Dobrodruzi, mágové, draci a poklady aneb D&D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ad2cc6c04b16248a8b86df04d867ac3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 4:20 am    Předmět: Citovat

Na každém táboře si na něco hrajeme a ať chci a nebo nechci, musím svou roli hrát co nejpřesvědčivěji, že vše, co říkám nebo dělám , je pravdivé, aby se do toho všeho zatáhly i děti... a ono žít 14 dní jako třeba druid není žádná legrace, ale mám už takovou praxi, že mi stačí shodit, civilní hadry, navléci si svůj druidský ohoz a jsem hned ve své roli... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

Čas od času jezdím na larpy a tam je to taky hodně o tom, ne jak kdo umí hrát (nemusíme být profíci:), ale spíš jak moc kdo umí zůstat v roli. Lidi co žijí půl dne jako příšery nebo hrdinové to dost zkazí, když se navečer převlíknou do tepláků a pivo z lahve a kecají o Paroubkovi. Evil or Very Mad

Na druhou stranu je sranda sledovat, jak dlouho se lidi ze svých rolí pak dostávají Smile Stalo se vám někdy, že jste "hráli" ještě i po skončení hry? Kamarád, který hrál kardinála s velkou politickou mocí v jednom larpu to neubrzdil ještě o několik hodin později, kdy jednal s číšnicí v restauraci jako se služkou a po spolustolovnícch chtěl, ať mu zouvají boty Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darni
8-20
8-20


Založen: 16.6.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 3:06 pm    Předmět: Citovat

To se nám stávalo hlavně u těch parodických rolí, člověka to prostě baví, tak se tak chvíli ještě chová dál Laughing
Styl hry je u nás různý, podle nálady a podle příběhu...respektive, dokážeme se vyžívat skoro ve všem. Občas je fajn parodie, občas se povede propracovanější příběh a je škoda ho ve větší míře nějak narušovat.
Krolla s omezenou slovní zásobou jsem hrál taky, ale dělal jsem pokroky, s každou úrovní mi PJ dovolil naučit se dvě nová slova a počítat o jednu číslovku dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

Jedna spoludružinice se taky chystala na krolla, ale nakonec k tomu nedošlo, protože naše hry jsou jedna velká slovní přestřelka. Teď máme novou družinku se souhrnou charakteristikou:

"My nejsme družina, jsme skupina náhodných individují, co dělá jen pro peníze."

No a:
"Proč se pořád bavíme jen o sexu?"
"Protože nikdo z nás neumí vařit."

(Naše předchozí družina měla labužnické orgie, už jsem musela v hospodách zavádět takové věci jako jelení maso v černé omáčce, skopové na slanině nebo lososa na bylinkách, aby jim to stálo za to).
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darni
8-20
8-20


Založen: 16.6.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 6:39 am    Předmět: Citovat

A zkoušel někdo hrát DrD online na serverech? Vypadalo to zajmavě, ale moc zdlouhavě, tak se mi do toho nikdy nechtělo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 11:50 am    Předmět: Citovat

Po počítači nikdy. Mě na tom baví jednotliví živí lidi.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 12:01 pm    Předmět: Citovat

Darni napsal:
A zkoušel někdo hrát DrD online na serverech? Vypadalo to zajmavě, ale moc zdlouhavě, tak se mi do toho nikdy nechtělo...


Já osobně ano. Dobrý PJ umí pobavit a hra je skvělá, ale většinou se stává opak - a pak je to utrpění. Sad

Ráda mám Aragorn.cz, kde je možnost jak jeskyní, tak rychlé hry v podobě chatu, kterému se říká Rozcestí. Ovšem, musí se narazit na hráče co hrát umí. S někým kdo si nedokáže představit a dobře zareagovat na situaci je to hodně těžké. Confused

Na živo jsem nikdy nehrála... nemám odvahu, ale určitě by mě to bavilo. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 9:06 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si dost oblíbila RPG hry na počítači (Baldur´s Gate a tak:). Když jsem pak zjistila, že je to stavěné na pravidlech dračího doupěte, začla jsem zjišťovat co to vlastně je a tak jsem se dostala k partě lidiček, to hrávají. A musím říct, že naživo je to ještě mnohem větší zábava, člověk se skvěle odreaguje a vyřádí Laughing Taky jsem se ze zeačátku ostýchala a říkala si, že to bude divné, ale teď mi to příjde asi jako herectví, nebo zpěv na veřejnosti - na začátku si člověk připadá nesvůj, pak to z něj spadne a prostě blbne:) A zvlášť tady, kde nemáš obecenstvo a řádíte všichni společně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 5:37 am    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Já jsem si dost oblíbila RPG hry na počítači (Baldur´s Gate a tak:). Když jsem pak zjistila, že je to stavěné na pravidlech dračího doupěte, začla jsem zjišťovat co to vlastně je a tak jsem se dostala k partě lidiček, to hrávají. A musím říct, že naživo je to ještě mnohem větší zábava, člověk se skvěle odreaguje a vyřádí Laughing Taky jsem se ze zeačátku ostýchala a říkala si, že to bude divné, ale teď mi to příjde asi jako herectví, nebo zpěv na veřejnosti - na začátku si člověk připadá nesvůj, pak to z něj spadne a prostě blbne:) A zvlášť tady, kde nemáš obecenstvo a řádíte všichni společně.


Tak to já jsem zůstala jen u těch počítačových. Hrozně bych to chtěla zkusit i naživo, ale neznám tu nikoho, kdo hraje Sad
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

No já jsem to taky našla náhodou, když k nám začal chodit trénovat kluk, co bydlel na kolejích a tam i hrál. V podstatě to bylo hodně o tom, že jsem lidem z okolí dala vědět, že mě to zajímá. Jinak často jsem se setkala s lidma co hrají třeba v čajovně, nebo mazi šermířema a dřevárníkama. Jen se neostýchej, většinou jsou rádi, když seženou dalšího člověka do party Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.