Laky na nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=efa5a40de9db2f87ab85efd09a5cae62Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nehty jsou obvykle:
umělé (jakkoliv upravené)
0%
 0%  [ 2 ]
zcela bez laku
45%
 45%  [ 92 ]
s bezbarvým či výživným lakem
18%
 18%  [ 37 ]
francouzská manikůra
7%
 7%  [ 16 ]
s barevným lakem
27%
 27%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 202

Autor Zpráva
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 3:22 pm    Předmět: Citovat

Ja teraz na jar a cez leto nosím samé pastelkové farbičky teraz som mala tmavozelenej farbičky , a potom asi nahodím tyrkys Smile veľmi dobré su od značky GOSH ...
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 8:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dnes po x letech nalakovala nehty (v poslední době si mezi kamarádkama nebo spolužačkama přijdu nějak jako cuchta, nevím proč, i když to líčení a zdobení mě stejně moc nevytrhne Embarassed Laughing ), nějaký levný z DM, tmavo/starorůžový se třpytkama a je to hrozný nezvyk, děsně to smrdí a přijde mi jako bych měla ulepené prsty : ) Ale barva se mi líbí, tak snad si zvyknu, ani moje máti, která mě v mých 26 letech posílá si umýt pusu a oči když mě přistihne, jak se někam chystám, se nezděsila Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 8:52 pm    Předmět: Citovat

http://ritterbraten.blogspot.cz/2012/09/forget-me-not.html Víme někdo, kde by se dal sehnat lak v této pomněnkové barvě? Essence už to dávno nemá a mě se to strašně líbí Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 10:56 pm    Předmět: Citovat

Podle swatchů vypadá tenhle vcelku pomněnkově:
http://mojesminky.cz/klasicke-laky/677-hydrangea-kiss.html

Se značkou i obchodem mám dobré zkušenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 6:42 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
http://ritterbraten.blogspot.cz/2012/09/forget-me-not.html Víme někdo, kde by se dal sehnat lak v této pomněnkové barvě? Essence už to dávno nemá a mě se to strašně líbí Smile


a co takhle v avonu odstín serene? vypadá moc pěkně Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 7:26 pm    Předmět: Citovat

Pěkný odstín (v takovém mám tužku na oči), ale není to pomněnkové Smile.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 10:05 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Decapitated:jj, ten Rimmel jsem koupila několkrát, ale rychle houstne a ten obrovský smeták mi silně vadí. Mám totiž drobné nehty Confused


Rimmel čierny lak bol síce fajn, ale presne ako písala Nicole, rýchlo zhustol a už je úpne nepoužiteľný. Presne to isté mi spravil aj lak Colorama od Maybelline (nebol čierny, ale dosť ma to odradilo od ďalšieho nákupu ich lakov). Tak teraz rozmýšľam, aký si mám kúpiť čierny lak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 11:27 am    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Rimmel čierny lak bol síce fajn, ale presne ako písala Nicole, rýchlo zhustol a už je úpne nepoužiteľný. Presne to isté mi spravil aj lak Colorama od Maybelline (nebol čierny, ale dosť ma to odradilo od ďalšieho nákupu ich lakov). Tak teraz rozmýšľam, aký si mám kúpiť čierny lak?


za sebe nemůžu doporučit nic jiného než avoňácký (jak jinak Very Happy mám nejvíc zkušeností právě s nima, protože sem nemusela hledat žádný lepší, když si někdy koupím jinou značku, sem dost zklamaná) vrstvy stačí tak 2, možná 3 slabší a výdrž je neskutečná, s nějakým topem je to pak ještě lepší.... nějakých 14 dní určitě, teda aspoň mi jo Wink když už sem v půlce lahvičky, taky pomalu tuhne jako každý, ale dá se jemně a postupně rozřeďovat odlakovačem, třeba 2-3 kapky po každém lakování... Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 3:10 pm    Předmět: Citovat

Už nějakou dobu si lakuju nehty na nohách, a protože většinu roku nejsou vidět (lakuju si je spíš pro sebe, protože se mi to líbí), tak se s tím moc nemažu - dám vrstvu top coatu od NYC, pak barevný a zase top coat. Vydrží to pěkné, dokud to nezačne odrůstat - takže i 2 týdny. Dneska jsem si dala ten bezbarvý topcoat i na nehty na rukách (ty jsem si nelakovala asi 10 let...), a jaké bylo moje překvapení, když se mi začal už po hodině loupat... Čiže se ptám, jaký byste mi doporučily bezbarvý lak, který mi na těch rukách vydrží aspoň pár dní? Nemám s nehty žádné problémy, chtěla bych to jen kvůli lesku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 4:28 pm    Předmět: Citovat

mám veľmi štiepivé nechty (a teraz si ich furt lakujem, tak o trochu viac. ale dlhú dobu som laky nepoužívala a nebolo to zas až o toľko lepšie, tak kašlať na to Smile)

máte skúsenosti s nejakými ochrannými podkladovými lakmi? či to aspoň trochu funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.