale jinak je vážně super..no oznažení nevinné kudrlinky na něho fakt sedí...a dokonce si toho všimli i ostatní lidi že mám nějak jinak vlnitý vlasy a to je už co říct Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

erathia napsal:
Tak ja se taky podělím se zkušenostmi s touhle značkou:-) pořídila jsem si krém na nevinné lokýnky Razz strááášlivě smrdí, ale jinak je vážně super..no oznažení nevinné kudrlinky na něho fakt sedí...a dokonce si toho všimli i ostatní lidi že mám nějak jinak vlnitý vlasy a to je už co říct Smile

Předpokládám, že to má smysl asi jen u již přirozeně vlnitých vlasů? Nebo to jde i rovné, že by to nějak podpořilo kroucení Rolling Eyes to asi ne-že? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem měla sprej pro lesk. Tedy - lesk jako blesk Exclamation to se musí nechat, ale na dlouhé vlásky to asi není určené, protože mi je to jaksi zpramínkovatělo Wink Na nějakém účesu by určitě vypadal fantasticky!
Zrovna ty jejích úža růžovoučký lahvičky mi je líto polikvidovat kvůli přírodnější kosmetice, do které jsem se vrhla... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.