POGO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e3aedf857c2c3a14b8526d7ef770934Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

POGO?!
Ó ano!
58%
 58%  [ 36 ]
Ani nápad!
20%
 20%  [ 13 ]
Co to je?
20%
 20%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 62

Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Surprised No lidičky,díky vám jsem zase o něco chytřejší Laughing Divočejší a lepší tanec jsem neviděla Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Onehdy jsme s kamarádem pogovali na vesnické zábavě na plechmetal (či co to vlastně bylo), ani nevím jak jsme se tam nachomejtli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

no ja sa väčšinou snažím držať mimo poga, keďže som krehčej postavy, mám svoje kosti rada Laughing som predvčerom bola na jednom koncerte, kde sa pogovalo takým spôsobom, že nám s priateľom išlo pomaly o život... teda ja chodím iba na metalové koncerty a na takých zväčša nebýva také strašné pogo, väčšiná ľudí tam skôr metá vlasmi (vrátane mňa Razz)... ale v nedeľu to začínalo byť normálne že nebezpečné, priateľ dokonca aj schytal pár vyložene bolestivých rán a to ani nepogoval... takéto pogo sa mi moc nepáči Confused už to prestala byť zábava pokiaľ niekto niekomu ubližuje...

a boli ste niekto na MoR v predných radách keď hrali Korpiklaani? Very Happy Wink ja veru hej... a bola som rada, že som odtiaľ vyviazla živá a celistvá Laughing to bolo snáď najhoršie a najnatrieskanejšie pogo aké som zažila Smile a najhoršie je, že som v ňom byť ani nechcela pôvodne Very Happy nejako ma hodili dopredu a bolo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

fíha,to musel být ,mazec Shocked Hlavně že jsi vyvázla celá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, pogo je asi jedna z nej věcí na koncertě a užiju si ji hlavně teda v kotli, ale to, na co jsou tady ty videa, to mi moc fajn nepřijde... Upozorňuji, že pogo mám fakt ráda, ale tohle jsou normálně rvačky a stupidní strkání... Spíš se mi to hnusí. Loni jsem byla na Brutal Assaultu a v kotli na Katatonii byly fakt zrůdy. Mlátili se tam jak střelení (kdo zná tuhle kapelu, tak mu musí být jasné, jak vyjeveně jsem zírala) a házeli tam sebe na lidi, rvali ostatním vlasy a šlapali po nich. Málem mi tam kdosi zlomil žebra, chytil mě zezadu za vlasy a hodil se mnou o zem, načež nějaký druhý na mě v gládách šlápl. A když tam každý sebou hází a strká do každého, tak je to fakt životu nebezpečné, ještě když kolem očí prosvišťují ruce, na kterých jsou několikacentimetrové ostny. Zaskáču, zařvu a zaházím hlavou ráda, ale proboha ne žádné rvačky a agresivní strkání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

já, prosím, nepogo, bojím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 10:18 am    Předmět: Citovat

Pogo! Laughing ale koľkokrát sa stane že ja by som aj pogoval ale zbytok osadenstva ee Very Happy ako nedávno na jednom metal minikoncerte v Brne, aspoň že som miestnych metlošov donútil poskakovať a odvážnejší dokonca sem tam prehodili vlasy Laughing Laughing škoda no, hrali dobre ale publikum bolo chcípnuté Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

pogo je super Very Happy ale jako se všim, nesmí se to přehánět, někdy už je to fakt nebezpečný...ale jinak je to parádní "tanec" Smile

a co na to tetička wiki? Very Happy zaujal mě pojem pig pogo Very Happy
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pogo

každopádně na necyklopedii, to je nejlepší vysvětlení Very Happy
http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Pogo
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 1:42 pm    Předmět: Citovat

něco pro zasmání, analýza mosh pitu zpracovaná fyziky Very Happy na konci je simulátor, kde si zadáte různé parametry jako počet lidí atd. a uvidíte co se bude dít Very Happy
http://www.npr.org/2013/03/22/174962714/mosh-pit-math-physicists-analyze-rowdy-crowd
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.