Lee Stafford
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee4912c45465efa4ef654cf3e6d64564Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tangibell
8-20
8-20


Založen: 27.1.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 7:07 pm    Předmět: Citovat

Kikuška: Jestli myslíš, masku pro vlasy co nikdy nedorostou tak já ji měla a přišlo mi že dobrý. Vlásky povyrostly, ale taky to mohlo být tou pravidelnou masáží při aplikaci...Bohužel co se mi líbilo míň bylo jak to vlasy spláclo. Silikony no. Ale za pokus to stálo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
b.f.
21-40
21-40


Založen: 16.4.2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 1:21 pm    Předmět: Citovat

Jelikož mám hodně náladové vlasy a čas od času na silikonech vyloženě prospívají, vyzkoušela jsem Hair Growth šampon a My Big Fat Healthy Hair (moc toho v DM na výběr nebylo). Testovala jsem cca měsíc (myju vlasy v průměru po třech dnech). Nutno podotknout, že s velkým sebezapřením - obojí mi prostě smrdí. Laughing Od Hair Growth jsem žádné zázraky nečekala - a jelikož jsem se jich ani nedočkala, zklamaná nejsem. Možná, že v kombinaci s kondicionérem a maskou ze stejné řady by se účinek po dlouhodobém používání dostavil, jenže tak dlouho by to moje vlasy na LS prostě nevydržely. Kondicionér byl celkem fajn - ale opět, žádné zázraky. Vlasy pěkně uhladil, odér z vlasů po jednom dni vymizel. Zhoršilo se mi třepení konečků, což mohlo způsobit více faktorů, ale u běžné vlasové kosmetiky z drogerie tohle pozoruju pokaždé.
Shrnutí? Pro moje vlasy to za ty peníze nestojí. Ve stejné cenové kategorii preferuju Toni&Guy, s jejich kosmetikou mám mnohem lepší zkušenosti. Ještě mám nicméně v plánu vyzkoušet tolik vychvalovanou masku od LS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.