Laky na nehty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7aa4d4d3de8b005c3a66f0e6f7a6d51aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nehty jsou obvykle:
umělé (jakkoliv upravené)
0%
 0%  [ 2 ]
zcela bez laku
45%
 45%  [ 92 ]
s bezbarvým či výživným lakem
18%
 18%  [ 37 ]
francouzská manikůra
7%
 7%  [ 16 ]
s barevným lakem
27%
 27%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 202

Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 9:12 am    Předmět: Laky na nehty Citovat

Ahoj, zajímalo by mě, kolik z nás si lakuje nehty. Kupříkladu já sice ulítávám na přírodní kosmetice a snažím se o přirozenost, ale aspoň bez bezbarvého laku nedám ránu, připadají mi ruce pak takové nahé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Většinou bez laku. Někdy si třeba dám černý lak, ale jinak se jim vyhýbám z důvodů, že pokud se nepletu v některých jsou látka kreatin a ta prý škodí. Mluvili o tom v tel. novinách, ale už si nejsem jistá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

Zasadne bez laku, tak dvakrat za rok jsem si davala bezbarvy, ale od te doby co ma segra lesticku, si nedavam ani to. Na nehtech mi to hrozne vadi, prijdou mi takove umele, jak kdyby se pod tim lakem potily - coz je ciste hypoteticky blbost. Ale proste nee Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Bez laku. Jakmile mám něco na prstech, strašně mě to svádí k odlupování. A než zpola sedřený lak, to radši žádný. Navíc mám dojem, jako by mi i po té trošičce laku prsty ztěžkly a to mi vadilo. Ty nehty pak byly celé takové cizí. Takže už nelakuju vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Toš já francouzské, nebo hodně světlé (krémové, pudrové) laky. Ale jen na tlapky na nohou, stejně jen většinou přes léto do žabiček. Na rukou mi vadí, už jen proto, že se neustále ráchám někde ve vodě, jsem v kontaktu se zvířaty a to i těmi nejmenšími "kojeneckými" a navíc jsem stráááášně líná to pořád odlakovávat a pak zas nalakovávat a oloupaný lak mi tedy přijde na mých nehtech tfuj. Umělé mít nemůžu, sice škoda, ale co už. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Mně se "přirozeně" nalakované (tj. průsvitný či jemně růžový lak nebo francouzská manikúra) nehty líbí, ale naposled jsem je měla nalakované na svatbě, od té doby jsem měla tak rozjetý ekzém, že jsem si nechtěla ještě přidávat lakem, a navíc by to asi vypadalo celkem divně Confused Teď už mi ale otrnulo (díky vyřazení vloček a taky měsíčkovému krému Alverde - hurá!)a chci si nehtíky zkrášlit zas Embarassed DOlakovávání taky nesnáším Evil or Very Mad

Naposledy upravil Herminka dne út únor 26, 2008 10:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

U mě je to jak kdy, někdy bezbarvý lak, někdy francouzská manikúra, někdy barevné drápky, podle nálady Cool Poslední dobou ale většinou jen bazbarvý lak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Mně se "přirozeně" nalakované (tj. průsvitný či jemně růžový lak nebo francouzská manikúra) nehty líbí, ale naposled jsem je měla nalakované na svatbě, od té doby jsem měla tak rozjetý ekzém, že jsem si nechtěla ještě přidávat lakem, a navíc by to asi vypadalo celkem divně Confused Teď už mi ale otrnulo a chci si nehtíky zkrášlit zas Embarassed


To s tím ekzemem mám podobně jak ty. Než někdy upozorňovat na ruce lakem, to radši vůbec, navíc, ekzem je ekzem. Confused Ale přes léto se to vždycky zlepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Bez laku. Jakmile mám něco na prstech, strašně mě to svádí k odlupování. A než zpola sedřený lak, to radši žádný. Navíc mám dojem, jako by mi i po té trošičce laku prsty ztěžkly a to mi vadilo. Ty nehty pak byly celé takové cizí. Takže už nelakuju vůbec.


Taky mám pocit, že mám ty nehty pak takové těžší a vadí mi to..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nosívala lak naposledy na začátku gymplu, a tehdy jsem vybírala barvy jako tmavě modrá nebo zelená. Rolling Eyes Potom bezbarvý nebo pokusy o francouzskou, ale jsem hooodně líná na pravidelné od/pře/lakování, a navíc po použití odlakovače jsem mívala nehty pravidelně ošklivé vysušené, tak jsem toho nechala... na nehtíky si v poslední době nestěžuju, rostou mi dlouhé a pevné, babička se mě občas ptá, jestli mám vůbec svoje Laughing a když mám chuť, použiju leštičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.