Vlaky a cestování po železnici
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ea9ef1e5b39de1930e072a8c9d4481aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 5:24 pm    Předmět: Vlaky a cestování po železnici Citovat

V této rubrice bych chtěl diskutovat o vláčkách a železnicích a pokud se najde jedinec, se kterým je možno mluvit i o mašinkách budu jenom rád. 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 11:54 pm    Předmět: Citovat

v technice železniční dopravy se nevyznám ale o cestování vlakem se bavim ráda Very Happy miluju cestu vlakem...jakymkoli ať je to EC nebo motorák kterej objíždí p.... republiky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Jako Tree, nevyznám se ve vláčcích, ale je to můj nejoblíbenější dopravní prostředek. Jen kdyby se České dráhy nechovaly tak, jak se chovajíSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Taky jezdím vlakem nejradši, je to jediný dopravní prostředek, kde může mít člověk trochu soukromí a prostoru (pokud není narvaný)... Jen ty výluky, zpoždění atd.. reputaci kazí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

já jezdim vlakem každej den a občas mě pěkně se**, když má ten vlak 15 min zpoždění, pak když konečně přijede se o 2 zastávky dál úplně rozblije, tudíž se musí počkat na další, který už je skoro plnej a ještě se courá o půl hodiny dýl Twisted Evil ..... to mi ani v tý škole nevěřej Laughing. Jinak o Mašinky jako stroje i jako modýlky se zajímá můj strejda. Ty modýlky dělá dokonce sám a jednou za 2 měsíce je s nim jezdim prodávat do Prahy na burzu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

Já byl strojvedoucí, ale už nejsem, jsem rád, bavit se o tom moc nechci a vlakem jsem skoro 15 let nejel a snad nebudu muset Wink HOWK Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

Tata byl cely zivot vlakvedouci (takhle to teda definoval on), delal to rad, vsichni jsme diky tomu meli rezijky a navic se obcas domu prinesl "srazeny" zajic, pripadne jina zver :D

Vlaky mam rada, kdyz nejsou narvane po strop a nejsem nucena s krosnou ci kufrem prostat celou cestu do Ovy u zachodku, neb jinde neni misto...

Nejlepsi sranda je bavit se o oblibenem zpusobu dopravy v hodinach cizich jazyku - zkuste si takhle se zakladni anglictinou rict, ze mate radi zvuk kolejnic :lol:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Jako Tree, nevyznám se ve vláčcích, ale je to můj nejoblíbenější dopravní prostředek. Jen kdyby se České dráhy nechovaly tak, jak se chovajíSad

no to je pravda ale stejně když to srovnáme s jinou dopravou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

Vlaky mám radši než autobusy, ale přesto jsem ráda, když vlakem cestovat nemusím... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

Autobusy SA na trase Praha-Brno, to jo. Jinak, pokud to jde, volím taky vlak. Už jen proto, že si nemusím kupovat lístek na konkrétní spoj, ale na trasu a je jen na mě, jestli mi ujede a pojedu dalším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.