Odrůstání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83ab8269d5aa4d4fa92ebcf4847b1c1bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Incrí napsal:
Shocked tak to by mě ani nenapadlo,že sis prošla takovou zkušeností!!! Surprised ale jak už jsem ti psala,moc ti to sedí,mnohem víc,než blond.. Smile

Včera jsem si prohlížela starší fotky,jak jsem měla blond vlasy a myslím,že mi to sedlo víc,už jsem na to slyšela i více ohlasů doma,mezi známými.Zkrátka jsem asi typ co mám mít blond vlasy,tak jsem se i nejlépe cítila.Ale co teď,zase melíry,tak trošku mě to nenechá v klidu a zase bych nejraději do melírů šla..pořád mě to pronásleduje Evil or Very Mad
Twisted Evil nechám to odrůst a hotovo!!!A bude klid.


Co se týče mně tak si také myslím že jsi pro blond barvu jako dělaná-krásně tě rozzáří a vypadáš jako sluníčko Wink Závidím, mi totiž blond fakt nejde k pleti ale to mi nezabrání nad tím snít Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Embarassed Jéé,děkuji...Já to říkám pořád,že by každý jedinec měl být sám sebou..podle toho jak a včem se cítí nejlépe. Wink a ne aby bylo pravidlem,že když dělá jednomu např.melír špatně,tak bude dělat jinému(a tak je to se vším)...je to prostě individuální...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Incrí napsal:
Embarassed Jéé,děkuji...Já to říkám pořád,že by každý jedinec měl být sám sebou..podle toho jak a včem se cítí nejlépe. Wink a ne aby bylo pravidlem,že když dělá jednomu např.melír špatně,tak bude dělat jinému(a tak je to se vším)...je to prostě individuální...


ja si tiez myslim, ze tebe tie blond vlasky velmi pristanu. rozzaria tvoju krasnu tvar ... vypadas potom velmi pritazlivo.

ja osobne s odrastanim problem nemam, pretoze ja si vlasy nefarbim. mam stale svoju prirodzenu farbu vlasov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Incrí napsal:
Embarassed Jéé,děkuji...Já to říkám pořád,že by každý jedinec měl být sám sebou..podle toho jak a včem se cítí nejlépe. Wink a ne aby bylo pravidlem,že když dělá jednomu např.melír špatně,tak bude dělat jinému(a tak je to se vším)...je to prostě individuální...


No to je pravda, já si myslím že ti ta blond ani tolik neničí vlasy-třeba je máš dost kvalitní Wink a proto ti to tak sluší. Také nemám ráda když někdo hodnotí jen podle své negativní zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 5:15 pm    Předmět: Citovat

Holky,vy jste hodné Very Happy Embarassed to bych vůbec nečekala,se tu červenááám. Rolling Eyes ..tak jooo,dám na vás! Very Happy

Já jsem si zničila vlasy spíše střídáním různých chemických barev,pořád jsem nemohla narazit na ten správný odstín..můj názor je,co se týče melírovaných vlasů(vím,že je tu na to samostatné vlákno melíry),že pár pramínků vlasy zničit nemůže,ale celá hlava,to už je moc a chce to trošku odstup(určitě 3měsíce)do dalšího barvení a za tu dobu se vlasy hezky zregenerují.Ale dost už toho Rolling Eyes

Obdivuju moc ty,které to vydržely,které s odrůstáním bojovaly.A holky do toho,fandím vám!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 10:11 am    Předmět: Citovat

Já už si nechávám vlasy odrůstat 13 měsíc..ale musím řic kolikrátsem měla utkáni to obarvit a tak podobně i ted..ale říkam si už to musím vydržet až dokonce..když jsem vydržela tak dlouho..tak snad mě nechytne barvící mánie Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Tiež odrastám, už to ani nie je poznať,teda ja si ten odrast nájdem vždy, ale inak nikto nič nezistí Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Tiež odrastám, už to ani nie je poznať,teda ja si ten odrast nájdem vždy, ale inak nikto nič nezistí Very Happy


a jak dlouho si necháváš odrústat vlasy??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 4:54 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
psilocybe napsal:
Tiež odrastám, už to ani nie je poznať,teda ja si ten odrast nájdem vždy, ale inak nikto nič nezistí Very Happy


a jak dlouho si necháváš odrústat vlasy??

myslím že cca rok možno rok a dva mesiace..
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikiriska De Fóle
41-80
41-80


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

Mě áti donutila do melíru v pátek, Teď scháním kadeřnici, která mě toho zbaví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.