Odrůstání
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1dd4946451d09e845bc6c9a5d6a26e51Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 6:54 pm    Předmět: Odrůstání Citovat

Je tu někdo,kdo si celou dobu barvil vlasy na různé odstíny a nakonec se rozhodl nechat to všechno odrůst a už si ponechat jen své přírodní nebarvené vlasy?
Jak jste postupovali?Vydrželi jste nechat všechno odrůstat nebo jste to vzdali?

Hodně jsem experimentovala s barvami,ať už s melíry,chemickými nebo hennou,stejně bych si přála zpátky mít svojí původní barvu vlasů
(v mém případě takovou "myší šeď" Rolling Eyes ),jenže co teď?
-nechat to odrůstat a na ty přírodní dávat hennu podobnou té co odrůstá,aby se ten rozdíl trochu zakryl..pak se ta henna trošku vymyje a ten zbytek se odstřihne Crying or Very sad
-nebo nechat to odrůstat a najít nějakou barvu, třeba i chemickou a nabarvit to,aby se to přiblížilo k původnímu odstínu,ale takový odstín snad neexistuje..no teď jsem se v tom trošku Shocked zamotala Laughing

Moc,moc prosím o radu...a nebo jen o zkušenosti...předem děkujiii.[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 7:06 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že takových je nás tu hodně =) Já si asi od 10ti let dělala blond proužky, pak asi ve 12ti jsem si nechala udělat proužky po celé hlavě, to se mi "rozpilo" takže to působilo, že jsem úplná blondýnka.....no nechávám to odrůstat, odrůstající melíry mám někam pod ramena a hennuji kaštanovou nebo měděnou hennecolor, která odrosty spolehlivě zakryje a postupně stříhám, tak 5 cm za rok, sice je to hodně dlouhý proces, ale ne nekonečný Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Takže nejlepší to bude nechat odrůstat a zakrývat hennou...myslím,že se do toho dám... vlasy budou určitě zdravější a chemii nenarušené a to za to stojí! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

Vlasy jsem si barvila asi 5let přelivy. Pak se mi ale přestala taková ta nepřirozená chemická, prý čokoládová barva, která je taková hnědo-černo-fialová, líbit. Přeliv mám už "jen" od copu dolů. Nijak zvlášt, ale odrosty neřeším. Postupně zastřihuju (asi 5cm ročně) a používám hénnu zlatá blond.
A až mi všechno odroste, tak si dám nějakou zrzavou hénnu Very Happy Wink ted bych vypadala asi poněkud legračně se zrzavým vrchem a zbytkem hnědo-černo-fialovým Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Oprava, nejsem úplná blondýnka, ale byla jsem blondýnka Laughing Laughing Very Happy Teď jsem hnědorezatá Embarassed Wink
Určitě nech odrůstat a překrývej hennou,vlásky se ti odmění Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Ale podařilo se ti to perfektně!!! Cool vlásky máš sjednocené a sluší ti to určitě víc,prostě super,oki,díky za radu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky hodně dlouho dělala na hlavě paseku s melírama-u profesionálů a dokonce i doma-výsledek byl nakonec fakt děsný-byla jsem skoro celá blond. Na to jsem ze zoufalství nechala nanést u kadeřnice kaštanový přeliv-jenže přelivy z kadeřnictví se mi vždy rychle a zcela vymyly,takže jsem to nechala odrůstat. Když jsem to poničené měla tak po ramena,tak sem to nechala ušmiknout a na zbytek zase nechala dát melír aby to nebyl takový skok. Tenhle poslední melír mi odrůstal asi dva roky a teď už ho na hlavě nemám ale před rokem jsem si na vlasy dala i šampon na 24umytí a ten se mi nevymyl. Takže asi rok jsem chodila jak tříbarevné kotě-odrosty zrzavo-hnědé(má původní barva)-černý přeliv-na koncích melír ze kterého se přeliv vymyl. No hrůza. Vyřešila jsem to radikálně-v pátek jsem se nechala ostříhat na mikádo. Sice jse to nezvyk a moc se v tom necítím ale všichni mi říkají že mi to sluší tak nevím Rolling Eyes No každopádně mám už všechny spodní vlasy svoje a jen na vršku hlavy je ještě tak 10cm toho přelivu-ale na další vrstvě vlasů pod nima už to je méně. Takže teď to nechám trochu odrůst ať to nemám tak krátké a budu zastřihovat-buď do toho rovného mikáda nebo to delší nechám trošku sestříhat. Nicméně je to pěkný nezvyk mít všechny vlasy do rovna a ještě k tomu tak krátké ale co už.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Shocked tak to by mě ani nenapadlo,že sis prošla takovou zkušeností!!! Surprised ale jak už jsem ti psala,moc ti to sedí,mnohem víc,než blond.. Smile

Včera jsem si prohlížela starší fotky,jak jsem měla blond vlasy a myslím,že mi to sedlo víc,už jsem na to slyšela i více ohlasů doma,mezi známými.Zkrátka jsem asi typ co mám mít blond vlasy,tak jsem se i nejlépe cítila.Ale co teď,zase melíry,tak trošku mě to nenechá v klidu a zase bych nejraději do melírů šla..pořád mě to pronásleduje Evil or Very Mad
Twisted Evil nechám to odrůst a hotovo!!!A bude klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

tez jsem pouzivala prelivy, ale celkem se mi vymyvaly. jenze me pak napadl "spasny" napad pouzit barvu, proste to jednou zkusit Twisted Evil a ted uz 8 mesicu odrustam Embarassed z pocatku jsem zkousela ruzne rady jako mnout soli, aby barva pustila, hermankove zabaly apod. ale stejne to chce proste vydrzet (protrpet si svou blbost Laughing ), ale nedavno jsem zacala hennovat a jsem moooc spokojena Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

uf, jeste ze se mi nic takového nikdy neprihodilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.