Bahno z mrtvého moře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4f46fae6c362e1188b056c7b9e45effZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
Tak bahno už sem si koupila a píšou tam, že z barvených vlasů to může stahovat tu barvu.... No takže asi budu muset počkat, až se barva vymyje Sad a zatím používat jen na xichtík Very Happy Very Happy .

jojo, přijde mi, že barvu trošku stahuje (asi jako bezbarvá henna), ale pro mě je to plus Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kveta17
8-20
8-20


Založen: 8.9.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky. Tak jsem si koupila bahno z mrtvého moře. Dala jsem ho na ksich a vlasy a ted mi vlásky schnou. Tak jsem zvědavá jaké budu mít vlásky. pak poreferuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

Jéje, mám bahno z mrtvého moře už nějaký ten rok v lednici v doze. Používala jsem ho spíš na kůži (ekzem atd..) Na vlasy bych si ho ale nedala, přijde mi silně mineralizované, taky si myslím, že by mi "vyžralo barvu" a vysušilo vlasy. Stačilo mi, že mi vysušovalo kůži.. Ale na každého může působit jinak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

Já bahno na vlasy zkusila abych si stáhla hennu a zregenerovala vlasy, ale žádný zázrak to tedy nebyl. Nesedlo mi ani na kůži a docela mi i smrdělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 10:52 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
dmartinka napsal:
Tak bahno už sem si koupila a píšou tam, že z barvených vlasů to může stahovat tu barvu.... No takže asi budu muset počkat, až se barva vymyje Sad a zatím používat jen na xichtík Very Happy Very Happy .

jojo, přijde mi, že barvu trošku stahuje (asi jako bezbarvá henna), ale pro mě je to plus Laughing

Já jsem ho taky dala na vlasy, právě za účelem, aby mi stáhlo barvu - asi 5x a barva drží Smile Celkově myslím, že je to asi lepší na pleť než na vlasy ...
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem ho asi 2x, a vysušilo mi vlasy tak, že to už asi zkoušet nebudu. Myslím, že jsem se do něho i pokoušela něco přimíchat, ale moc to nešlo, bylo to takový mazlavý a vůbec se mi to i špatně nanášelo a výsledek za to nestál. Ale, myslím že kdo má problémy s mastnými vlasy, tomu by to mohlo sednout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kveta17
8-20
8-20


Založen: 8.9.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Tak holky. Po umytí bahnem z mrtvého moře mám vlásky krásné. Vymylo mi to poslední zbytky henny, což je první plus. Druhé plus je, že mé mastné vlasy vypadají krásně i druhý den. Normálně myju denně, jak je mám mastné. A ted jsou krásné. Přímo tam píšou, že se dá použít jako vlasový zábal. Že snižule mastnotu , zabranuje tvorbě lupů a posiluje vlasové kořínky. Samu od sebe by mě to ani nenapadlo si to na hlavu napatlat. A vlásky bych přirovnala k měkké kočičí srsti. Takové hebonké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sunehri
8-20
8-20


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 11:17 am    Předmět: Citovat

Mohla bych se, prosím, zeptat, jestli se to bahno dá koupit i v normálním obchodě nebo ho objednáváte jenom přes internet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Sunehri napsal:
Mohla bych se, prosím, zeptat, jestli se to bahno dá koupit i v normálním obchodě nebo ho objednáváte jenom přes internet?

V Praze se dá koupit v obchodech firmy Manufaktura, viz. http://manufaktura.biz/zpravy/index.asp?skup=&zskup=60&trideni=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sunehri
8-20
8-20


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Sunehri napsal:
Mohla bych se, prosím, zeptat, jestli se to bahno dá koupit i v normálním obchodě nebo ho objednáváte jenom přes internet?

V Praze se dá koupit v obchodech firmy Manufaktura, viz. http://manufaktura.biz/zpravy/index.asp?skup=&zskup=60&trideni=

Jj, děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.