Tajemno
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f36cf9e835f871de9d7f24b9ebceb35fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 9:01 pm    Předmět: Tajemno Citovat

Jak víte, na našich táborech si hrajeme na různé doby. Když jsme v roce 1999 pořádali 1. keltský tábor, postavili jsme pro naše "obřady" "Stonedenge". Jedná se o stavbu, kde je postavena brána z kamenů, v kruhu je 6 kamenů a uprostřed kruhu je Surprisedbětní" kámen.Celá stavba je postavena z dost velkých kamenů, které jeden člověk neuzvedne. Je pravdou, že když jsme jej stavěli, byla celkem dost velká legrace s taháním kamenů a pak jejich zvedáním. "Stonehenge" je postaven na kousku louky a pod velkým, starým bukem, který obejme 5 lidí... tráva, která byla kdysi vytrhána, tam neroste dodnes a celý povrch kruhu je vysypán jehličím. Wink
V roce 2001 se stala první příhoda. Byla červencová noc a obloha se již od odpoledne zatahovala a slibovala velkou bouřku. Po 23.00 hodině , když děti již spaly amy k vůli blížící se bouři zrušili i klídky, jsem potřeboval jít na záchod..., který se nachází za táborem, směrem , kde je postaven "Stonehenge". Vzal jsem baterku a vyrazil s tím, že snad nezmoknu...Byl jsem asi v polovině tábora, když jsem konstatoval, že u ohniště je nějak moc vidět a že tam je moc světla... Nejdříve jsem podezříval omladinu , že je u ohně, ale když jsem k němu došel blíže, zjistil jsem , že tam žádný oheň nehoří... a že svštlo vychází odněkud jinud... podíval jsem se k "Stonedenge" a myslel jsem že asi blázním... naše "megalitivká" stavba svítila...všechny kameny byly obaleny asi fialkovým světlem, které je obtékalo... chvíli jsem e na to koukal, jak na zjevení a pak jsem si vzpoměl na tvz."Eliášova světélka" - která se objevovala před bouří na lodních stožárech lodé, plujících po moři... N a záchod jsem nějak nedošel a vrátil jsem se do jídelny, to svtělo, které jsem viděl, mi nešlo z hlavy... netrvalo dlouho a došli za mnou další lidé, kteří mi řákali to, co jsem již věděl a kometovali to výrazy asi tohoto typu :" Já se asi zbláznil... to snad není možné..." Pak začala bouře, jakou jsme tam ještě nezažili... a my dospěláci jsme čekali, kdy se začnou budit děti a my je budeme ukládat do kuchyně a do jídelny... Bouře skonřila nad ránem, ani jediné dítě se nevzbudilo a po celou dobu bouře z místa, kde stojí náš "Stonedenge", byla vidět ona podivná zář... Od té doby proběhlo již mnoho dalších bouří, ale tato záře se zatím nevrátila... Wink - pkud to půjde, pošlu i fotky našeho "Stonedenge", ale bez záře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 11:14 am    Předmět: Citovat

Krásný příběh. Mně se nikdy nic takového magického nestalo. Sad Eliášův oheň může být fialový? Čekala bych spíš zelenavou záři, která se v přírodě obvykle vyskytuje. Postavili jste svatyni starým bohům a oni se na ni přišli podívat a "zasvětit" vám ji Wink .
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 6:29 pm    Předmět: Citovat

no za tu barvu bych asi nyní ruku do ohně nedal, ale letos se stalo něco pro nás skoro neuvěřitelného, ale to bude další tajemno - a zatím poslední... doufám... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 6:43 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
no za tu barvu bych asi nyní ruku do ohně nedal, ale letos se stalo něco pro nás skoro neuvěřitelného, ale to bude další tajemno - a zatím poslední... doufám... Wink


Mně se toho děje bohužel či naštěstí (ono je to asi jedno) tajemného až příliš, že to už ani nevnímám jako tajemné Smile Ale to je k rozebrání spíš někde nad vínem. Každopádně tohle světlo jsem Clondyku taky jednou zažil v lese asi v 1 ráno, intenzivní bílá záře vycházející zpoza pařezu, jako elektrické světlo. Ale už radši mlčím Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 8:55 pm    Předmět: Citovat

Neee! Nemlčet! Psát prosím! Tajemné jevy mě zajímají! (doufám, že teď někdo nepadl úžasem do mdlob) Wink Very Happy . Ráda přemýšlím, co to asi tak mohlo - může být...
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 8:21 am    Předmět: Citovat

Svítících pařezů jsem viděl také několik, ztrouchnivělé dřevo se tak sem tam chová, ale naše kameny ztrouchnivět nemohou... Wink .. Admine, napiš také nějaku Tvou příhodu.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

S tajemnem souvisí i kartářky, vědmy, horoskopy,intuice a tak. Je tu někdo, kdo si nechal nějakým způsobem vyložit budoucnost?
Já osobně bych neměla odvahu kartářku navštívit, asi bych se upla na to, co by mi řekla a pokud by to bylo něco negativního, určitě bych na to neustále myslela a nakonec i na sebe přivolala.
Horoskopy- ty co jsou v v tisku- ty jsou spíš pro pobavení. Jednou jsem se nechala zlákat a nechala si udělat osobní horoskop u "odborníka" a musím říct, že to docela sedělo, minulost i přítomnost. Navíc - nemluvila jsem s ním osobně, takže nemohl nenápadnými otázkami nic vyzvědět.dokonce věděl , že jsem právě bez práce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem si kdysi nechala vykládat karty od kamaráda, ale nějak si nemohu vzpomenout, co mi to vlastně přesně vyvěštil Wink Laughing Jooo, s kámoškami nás tohle jednu dobu dost drželo, takže jsem taky různě blbla s kartami...No, v občas jsem se i celkem trefila, ale pokud šlo o vlastní budoucnost, tak to vždycky vycházelo dosti černě (a většinou taky tak dopadlo), takže jsem to nakonec zavrhla Confused a už dloooouho jsem se ničemu takovému nevěnovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
S tajemnem souvisí i kartářky, vědmy, horoskopy,intuice a tak. Je tu někdo, kdo si nechal nějakým způsobem vyložit budoucnost?
Já osobně bych neměla odvahu kartářku navštívit, asi bych se upla na to, co by mi řekla a pokud by to bylo něco negativního, určitě bych na to neustále myslela a nakonec i na sebe přivolala.
Horoskopy- ty co jsou v v tisku- ty jsou spíš pro pobavení. Jednou jsem se nechala zlákat a nechala si udělat osobní horoskop u "odborníka" a musím říct, že to docela sedělo, minulost i přítomnost. Navíc - nemluvila jsem s ním osobně, takže nemohl nenápadnými otázkami nic vyzvědět.dokonce věděl , že jsem právě bez práce!



U kartářky jsem nebyla , ale v sedmé třídě na školním výletě si mě a kamarádku odchytila jedna vědma a věděla toho o mě dost. Shocked Minulost i přítomnost uhodla s obdivuhodnou přesností a budoucnost se postupně plní . A vůbec nechtěla zaplatit . Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Já byla asi dvakrát u nás v Rance, když mi bylo mizerně. Nejsem nijak přesvědčená o pravdomluvnosti karet, tak jsem to brala spíš jako psychickou podporu v těžkých chvílích - a tak by to mělo být. V Rance s epracuje s Osho Zen tarotem, takže se nevykládá budoucnost, spíš se jen radí se současnými problémy. Tenkrát mi neustále vycházelo "podmiňování". Asi proto, že nikdy nezískám lásku, když ji budu stále něčím podmiňovat. Myslím, že karty měly pravdu,a le jak s etoho zbýt, to už mi neporadily. Nedávno jsem si pořídila miniaturní sadu tohoto tarotu domů, abych si s ním mohla hrát sama, když mám nějaký problém.
Jinak budoucnost jsem si nikdy vykládat nedávala. Velmi mě to pokouší,a le zároveň se toho bojím. Co když mě to zmanipuluje tak, že se budu snažit podle toho podvědomě chovat? Nebo co když mi vyvěští něco ošklivého a já s e toho pak budu bát? A ke všemu se to ještě splní? Ještě závažnější než karty mi připadá chiromantie. Protože u karet lze přinejhorším všechno svést na náhdu, co si člověk zrovna vytáhne, ale co je napsané v dlani, to se ošálit nedá. jedině spoléhat na nesprávný výklad. Ale k nějakému žabaři bych asi nešla....
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.