Dobrodruzi, mágové, draci a poklady aneb D&D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f45865e2ca7e2b6bab044757a6650a6aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
No já jsem to taky našla náhodou, když k nám začal chodit trénovat kluk, co bydlel na kolejích a tam i hrál. V podstatě to bylo hodně o tom, že jsem lidem z okolí dala vědět, že mě to zajímá. Jinak často jsem se setkala s lidma co hrají třeba v čajovně, nebo mazi šermířema a dřevárníkama. Jen se neostýchej, většinou jsou rádi, když seženou dalšího člověka do party Smile


Jak kdo. Jeden můj kamarád takhle hrál, ale když jsem se chtěla přidat tak mě jeho spoluhráči do party nechtěli, protože bych tam byla jediná holka a oni by se prý nemohli "cítit uvolněně" Rolling Eyes
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darni
8-20
8-20


Založen: 16.6.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:46 pm    Předmět: Citovat

Nevím, co by se nemohli cítit uvolněně. Naopak...mezi partu chlapů by si určitě přinesla trochu rozruchu a třeba i trochu jiných názorů, či pohledu na svět a zábavu by to určitě oživilo. Vůbec se nestyď a ptej se jiných, on už se někdo najde a budete se skvěle bavit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 5:42 am    Předmět: Citovat

Darni napsal:
Nevím, co by se nemohli cítit uvolněně. Naopak...mezi partu chlapů by si určitě přinesla trochu rozruchu a třeba i trochu jiných názorů, či pohledu na svět a zábavu by to určitě oživilo. Vůbec se nestyď a ptej se jiných, on už se někdo najde a budete se skvěle bavit Smile


Možná by to zrovna jejich zábavu neoživilo, co já vím Smile Ale žádná škoda, když mi někdo řekne něco takového, tak jsem ráda že tam nelezu Smile

A ptát se jiných, hm, když já nevím o nikom jiném kdo hraje Sad Asi už zůstanu D&D nepolíbená, no.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 9:36 am    Předmět: Citovat

Pche, to jsou oprskliny, tohle říct Evil or Very Mad
No tak co, můžem třeba oživit dračákové vlákno tady na DV a zahrát si spolu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Pche, to jsou oprskliny, tohle říct Evil or Very Mad
No tak co, můžem třeba oživit dračákové vlákno tady na DV a zahrát si spolu Smile


Jé, to bych ráda, ale ještě nikdy jsem to nezkoušela a musela bych si nastudovat nějaká pravidla a tak, mám jenom takové zběžné znalosti Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darni
8-20
8-20


Založen: 16.6.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:30 am    Předmět: Citovat

O pravidlech to tolik není Very Happy Jestli do toho tady pudete, klidně se přidám...

Jinak pokud jsi aspoň trochu z většího města nebo jeho okolí, sehnat pár lidí pro hru naživo by neměl být problém, dokonce jsem někde na netu kdysi dávno (nevím jestli to ještě funguje) viděl seznamku hráčů...čistě pro účely vytvoření herních skupin...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 12:05 pm    Předmět: Citovat

Jenne: Hráče či skupiny, ke kterým se dá přidat, můžeš najít třeba tady
http://rpgforum.cz/forum/index.php
http://www.d20.cz/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 12:06 pm    Předmět: Citovat

Jsem z Hradce Králové, nevím nakolik se kvalifikuje jako větší město Very Happy Nicméně dřív jsem bydlela v Brně a bylo to stejné, takže problém asi nebude v městě, ale v něčem jiném no Very Happy

EDIT: Sadako díky, mrknu se Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 1:24 pm    Předmět: Citovat

Já hraju v podstatě jen s naší partou (už jsem jediná, kdo se nechá ukecat k roli PJ:-).
Ale kamarádky, co si chtěli spříjemnit pobyt na kolejích zkoušely i jiné PJ a byly dost zklamaný, protože "nikdo nehraje s nebojovým povoláním". Měli tu smůlu, že narazily na družiny, které RPG způsob redukovali na vyvražďovačku alá Diablo (což je konečně taky cesta, i když zrovna ne pro gnómskou léčitelku, která odmítá plnit ženskou roli - vařit, uklízet a bojovat neumí, anžto je slabá).
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 9:26 pm    Předmět: Citovat

Tak pokud by byl zájem znovuoživit konverzační hru lehce inspirovanou dračákem a spol. tu na DV, tak prosím sem: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1793

Konkrétně se s hraním začalo zde: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1793&postdays=0&postorder=asc&start=50 ale bohužel to nějak umřelo na úbytě (Skopje třeba byla skoro na rok bez netu Smile ). Ale kdyby se zas s hraním začalo, ráda se opět vmísím Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.