Vlaky a cestování po železnici
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d86df9b707d15f33285757c82cb33d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

posílám zajímavé video
http://youtube.com/watch?v=1ca9P1f_kPU&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

další zajímavé video, nenechte se odradit tím, že zpočátku je opět černobílé, barva brzy přijde.
http://www.youtube.com/watch?v=0vqUHZiOw9Y&NR=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
No vidíš, co se spaní týče, tak líp se mi usíná určitě v autobuse, mám tam takový pocit "svého místečka", a navíc většinou batoh dole v kufru, takže se nebojím že mě někdo okrade (narozdíl od vlaku).

Tak to máme úplně opačně. V buse se člověk tlačí, životní prostor minimální. Ve vlaku sice někdy také, ale většinou max 2-3 lidé v kupé, což dává životního prostoru mnohem více, a co teprve kupé úplně prázdné. Ukaž mi autobus, kde si mohu lehnout a spát skoro jako v posteli, pěkně za tmy a v klidu. Nenajdeš ho.
Krádeže ve vlaku sice možné jsou, ba se občas stávají, ale stačí dodržovat pár zásad a pravděpodobnost klesne k nule. Já už prospal spoustu cest Praha-Brno uprostřed noci a nic se mi neztratilo - bunda s penězi a doklady pod hlavou místo polštáře a batoh pro jistotu uvázaný popruhem ke šprušlím nahoře.

Mimochodem, nedávno jsme jeli večer ve dvou z Děčína do Prahy. Sami v kupé. Sedačky se daly sklopit tak, že vznikla jedna velká dvojpostel přes celé kupé. Pohodlí vskutku královské a rychlost (v tomto případě) větší než autobus Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 6:15 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:

Tak to máme úplně opačně. V buse se člověk tlačí, životní prostor minimální. Ve vlaku sice někdy také, ale většinou max 2-3 lidé v kupé, což dává životního prostoru mnohem více, a co teprve kupé úplně prázdné...

Jo tak se spaním to mám úplně stejné. A i když často jezdím vlakem, kde jsou kupéčka opravdu zaplněná, tak mi to neva, jezdím z výchozí stanice, takže si chytím místo u okna a do deseti minut spím (já jsem takový spací vagónek Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Jo tak se spaním to mám úplně stejné. A i když často jezdím vlakem, kde jsou kupéčka opravdu zaplněná, tak mi to neva, jezdím z výchozí stanice, takže si chytím místo u okna a do deseti minut spím (já jsem takový spací vagónek Laughing )

To se máš, já mezi cizími lidmi usínám špatně, a abych usnul v plném vlaku, to už musím být utahaný jako (vl)kůň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
dana napsal:
Jo tak se spaním to mám úplně stejné. A i když často jezdím vlakem, kde jsou kupéčka opravdu zaplněná, tak mi to neva, jezdím z výchozí stanice, takže si chytím místo u okna a do deseti minut spím (já jsem takový spací vagónek Laughing )

To se máš, já mezi cizími lidmi usínám špatně, a abych usnul v plném vlaku, to už musím být utahaný jako (vl)kůň.


Na to mám recept Wink otevřít si nějaké učení, do kterého se Ti vůbec nechce, ale víš že bys ho měl přečíst, možná by stačila i dostatečně nudná knížka - já takhle spíš zaručeně, minimálně v autobuse. A nebo s hlavou na přítelově klíně, to může být kupé klidně plné, mně to neva, rozvalím se a spím - akorát pak to probuzení, bolavá krční páteř a "zmuchlaný" obličej. Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Na to mám recept - otevřít si nějaké učení, do kterého se Ti vůbec nechce, ale víš že bys ho měl přečíst...

Ó, já zapomněl, já bídný. Máš pravdu, tohle funguje spolehlivě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

Vlkoníku, pokud opravdu toužíš se pořádně svést vlakem, tak si naplánuj cestu třeba k Bajkalskému jezeru a to Ti přísahám, že ve vlaku z Prahy až k Bajkalu, strávíš minimálně 7 dní , možná i déle... Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Vlkoníku, pokud opravdu toužíš se pořádně svést vlakem, tak si naplánuj cestu třeba k Bajkalskému jezeru a to Ti přísahám, že ve vlaku z Prahy až k Bajkalu, strávíš minimálně 7 dní , možná i déle... Confused Laughing

Clondyku, já chápu, že jsi to myslel tak trochu ironicky, ale mně to zní úžasně. Jedno z mých prázdninových přání je cesta transsibiřskou magistrálou. Snad jednou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:37 am    Předmět: Citovat

Možná letos Smile Na Sibiři bude zatmění Slunce a na cestu vlakem mooožná našetříme Smile (na letadlo ani náhodou Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.