Bahno z mrtvého moře
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1cd9caeeb04dec795fda2a5484ae06ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 2:58 pm    Předmět: Bahno z mrtvého moře Citovat

Čaute všichni, jsem na tomto serveru nováček, ale jsem moc ráda, že jsem ho našla, mám taky dlouhé vlasy, tak vaše rady moc vítám... Jen jsem tady nenašla téma, které mě moc zajímá - BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE - jeho účinky na vlasy a vlasovou pokožku.. Zkusili jste někdo tento zázrak na vlásky?? Já plánuju jeho koupi a zároveň ho používat i na obličej a kůži celého těla.. V nejbližší době mám v plánu jít ke kadeřnici na přeliv, tak by mě taky zajímalo, jestli se bahno může používat i na takto barvené vlásky..
Předem díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Martinko, bahno z mrtvého moře bude asi podobné jako lávová zem, o které je obsáhlé vlákno zde. Někdo na ni nedá dopustit, jinému vlasymoc neumyje. Stejně je to i s barvou, mně třeba hennu asi trochu stahuje, jiným barva drží bez ohledu na to, čím myjí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Toto téma sem už pročítala, ale myslím si, že v tom bude asi docela rozdíl, přece jenom bahno z mrtvého moře je úplně jiné, obsahuje mnohem větší množství minerálů atd.. No já právě mám/nebo spíš budu mít vlasy nabarvené chemicky od kadeřnice, henna mi nedělá vůbec dobře... no uvidím, asi to zkusím nejdřív naplácat jenom na pokožku hlavy, má to pomáhat od lupů a maštění a až se vymyje přeliv, tak to dám na celou hlavu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

To máš pravdu, že bahno z mrtvého moře bude mít víc minerálů než lávovka, ale ta jich taky nemá málo Wink Nicméně se obávám, že pokud to dáš na pokožku, při splachování se smyje i do délek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
Díky za odpověď. Toto téma sem už pročítala, ale myslím si, že v tom bude asi docela rozdíl, přece jenom bahno z mrtvého moře je úplně jiné, obsahuje mnohem větší množství minerálů atd.. No já právě mám/nebo spíš budu mít vlasy nabarvené chemicky od kadeřnice, henna mi nedělá vůbec dobře... no uvidím, asi to zkusím nejdřív naplácat jenom na pokožku hlavy, má to pomáhat od lupů a maštění a až se vymyje přeliv, tak to dám na celou hlavu..


Ahojky, ja som toto bahno kedysi mala. Používala som ho ako masku na umyté vlasy. Myslím, že pomáhal pri mastných vlasoch. Skúšala som ho aj ako masku na tvár, ale štípalo ma Sad
Na farbené vlasy by som ho radšej nepoužívala. Tam vysušovanie nie je veľmi prospešné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 11:38 am    Předmět: Citovat

A co třeba do toho bahna přidat na délky třeba olivový olej??? Aby to tak nevysušovalo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
A co třeba do toho bahna přidat na délky třeba olivový olej??? Aby to tak nevysušovalo..


Jasne, to sa dá Wink Alebo kokosový, jojobový, avokádový...
Prírodných možností je veľa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Tak bahno už sem si koupila a píšou tam, že z barvených vlasů to může stahovat tu barvu.... No takže asi budu muset počkat, až se barva vymyje Sad a zatím používat jen na xichtík Very Happy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Tak to bych mohla zkusit , jestli mi to třeba nestáhne trochu hennu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 9:21 pm    Předmět: Bahno Citovat

Též já bych mohla přispět svou troškou do mlýna. Bahno jsem zkoušela, bylo to dobré hlavně na pokožku, do té doby mě docela svědívala hlava. Vlasy to příjemně zregenerovalo, ale stejně zastávám názor, že tomu hlavnímu (upravit jídelníček) se člověk stejně nevyhne. Smile
Celkově se to podobalo použití bezbarvé henny coby zábalu na vlasy. Použité v rozumné míře, hezky mi to strukturovalo kudrny (za podmínky, že jsem pak ještě do konečků vetřela olej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.