Laky na nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b86c65075b67c80ae92e0b5c1676777Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nehty jsou obvykle:
umělé (jakkoliv upravené)
0%
 0%  [ 2 ]
zcela bez laku
45%
 45%  [ 92 ]
s bezbarvým či výživným lakem
18%
 18%  [ 37 ]
francouzská manikůra
7%
 7%  [ 16 ]
s barevným lakem
27%
 27%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 202

Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 8:31 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Už nějakou dobu si lakuju nehty na nohách, a protože většinu roku nejsou vidět (lakuju si je spíš pro sebe, protože se mi to líbí), tak se s tím moc nemažu - dám vrstvu top coatu od NYC, pak barevný a zase top coat. Vydrží to pěkné, dokud to nezačne odrůstat - takže i 2 týdny. Dneska jsem si dala ten bezbarvý topcoat i na nehty na rukách (ty jsem si nelakovala asi 10 let...), a jaké bylo moje překvapení, když se mi začal už po hodině loupat... Čiže se ptám, jaký byste mi doporučily bezbarvý lak, který mi na těch rukách vydrží aspoň pár dní? Nemám s nehty žádné problémy, chtěla bych to jen kvůli lesku.


to je zvláštní, já ho používám na ruky a krásně drží.... a výdrž taky prodlužuje.... použilas stejný lak jako na těch nohách? třeba se nekamarádí jen s nějakou značkou laků... nebo si to dala jen tak na "holé" nehty? to bych nešla do topů, ale přímo do čirých laků, a klidně dala 2 vrstvy.... já čirý nepoužívám, ale myslím, že s jejich výdrží to nebude závratné, protože mám takový pocit, že čím méně pigmentů, tím horší výdrž.... aspoň podle mojich zkušeností

EDIT: napadlo mě, měla si odmaštěné nehty? mastnota a lak nejdou dohromady, já před každým barvením odlakovávám, takže mám nehty odmaštěné dobře, ale pokud si na nich měla takovou tu provozní mastnotu, mohlo to udělat neplechu....

Karmilla: mám dobrou zkušenost s avoňáckým proti štěpení a lámání, je čirý, ale v lahvičce je takový namodralý.... btw, ten sem taky zkoušela samotný, jen jako čirý.... myslím, že dlouho nevydržel, ale zas to není vidět, když se někde začne loupat.... se štěpením problém nemívám, takže nějakou výraznou změnu sem nepozorovala.... výdrž barevného asi prodlužuje.... hlavně se pak snáz nanáší Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 9:35 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
EDIT: napadlo mě, měla si odmaštěné nehty? mastnota a lak nejdou dohromady, já před každým barvením odlakovávám, takže mám nehty odmaštěné dobře, ale pokud si na nich měla takovou tu provozní mastnotu, mohlo to udělat neplechu....

Týjo, to bude asi ono... Ty nohy vlastně vždycky odlakuju a hned zase nalakuju, kdežto ruce jsem lakovala rovnou... Dík Smile Zkusím to s tím předchozím odmaštěním.
S ničím jsem ho nekombinovala, dala jsem samotný průhledný top coat ve 2 vrstvách. Sjelo mi to z nehtu skoro samo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 10:12 am    Předmět: Citovat

aha, no, snad to bude tím, protože si nedokážu dost dobře vysvětlit, proč by ti měl na nohách držet a na rukách ne Shocked a ani se mi nechce věřit, že ti to z nehtů sjelo samo, by mě kleplo, tohle udělat lak mi Very Happy tak pak napiš, jestli to pomohlo Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 11:59 am    Předmět: Citovat

Nedávno se mi povedlo v jedné zapadlé drogerii sehnat ten matný lak od Miss Sporty za dvacku a uvažuji, že tam skočím i pro tu druhou lahvičku, je totiž super Very Happy Používám ho teď pořád a strašně mě ten matný efekt baví. Víc se mi líbí na světlejších lacích, zkoušela jsem ho i přes černý a nebylo to ono. Taky mi přijde, že prodlužuje výdrž laku, mám ho teď natřený přes šedý Essence, který se většinou odlupuje, jen se na něj člověk podívá a teď už pátý den drží jak přibitý Smile
Jednu výtku bych ale měla. Matný efekt se postupně vytrácí, hlavně ze špiček nehtů. Nezmizí úplně, nehty se pak jakoby mléčně lesknou, což nevypadá zle, ale není to rovnoměrné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 6:30 pm    Předmět: Citovat

Musím strašně pochválit lak metal flip 030 od Miss Sporty.. sice je ne moc krycí, je potřeba 3 vrstev, ale zato blesku rychle uschne, takže se krásně vrství a vydrží týden+ , odlakovala sem jelikož už mi nehty odrůstaly:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2016 9:07 pm    Předmět: Citovat

Podělím se o svou zkušenost...Právě mi poprvé v životě vydržely nehty krásné celých 5 dní a s menšími odlupy celý týden. Nejdřív jsem si odlakovala nehty a na to hned nanesla gelový lak na nehty od Essence Base coat (bílá lahvička s petrolejovými nápisy), po zaschnutí jsem nanesla nejprve jednu vrstvu obyčejného laku, po zaschnutí pak ještě druhou. Navrch jsem to "zabetonovala" vytvrzovacím lakem od značky NYC (v Rossmannovi), bylo na něm napsáno Super Strong.
Celková investice kolem 130,- (gelový lak a vytvrzovač), z výsledku jsem nadšená. Nemám čas lakovat si nechty často, a když už si chvilku najdu, tak chci aby to pak dlouho vydrželo. Nehty jsem nijak nešetřila, běžně jsem myla nádobí a dokonce jsem se jednou pohrabala v záhonku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 8:26 am    Předmět: Citovat

Já už taky přišla na to, jak na delší výdrž laku... jen nemít ty nehty tak měkké. on se mi neodlupuje lak, ale lak i s nehtem Laughing Laughing V neděli jsem si lakovala nehty a do včera super....pak jsem dostala šílenej nápad...umýt troubu, bez rukavic Laughing Takže úkol číslo jedna. Brát si na domácí práce rukavice Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 2:06 pm    Předmět: Citovat

Omylem jsem si koupila lak na umělé nehty, můžu si ho dát i na neumělé? Laughing Embarassed Aby mi je to třeba nerozežralo Laughing ale tak myslím, že snad ok.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 5:52 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem si zase oblíbila laky v posledních měsících, ale nechci za ně utrácet moc, takže spíš levnější značky: Miss Sporty, S-he z Dm nejsou drahé a jsem s nimi spokojená.
Naopak nemám ráda Essence, vydrží krátce a po odlakování jsou nehty víc poškozené než po jiných. (je to i tím, že jsem líná používat více vrstev anebo krycí laky - naproti tomu výše zmíněné značky mi ale vydrží i bez toho).
A barvy používám různé: modrou (hlavně miluju tmavě modrou), černou, vínovou, fialovou, někdy zlatou nebo stříbrnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 11:07 pm    Předmět: Citovat

Neměl by někdo zájem o přebytečné laky na nehty? Mám jich doma celkem dost, ale postupem času zjišťuji, že z nich používám asi tak 2. Embarassed Zároveň je mi líto je vyhodit a klidně je pošlu dál někomu, komu poslouží. Většinou Essence, Catrice, Rimmel, Gabriella Salvete, i nějaké top coaty a tak. Můžu případně nafotit. Pokud byste měl někdo zájem, ráda předám (Praha).
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.