Odrůstání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f48c3bf94689c5a26c0ee6609438e7a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 7:02 pm    Předmět: Citovat

Tak já tedy do třetice všeho dobrého Smile Po pokusech zůstat u tmavé barvy jen s pomocí černé henny Khadi jsem na cestě k mé přirozené barvě vlasů, tedy tmavá popelavá blond. Tmavá barva se lidem na mě líbila, ale nějak poslední rok už jsem se v ní necítila, prostě jsem se necítila SVÁ. Navíc člověk už není náctiletý, a ta tmavá ze mne dělala moc tvrdou a starší, což zrovna už nechci. A další velký důvod, ani henna mi nepomohla mít zdravé vlasy jaké jsem měla bez žádných barev. Holt mé jemné vlasy jsou velice náchylné. Takže v únoru mi kadeřnice stáhla stahovací lázní černou hennu a tmavší kaštanovou, pak po dvou měsících počkání druhé stahování na světle hnědou až blond. A na potřetí mi pak kadeřnice udělala jen pár jemných zesvětlení,a ejhle henna Khadi je extra kvalitní, drží jako přibitá v podobě zelených pramínků Very Happy Ty se pak ztlumily s přelivem s červeným pigmenetem a ted sluníčko taky dělá své, už ta zelená skoro není vidět. Ted během prázdnin už nechávám odrůstat a na podzim půjdu na konečnou fázi, a to na přeliv mé původní barvy dle odrostů. Odrosty mám ted zatím jen 3cm, ale hrozně se mi ta barva líbí, je jemná, a ta kvalita rašících vlasů je na omak velice jemná a lesklá. Už se těším až budu po poslední návštěvě u kadeřnice na podzim a už budu jen nechávat odrůstat a kochat se zdravýma NEZNIČENÝMA vlasama Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2014 9:08 am    Předmět: Citovat

Alue napsal:
Právě tohle obdivuhodné razantní *šmik už na to dál čekat nebudu* u mě nejde... Já mám právě určitou hranici. Vlasy musí být po zapínání podprsenky na zádech. Víc si nesmím střihnout, protože jinak jsem z toho smutná a necítím se dobře... Ale kdybych měla udělat razantní šmik všeho prořídlého, co chci dát pryč, tak mám delší mikádo na ramena Sad Sad ... podělaný peroxid, že jsem se na něho nevy!... Teď jsem 2cm za touto svojí hranicí, koncem měsíce chci z konců vzít minimálně 5 cm a připravuji se na to psychicky, jako kdybych měla zdolat mount everest.


Tak jak jsi přežila stříhání konců?

Mě se dnes zdálo, že jsem měla vlasy dlouhé po pás a byla jsem z toho tak nadšená, že jsem jimi pořád pohazovala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2014 11:57 am    Předmět: Citovat

Princess Lilien napsal:
Alue napsal:
Právě tohle obdivuhodné razantní *šmik už na to dál čekat nebudu* u mě nejde... Já mám právě určitou hranici. Vlasy musí být po zapínání podprsenky na zádech. Víc si nesmím střihnout, protože jinak jsem z toho smutná a necítím se dobře... Ale kdybych měla udělat razantní šmik všeho prořídlého, co chci dát pryč, tak mám delší mikádo na ramena Sad Sad ... podělaný peroxid, že jsem se na něho nevy!... Teď jsem 2cm za touto svojí hranicí, koncem měsíce chci z konců vzít minimálně 5 cm a připravuji se na to psychicky, jako kdybych měla zdolat mount everest.


Tak jak jsi přežila stříhání konců?

Mě se dnes zdálo, že jsem měla vlasy dlouhé po pás a byla jsem z toho tak nadšená, že jsem jimi pořád pohazovala Very Happy


Ahoj, kupodivu celkem dobře. Vzala jsem si jich hodně a skončila jsem naštěstí někde u podprsenky. Je to pořádný nezvyk, ale macatější culík na konci stojí za ten pocit, vlásky se hezky načechraly a odlehčily. - Je to hodně na hraně, ale však za chvilku zase dorostou. Teď se tak půlroku neostříhám, a pak si vezmu zase kus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 7:52 am    Předmět: Citovat

Přidávám se mezi odrůstající, právě teď válčím sama se sebou, jestli na ty vlasy nehodit aspoň přeliv, aby se ta barva trochu sjednotila Very Happy Ale chtít po kadeřnici studenou světe hnědou barvu? Už se vidím, že bych zase skončila se skoro černou hlavou a s přátelskou radou, že to se stejně vymyje Laughing
Odrůstá mi nechtěná peroxidová oranžová několikrát přebarvená na hnědou barvou, která se postupem času změnila na velmi nepřirozený odstín světle hnědé se zrzavými a zlatavými odlesky, přesně to, co se mi ani za mák nelíbí (kvůi tomu jsem i přestala hennovat).
Konečky mám trochu sušší, jinak v pohodě, ale asi si je po půl roce nechám zastřihnout a budu úměrnosti "čím víc zastřihování, tím rychlejší růst" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 11:45 am    Předmět: Citovat

Violet napsal:
Přidávám se mezi odrůstající, právě teď válčím sama se sebou, jestli na ty vlasy nehodit aspoň přeliv, aby se ta barva trochu sjednotila Very Happy Ale chtít po kadeřnici studenou světe hnědou barvu? Už se vidím, že bych zase skončila se skoro černou hlavou a s přátelskou radou, že to se stejně vymyje Laughing
Odrůstá mi nechtěná peroxidová oranžová několikrát přebarvená na hnědou barvou, která se postupem času změnila na velmi nepřirozený odstín světle hnědé se zrzavými a zlatavými odlesky, přesně to, co se mi ani za mák nelíbí (kvůi tomu jsem i přestala hennovat).
Konečky mám trochu sušší, jinak v pohodě, ale asi si je po půl roce nechám zastřihnout a budu úměrnosti "čím víc zastřihování, tím rychlejší růst" Laughing


Vidim, ze mas podobne myslienky ako ja Very Happy Vlasy mam vyrastene skoro na celej hlave az po miesto kde sú v gumičke ked si robim cop , potom ide stredna cast taka neutralne vymyta do pohody a nakoniec zlto zrzavo blond konceny , to je humus velebnosti . Pred mesiacom som bola podstrihnuta asi 5 cm . Do dlzky , ktoru si zelam je to teraz nejakych 10-15 cm ale uz so mnou miká Very Happy neviem či to ešte vydržať alebo si dať u kadernicky prirodzenu svetlo hnedu alebo čo . Chvilu bol pokoj ale zas ma obchadzaju myslienky zrz alebo blond ... dohodla som sa s mamčou, ze rok im dam pauzu od cohokolvek Very Happy ... rok bude v januari ach jo ..uz ma svrbia prsty Very Happy AK si chceš končeky odstrihnut tak vydrž, drzim palce a nefarbi , je možné že farba nebude taka aku si prajes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 6:02 am    Předmět: Citovat

A jsou pryč Laughing V pondělíjsem je před mytím jenom olejovala a nedala na ně pak žádný kondicionér, což nějakým způsobem tentokrát zapříčinilo vlasy suché jako sláma... a tak mi ruply nervy Laughing Po prohledávání tumblr jsem skočila k učnicím (mám s nimi nejlepší zkušenost) a ve výsledku mám delší podkovu - vepředu vlasy sahají asi 5 cm pod klíční kosti, vzadu jsou 5 cm pod krk. Pokud nepočítám ten šílenej uhlazovací lesk, který mi dala na konečky, tak naprostá spokojenost Laughing
Jen pořád nevím, co s tou barvou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 1:37 pm    Předmět: Citovat

Violet napsal:
A jsou pryč Laughing V pondělíjsem je před mytím jenom olejovala a nedala na ně pak žádný kondicionér, což nějakým způsobem tentokrát zapříčinilo vlasy suché jako sláma... a tak mi ruply nervy Laughing Po prohledávání tumblr jsem skočila k učnicím (mám s nimi nejlepší zkušenost) a ve výsledku mám delší podkovu - vepředu vlasy sahají asi 5 cm pod klíční kosti, vzadu jsou 5 cm pod krk. Pokud nepočítám ten šílenej uhlazovací lesk, který mi dala na konečky, tak naprostá spokojenost Laughing
Jen pořád nevím, co s tou barvou Evil or Very Mad



Takze teraz su dlhe cca pod plecia ? Ake velke mas terat odrasty resp odkial zacina ta skareda farba , s ktorou si nevies rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 9:12 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, tak vlasy mám z velké části odrostlé, nebo prostě světlé... A už mám zase roupy takhle na podzim - opálení vybledlo a jsem zase lehce vyblitá a zrzavá by na mě už zase vypadala dobře. A v přítodě všechno listí a tráva hnědne a rezne a já bych se tak ráda přidala! Grrr... A to už mi můj milý říkal, že je fajn, že mám zase vlasy jako obilí a já z toho měla radost. A teď bych to zase na jednu stranu klidně zahodila... Evil or Very Mad
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 9:49 pm    Předmět: Citovat

Buď ráda, že je máš světlounké - sluší Ti to a jak Tě znám, po chvíli by se Ti zas chtěla henny zbavovat... Wink Smile
Co nějaký dočasný přeliv?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 9:53 pm    Předmět: Citovat

Jojo, asi máš pravdu s tím zbavováním. Laughing Jen je to teď takové lákavé...
Hodně jsem přemýšlela nad přelivem od Hennecolor, prý moc dlouho nevydrží, tak by to mohlo být fajn... Ale ještě nejsem rozhodnutá. Embarassed
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.