A co nejaky fanda acid jazzu?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e057440006c8aaba379ccd53fc3917dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 10:05 pm    Předmět: A co nejaky fanda acid jazzu? Citovat

Aneb jazzik s kapkou LSD, tedy chci rict, jazzik fuzovany s etnem a elektrem a kdovi cim jeste Smile Kdo tu jeste mate radi Saint Germain, Jazzanovu, Tosca, Nuspirit Helsinki, a tak? Neni to uplne jako ze obskurni smer, ale rad poznam nove inspirace v tomhle smeru, toz piste Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

čoveče jazz já nee. nějak jsem ho nepochopil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 2:15 pm    Předmět: Re: A co nejaky fanda acid jazzu? Citovat

Aha napsal:
Aneb jazzik s kapkou LSD, tedy chci rict, jazzik fuzovany s etnem a elektrem a kdovi cim jeste Smile Kdo tu jeste mate radi Saint Germain, Jazzanovu, Tosca, Nuspirit Helsinki, a tak? Neni to uplne jako ze obskurni smer, ale rad poznam nove inspirace v tomhle smeru, toz piste Smile


Já! Ale moc inspirace asi neposkytnu, většinou neznám jména interpretů. Spíš čekám nějakou inspiraci od tebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

jejej,tak tohle mi nic neřiká protože se mi nelíbí ani normální moderní jazz. ale něco z toho cos napsal si ráda poslechnu. rozšířim si obzory...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

čeče to zas neni tak špatný, jako pozadí je to docela uklidňující, teda hlavně jazzanova, to jejich pomalejší zavání triphopem - nádhera...
st germain nevim, je to na mě moc taneční..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

hmmm, nuspirit neni taky špatný..brala bych to asi jako pozadí k činnosti.
Ale díky za jazzanovu, budu na ně myslet, líbí se mi. ikdyž nejvíc zůstanu v tutý oblasti věrná tobinovi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 11:48 pm    Předmět: Citovat

chm a co si zadat uvedené skupiny do Last.fm? Wink Vypadávají z toho velice zajímavé obskurnosti. Já se tak dostala ke svému oblíbenému Warsaw Village Bandu, který sice není úplně acid jazz, ale ulítlé a do ethna je to hodně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Tak zase pokus o oživení jednoho starého vlákna - dneska na mě z last.fm vybafla polská skupina Skalpel. (Možná jsem je slyšela už dřív, ale dneska jsem konečně věnovala pozornost tomu, co mi to tam vlastně hraje.)A dost se mi to líbí.
A trochu mi připomněli Dimitriho, to asi všichni znáte, ale proč ho sem neprsknout.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli tohle vlákno ještě vůbec někoho zajímá, ale proč neprovětrat svou samomluvu. Takže info pro ty, kteří mají rádi Jazzanovu - vydali nové album. Teď poslouchám ukázky na last.fm a mmoc se mi to líbí, i když už se to dost blíží spíš k tomu jazzu. Pro mě moc mňam, budu si tohle album muset někde sehnat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.