Bahno z mrtvého moře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=908967fc02a62e6bb9f6007923792241Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 12:15 pm    Předmět: maska Citovat

Ahojky nedávno jsem si koupila masku z bahna z mrtvého moře na obličej a děkuji nechci takovou reakci jsem ještě neměla po chvíli mě to začalo tak strašně pálit jak kdyby mě polili horkou vodou obličej jsem měla jak rajče celej den sem nemohla nikde vylest a to se mi potom ještě začal loupat.Na vlasy bych si ji teda nedala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wannabeyourmonster
0-7
0-7


Založen: 30.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Asi ňáká alergie. BTW zkus používat čárky ve větách, tohle se strašně luští.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

No jo strašně jsem spěchala a ta klávesnice na čárky je moc daleko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 10:04 pm    Předmět: bahno Citovat

já mám bahno koupené od loňska, když jsme byli s přítelem u Mrtvého moře, koupila jsem si ho v tom obchůdku, takže pokud bude zítra hezky, tak si ho napatlu, ale na zahradě a oplachovat pod zahradní sprchou, jinak by koupelna dopadla jakoby jí proběhlo stádo divokých sviní. Potom poreferuju Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilyn
0-7
0-7


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 12:15 pm    Předmět: Citovat

Já osobně mám s bahnem z Mrtvého moře velice dobré zkušenosti. Asi od 16-ti trpím na akné, nejvíc na obličeji (asi tak jako každý druhý puberťák Very Happy ). Dlouho mi nic nepomáhalo, kromě mastiček a krémů určených přímo na akné. Jenže většina z toho je chemie, zabralo to jen na chvilu a pak se to zase vrátilo...No, a potom jsem se od známé dozvěděla, že bahno z Mrtvého moře má na to docela blahodárný účinky Smile Teď už je to asi měsíc co ho používám a musím říct, že mi opravdu moooc pomohlo Wink . Akné už skoro nemám, sice sem tam se něco objeví, ale pak to zase zmizí.

Taky jsem měla stejný příznaky pálení a červenání, ale bylo mi řečeno, že je to prý normální. Ono to právě pálía šťípe, protože je v tom vysoký obsah soli a ostatních minerálů. A to červenání je zase způsobené, protože to hodně prokrvuje pokožku. Je mi jasné, že hodně lidem to nemusí být příjemné, ale dá se to vydržet Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 7:31 pm    Předmět: Po akci Citovat

takže bahno napatláno a smyto, jeden ten pytlík mi vyšel na celé tělo a i na pokožku hlavy, vlasy to taky trochu vzalo, ale snažila jsem se aby to nešlo moc do délek, konečky jsem preventivně předtím napatlala indulonou, slyšela jsem že bahno může vysušovat. Pokožku na těle mám hezky hladkou, nemám ani pocit vysušení, na kůži na prstech to pěkně štípalo, mám je dost suché a trošku popraskané. Jsem zvědavá na kůži ve vlasech, snad je budu muset umýt až o den později. Po smývání mi kůže hezky zčervenala, jak byla prokrvená, snad se ještě někdy dostanu k mrtvému moři, bahno bych si koupila určitě znovu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 5:11 pm    Předmět: Re: maska Citovat

Theres napsal:
Ahojky nedávno jsem si koupila masku z bahna z mrtvého moře na obličej a děkuji nechci takovou reakci jsem ještě neměla po chvíli mě to začalo tak strašně pálit jak kdyby mě polili horkou vodou obličej jsem měla jak rajče celej den sem nemohla nikde vylest a to se mi potom ještě začal loupat.Na vlasy bych si ji teda nedala Sad



Tohle je docela normální stav. Protože ty červené fleky a pálení znamenají, že detoxikace pokožky probíhá úspešně Wink) Příště si jí udělej spíš na večer. Navíc i když má člověk citlivou pleť (jako třeba já), tak sůl a bahno z mrtvého moře jí nijak neubližují. Pokud ovšem nemáte alergii na nějaký prvek, který je v nich obsažen Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

ja ho mozem len odporucat, pouzivam ho casto na pokozku na tvari aj na stehnach, pali a stipe to len v rankach, aspon mna. pripisujem to tej soli. vzdy po pouziti mam pokozku krasne hladku a prijemnu a zatiahne to aj pory. na vlasy som si to davala raz ako vlasovy peeling. tiez dobre.
inak da sa kupit aj na internete, nemusite kvoli nemu jazdit na dovolenku Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela_izy
0-7
0-7


Založen: 11.3.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2012 8:50 am    Předmět: Bahno z mrtvého mora Citovat

Aké máte skusenosti ?? Aj Čo sa týka vlasov ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

: ) Ahoj!
CHci se zeptat, zda ještě někdo nemá zkušenosti (anebo aspoň něco z doslechu) o bahýnku z mrtvýho moře na vlasy:)...!
Já zatím vím, že je to dobrej revitalizér, pomáhá při kožních onemocněních a lupech (s tím problém nemám), a viděla jsem, že to hodně používají černošky na ty svoje afrokudrny Smile... prý to hezky tvaruje vlny Smile - takže sice do toho stejně půjdu (ach, to moje experimentování,- snad na to jednou nedoplatím :-X)Smile, ale pokud by někdo měl nějakou zkušenost a plácl to sem:), bude to fajn Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.