Keratinová pěna Azalea T.Q.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4827e6a281e9120c75328b2497ca15fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanaHorka
0-7
0-7


Založen: 10.1.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 8:30 am    Předmět: Keratinová pěna Azalea T.Q. Citovat

Ahojte,
máte už někdo zkušenost s novou keratinovou pěnou T.Q. od Azalea? Popis vypadá hodně zajímavě :
ošetření vlasů pomocí tří typů keratinu. Mikrokeratin zaceluje vlasové vlákno a uhlazuje vlasové šupinky. Makrokeratin opravuje poškozené partie vlasů. Termokeratin chrání vlasové vlákno během žehlení nebo fénování. Tekutý keratin Azalea T.Q. neobsahuje alkoholy, silikony, parabeny ani barviva. Razz Díky za nějaké reference
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 10:19 am    Předmět: Citovat

Teda vypadá to dobře. Na omlazení jsem četla dost pozitivní ohlasy a nejvíc mě zarazilo, že to prý vlasům dodá objem. Nemělo by to být u keratinových přípravků přesně naopak? No každopádně mě to hodně láká vyzkoušet, jen teda nemám tušení, co to udělá v kombinaci s hennou. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aracely3110
0-7
0-7


Založen: 7.7.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 9:06 pm    Předmět: Keratin Azalea Citovat

Ahoj milé slečny a dámy Smile
Já keratinovou pěnu od Azalea už zkusila. Přesněji 7 denní kúru a tak jsem si řekla že sem napíšu recenzi.
Tak, Vlasy mám po lopatky, (nevím proč v nastavení je něco jiného ) hnědozrzavý barvený a vlnitý, velmi nepoddajný. Prý jako majitelka,no nevím no Aplikovala jsem 7 denní kúru, kdy jsem opravdu svědomitě denně myla,dala pěnu, vyfoukala a nakonec vlasy vyžehlila. A to i navzdory únavě...Ale už po první aplikaci to bylo znát Smile Vlasy byly lesklejší, hebké na dotek, konečky zacelenější. Krásně se daly rozčesat, což normálně bez kondiše nerozčešu a i s ním to jde někdy hůře Smile No a dál, je opravdu nutné umýt si vlasy čistícím šamponem, (stačí i balea ) 2x za sebou a pak už nic, žádný balzám atd nedávejte. Vlasy jsou tak čistě a dokonale vydrhnuté že ,,vržou,, Smile Po umytí šamponem , vlasy lehce vysušit a dát pěnu. Na delší vlasy asi tak 10 dávek pěny. Pak rozčesat. Poté vyfoukat vlasy přes kulatý kartáč a nakonec vyžehlit. A tohle celý týden. Po keratinovém týdnu se má ještě tak 1x týdně ta pěna dávat. Moje vlasy jsou nepoddajné a vlnité, takže když si nedám pěnu a nevyžehlím, tak nejsou rovné a poddajné Smile ale vypadají zdravěji a krásně se lesknou. Za mě doporučuji a dávám 5*. Pro zájemkyně pošlu fotku vlasů před a po keratiné kúře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 10:38 pm    Předmět: Citovat

to zní dobře Smile...tak ty fotky hoď sem....jinak co objem? ulízlo ti to vlasy, nebo ti zůstal? (předpokládám, že s vlnitýma vlasama máš objem tak nějak konstantně Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aracely3110
0-7
0-7


Založen: 7.7.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 7:50 am    Předmět: keratin Citovat

A fotky se sem vkládají jak ? Jsem tu teprv podruhé.
Jinak k tomu objemu, když se dá pěna a jen vyfouká, tak objem je. Když vlasy
vyžehliš, tak už objem moc není, vlasy to spíš uhladí a zkrotí Smile
A jinak, pěna ti barvu nezmění a to ani hennu. Jenom zvýrazní tvou barvu a je větší lesk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 9:22 am    Předmět: Citovat

no já to vlastně ještě nikdy nedělala, ale možná stačí jen ty fotky zkopírovat do těla rozepsané zprávy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 11:44 am    Předmět: Citovat

Holky, jen info pro ty co měly zájem, ale bylo vyprodáno. Už jsou zase skladem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaHorka
0-7
0-7


Založen: 10.1.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 2:33 pm    Předmět: Re: Keratin Azalea Citovat

aracely3110 napsal:
Ahoj milé slečny a dámy Smile
Já keratinovou pěnu od Azalea už zkusila. Přesněji 7 denní kúru a tak jsem si řekla že sem napíšu recenzi.
Tak, Vlasy mám po lopatky, (nevím proč v nastavení je něco jiného ) hnědozrzavý barvený a vlnitý, velmi nepoddajný. Prý jako majitelka,no nevím no Aplikovala jsem 7 denní kúru, kdy jsem opravdu svědomitě denně myla,dala pěnu, vyfoukala a nakonec vlasy vyžehlila. A to i navzdory únavě...Ale už po první aplikaci to bylo znát Smile Vlasy byly lesklejší, hebké na dotek, konečky zacelenější. Krásně se daly rozčesat, což normálně bez kondiše nerozčešu a i s ním to jde někdy hůře Smile No a dál, je opravdu nutné umýt si vlasy čistícím šamponem, (stačí i balea ) 2x za sebou a pak už nic, žádný balzám atd nedávejte. Vlasy jsou tak čistě a dokonale vydrhnuté že ,,vržou,, Smile Po umytí šamponem , vlasy lehce vysušit a dát pěnu. Na delší vlasy asi tak 10 dávek pěny. Pak rozčesat. Poté vyfoukat vlasy přes kulatý kartáč a nakonec vyžehlit. A tohle celý týden. Po keratinovém týdnu se má ještě tak 1x týdně ta pěna dávat. Moje vlasy jsou nepoddajné a vlnité, takže když si nedám pěnu a nevyžehlím, tak nejsou rovné a poddajné Smile ale vypadají zdravěji a krásně se lesknou. Za mě doporučuji a dávám 5*. Pro zájemkyně pošlu fotku vlasů před a po keratiné kúře Smile



Díky za super podrobnou recenzi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mabutinka
0-7
0-7


Založen: 24.8.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 11:30 am    Předmět: :) Citovat

Holky, ráda bych viděla nejaké fotečky před a po.. máte některá? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zajuška
8-20
8-20


Založen: 23.10.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 10:28 am    Předmět: Re: Keratin Azalea Citovat

aracely3110 napsal:
Ahoj milé slečny a dámy Smile
Já keratinovou pěnu od Azalea už zkusila. Přesněji 7 denní kúru a tak jsem si řekla že sem napíšu recenzi.
Tak, Vlasy mám po lopatky, (nevím proč v nastavení je něco jiného ) hnědozrzavý barvený a vlnitý, velmi nepoddajný. Prý jako majitelka,no nevím no Aplikovala jsem 7 denní kúru, kdy jsem opravdu svědomitě denně myla,dala pěnu, vyfoukala a nakonec vlasy vyžehlila. A to i navzdory únavě...Ale už po první aplikaci to bylo znát Smile Vlasy byly lesklejší, hebké na dotek, konečky zacelenější. Krásně se daly rozčesat, což normálně bez kondiše nerozčešu a i s ním to jde někdy hůře Smile No a dál, je opravdu nutné umýt si vlasy čistícím šamponem, (stačí i balea ) 2x za sebou a pak už nic, žádný balzám atd nedávejte. Vlasy jsou tak čistě a dokonale vydrhnuté že ,,vržou,, Smile Po umytí šamponem , vlasy lehce vysušit a dát pěnu. Na delší vlasy asi tak 10 dávek pěny. Pak rozčesat. Poté vyfoukat vlasy přes kulatý kartáč a nakonec vyžehlit. A tohle celý týden. Po keratinovém týdnu se má ještě tak 1x týdně ta pěna dávat. Moje vlasy jsou nepoddajné a vlnité, takže když si nedám pěnu a nevyžehlím, tak nejsou rovné a poddajné Smile ale vypadají zdravěji a krásně se lesknou. Za mě doporučuji a dávám 5*. Pro zájemkyně pošlu fotku vlasů před a po keratiné kúře Smile




Uprav si nastavenia v profile - dĺžka vlasov Smile a idem pobruzdat po nete nad týmto zázrakom Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.