Tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c5ae5f91c997b59ff00383e7f07ef252Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 6:53 pm    Předmět: Citovat

No, to je fakt záhada... nezbyl tam třeba z předchozího nákupu? Ale to je asi blbost.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lululinka013
81-160
81-160


Založen: 25.3.2011
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 8:40 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Za chvíli tu máme pátek - třináctého! Copak to s vámi dělá? Se mnou zatím nic Laughing ( doufám, že zítra večer nebudu mluvit jinak!)


No tak to 13. piatok je pre mňa posvätný deň... Smile
Narodila som sa vo Veľký piatok 13. apríla (veľkonočný deň), mám meniny 13. decembra, som v škole 13. v poradí študentov, na dovolenkách som ubytovaná na číslo 13., bez toho, aby som o to žiadala... keď som mala 13 rokov, tak všetko po celý rok bolo v znamení čísla 13... Smile A v ten deň, kedy som sa narodila, tak o hodinu neskôr sa narodila vedľa mňa ďalšia Lucia (moje meno je tiež Lucia)... ale tá bohužiaľ po pôrode zomrela... Keď som mala 11 rokov, vtedy mi zomrel milovaný dedko na leukémiu... Venoval sa mi po celé detstvo, vďaka nemu som spoznala zvieratá na vlastné oči, naučila rozlišovať liečivé bylinky a huby, a strieľať s milimetrovou presnosťou z poľovníckej pušky, a podobné zážitky... A o 4 roky neskôr po jeho smrti, som ho zbadala vo veľkom zrkadle v tmavej hale u starej mamy... som sa tak preľakla, že som bola omráčená a primrazená k zemi... Shocked bol v skoro polorozpadnutom stave, ako to býva v hrobe... ale nikomu som to nepovedala, ešte by ma označili za cvoka... Shocked ale o pár dní neskôr od tej príhody sa išla teta nalíčiť ku zrkadlu, lebo sa chystala na večierok, div, že si od úľaku neprepichla oko očnou ceruzkou... Aj ona ho totiž uvidela... Od tej mojej príhody sa tomu zrkadlu radšej vyhýbam... Shocked A taktiež mávam závraty, keď mi má niekto blízky zomrieť... Raz som v škole pred 3 rokmi odpadla, a presne v tú istú hodinu mi zomrela babička, to isté sa mi udialo aj s pradedkom... Ja si to nedokážem vysvetľiť a radšej takéto veci neriešim... vzbudzujú vo mne obrovský rešpekt, lebo neviem definovať a ani ako, či čo robiť... sú to desivé zážitky... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
No, to je fakt záhada... nezbyl tam třeba z předchozího nákupu? Ale to je asi blbost.


no moze byt... ale tak potom mi je luto ze clovek za to zaplatil a mam to nechtiac ja Sad alebo sa pomylila predavacka, alebo akty X Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lululinka013
81-160
81-160


Založen: 25.3.2011
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

pomněnka napsal:
Ivet napsal:
Představ si člověka, v našem trojrozměrném světě, jak se všelijak může pohybovat. Po ploše mu to jde celkem snadno - ve dvou rozměrech se tedy pohybovat může. Ve třetím - směrem do země vzhůru, nebo dolů do jejího nitra už mu to tak dobře nejde. Potřebuje techniku, aby se od ní odlepil nebo se do ní dostal. Ale když už jsi ve vesmíru, dost daleko, najednou to neplatí a můžeš si dělat co chceš.

Myslím, že s časem je to podobné. Cosi nás prostě drží na fleku tak, že prožíváme pouze přítomnost. Je ale možné, že buď objevíme techniku, nebo místo, kde toto omezení neplatí. To bude jízda Very Happy


Gina napsal:

Akorát že žádná minulost neexistuje, jsou to jen vzpomínky na "přítomnost" v naší hlavě, vše se jen fyzicky opotřebová působením vnějších vlivů, umírá, ale stále jsme na jednom místě, žádný čas neubíhá, je to jen výmysl. Razz Twisted Evil


Skvěle napsáno! Souhlasím s obojím, podle toho, co čtu zrovna jako poslední Very Happy


Wau! Zaujímavé úvahy, teraz ste mi dali niečo na rozmýšľanie o svete Laughing Díki Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 3:13 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
wolfishness napsal:
No, to je fakt záhada... nezbyl tam třeba z předchozího nákupu? Ale to je asi blbost.


no moze byt... ale tak potom mi je luto ze clovek za to zaplatil a mam to nechtiac ja Sad alebo sa pomylila predavacka, alebo akty X Very Happy


Taky možnost, nějaký ufon ti to telepaticky podstrčil do tašky. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 3:27 pm    Předmět: Citovat

čerešňa beztak krade, se přiznej.. Laughing Laughing

jinak kdo mi osvětlí záhadu - bolest břicha, kočka na něm

kočka mě tedy po x letech vzala na milost, ale dneska mě strašně bolí břicho, mám své dny a na kočku nemám náladu.. a ona na mě podnikla vyloženě třikrát útok Shocked a po čtvrté mě rafinovaně obešla a skočila mi na hlavu a následně na břuch a od té doby tam leží, vrní a já vyloženě cítím, jak z ní proudí energie a bolest odplouvá.. už minule jsem si toho všimla..

jinak vrnící kočka pomáhá chlapům i v rámci rakoviny prostaty.. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 4:20 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
čerešňa beztak krade, se přiznej.. Laughing Laughing


samozrejme Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 4:21 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
ceresnicqa_3 napsal:
wolfishness napsal:
No, to je fakt záhada... nezbyl tam třeba z předchozího nákupu? Ale to je asi blbost.


no moze byt... ale tak potom mi je luto ze clovek za to zaplatil a mam to nechtiac ja Sad alebo sa pomylila predavacka, alebo akty X Very Happy


Taky možnost, nějaký ufon ti to telepaticky podstrčil do tašky. Very Happy


darček? Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 5:17 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
čerešňa beztak krade, se přiznej.. Laughing Laughing

jinak kdo mi osvětlí záhadu - bolest břicha, kočka na něm

kočka mě tedy po x letech vzala na milost, ale dneska mě strašně bolí břicho, mám své dny a na kočku nemám náladu.. a ona na mě podnikla vyloženě třikrát útok Shocked a po čtvrté mě rafinovaně obešla a skočila mi na hlavu a následně na břuch a od té doby tam leží, vrní a já vyloženě cítím, jak z ní proudí energie a bolest odplouvá.. už minule jsem si toho všimla..

jinak vrnící kočka pomáhá chlapům i v rámci rakoviny prostaty.. Idea

Já někde četla, že kočky vyhledávají nějak energeticky pochroumaná místa, lehají si do nich a nějak je napravují/neutralizují, či co. A psi je naopak obchází obloukem.
Prý je dobré se podle toho řídit, kam si dát postel - tam, kde lehá kočka, radši ne, kde lehá pes, tam je to dobré Smile
Tak je možný, že na té teorii opravdu něco bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

Meeesha, to je hodně zajímavá teorie.. když si vezmu chování naší číči, kde lehá a kde já nemůžu spát (gauč), tak to bude asi pravda..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.