Vánoce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e43a8701a2475db1a1f7a806e1c071dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:32 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Loni byl u nás sníh už od října, teď furt nic. Ale kamarád říká, že bude tuhá zima, protože kočky jsou tlusté. Laughing Takže pořád vzhlížím k obloze a čekám, že něco spadne. Venku je dost sychravo a vypadá to, že sníh roste. Smile Uvidíme. Vánoce bez sněhu nejsou ty pravé. A vůbec mi nevadí, že nemám zimní boty. Very Happy


Tak na tom jsem úplně stejně. Zimní boty nemám, ale co...většinu zimy mám stejně na nohách lyžáky Laughing Náš kocour žere jak najatý, je z něho tlustá chlupatá koule. Nemůžu se sněhu dočkat. Mám spolužáka, stejného sněhového ladění, a s tím už mrčíme od listopadu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:33 am    Předmět: Citovat

Sixteen napsal:
Lalaith napsal:
Se sněhem si dovoím podotknout, že záleží kde bydlíte Embarassed Wink


Tak já pocházím z Valašska..a tam bývá sněhu...jejej. Ale je to zajímavý fenomén, že většina lidí z Valašska sníh, zimu a Vánoce miluje. Všichni tam jezdí za barák lyžovat na sjezdovky, sáňkovat, bruslit. Zimní sporty prostě frčí. Potkávám při nich známé, spolužáky, učitele,...Člověk se přes den dodělá na sjezdovce, dá si v chatě svařáček, splkne...večer se vykotí na gauč k pohádkám...ach..já už se tak těším!!! Laughing Wink


Souhlasím, taky jsem z Valašska a tady, když napadne sníh, stojí to za to... a pak je jedno, jestli je člověk mladý, starý, nemocný, naštvaný, v depresi, prostě se vezme flaška slivovice, vytáhnou se sáňky a večer se jde na kopec a jezdíme až do půlnoci. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:34 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Lalaith - s tím sněhem to myslím obecně pro většinu republiky, ne v horských oblastech Wink Prostě dřív, tak 10 a více let zpátky sníh býval mnohem dřív a bývalo ho mnohem víc. My bydlíme ve středních polohách a bohužel už taky nic moc Sad
Mrzí mě, že naše děti už bílé Vánoce znát asi nebudou.


V tom případě zakupuju sněhové dělo..a aspoň dvorek u baráku si na Vánoce vysněžím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Sixteen napsal:
Tak na tom jsem úplně stejně. Zimní boty nemám, ale co...většinu zimy mám stejně na nohách lyžáky Laughing Náš kocour žere jak najatý, je z něho tlustá chlupatá koule. Nemůžu se sněhu dočkat. Mám spolužáka, stejného sněhového ladění, a s tím už mrčíme od listopadu Very Happy


Já mrčím už od července, když padám do mdlob ve vypečeném autobuse plném smradlavých lidí. Laughing Mášena taky pěkně nabrala, od léta, kdy měla 3,2 kilo se dostala na 4,5... má břuch jak Trautenberk. Laughing Tak snad je to předzvěst bílých Vánoc.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:40 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Sixteen napsal:
Tak na tom jsem úplně stejně. Zimní boty nemám, ale co...většinu zimy mám stejně na nohách lyžáky Laughing Náš kocour žere jak najatý, je z něho tlustá chlupatá koule. Nemůžu se sněhu dočkat. Mám spolužáka, stejného sněhového ladění, a s tím už mrčíme od listopadu Very Happy


Já mrčím už od července, když padám do mdlob ve vypečeném autobuse plném smradlavých lidí. Laughing Mášena taky pěkně nabrala, od léta, kdy měla 3,2 kilo se dostala na 4,5... má břuch jak Trautenberk. Laughing Tak snad je to předzvěst bílých Vánoc.


Letos tomu všechno napovídá.Chci zase jednou bílé Vánoce a zamrzlé potoky...
Vůbec mi zima nevadí. V zimě má být zima a v létě teplo. Já to tak beru a jsem šťastná v jakémkoli měsíci. Jen nemám ráda lidi, kteří nechtějí v zimě zimu...já jim taky nepřeju, ať v létě není teplo.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 11:48 am    Předmět: Citovat

Sixteen napsal:
Letos tomu všechno napovídá.Chci zase jednou bílé Vánoce a zamrzlé potoky...
Vůbec mi zima nevadí. V zimě má být zima a v létě teplo. Já to tak beru a jsem šťastná v jakémkoli měsíci. Jen nemám ráda lidi, kteří nechtějí v zimě zimu...já jim taky nepřeju, ať v létě není teplo.. Twisted Evil


Máš pravdu, všichni by se furt jen opékali na slunku a nosili kraťasy a tričko. Já mám nejradši podzim a zimu, nevím proč, ale dýchá to na mě takovou krásnou atmosférou a melancholií, v létě se necítím vůbec dobře, nesnáším ho... ale taky neříkám, že bych chtěla celý rok zimu, to by nešlo. Bylo by to proti přírodě.

A navíc letos se chci jet podívat do Prahy na vánoční trhy, byla jsem tam jen jednou a to jen na rychlovku... moc se těším, chci si to užít. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:06 pm    Předmět: Citovat

Supeeer, chtela sem tohle tema otevrit uz minulej tejden, ale rikal sem si, ze byste me vypiskaly, ze je moc brzo Laughing Ja se tesim na Vanoce kazdorocne od chvile kdy skonci letni prazdniny Cool Mam pomerne velkou rodinu + pritelovo rodinu, takze je to 24. pekna sranda Very Happy Mrzi me, ze jsou lidi, co si Vanoce neuzivaji, ja to miluju i ty "povinne" nevstevy, ktere mam proste rada i vsechno to kolem ... Darky uz vymyslim od zaří a mam zhruba jasno, ale koupeno jeste nic Embarassed Ja si totiz porad rikam - co kdyby me napadlo neco JESTE lepsiho, jeste chvili pockam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Děvčata zdravím, hledám specifické vánoční koledy - z gotiky, renesance až baroko. Nemáte nějaké tipy? Děkuji moc. Smile
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Gotika koled jako takových asi moc neměla, v renezanci to bude o něco lepší a co se baroka týče - jestli české, tak třeba Loutna česká od Adama Michny Wink

Anglická mě napadá Good king Wenzeslas. Ale pohledám doma a něco nahodím Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 10:28 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Gotika koled jako takových asi moc neměla, v renezanci to bude o něco lepší a co se baroka týče - jestli české, tak třeba Loutna česká od Adama Michny Wink

Anglická mě napadá Good king Wenzeslas. Ale pohledám doma a něco nahodím Wink


Super, děkuji moc! Very Happy Very Happy Smile
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.