Odrůstání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e89a4063bb83f4605f79537b2804b67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2014 11:41 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem se měřila a mám odrost 6 cm... cho cho!! Smile
Moc se mi to líbí a jsem fakt spokojená. Bohužel staré vlasy zničené barvou mi hodně padají, asi postupně opadají všechny... Zato ale u hlavy vidím, že to krásně sílí a podrůsty drží a jdou do délky jak mají. Takže vývoj je to kupředu, těším se co budu mít na hlavě za dva roky.

Už jsem zkoušela testovat Cassii. Naložila jsem do ní chachoč co jsem vyčesala kartáčem a nechala to dva a půl dne, abych viděla, jestli rozdíl bude markantní, nebo ne.
Vlasy mírně ztmavly, chytly trochu nádech do medova a jinak dobrý... Sleduju ten vyčesaný pramen jestli ještě třeba zoxiduje.
Tak půlrok odrůstání oslavím prvním zábalem z Cassie. - Třeba mi pak odrostou rychleji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonasona
41-80
41-80


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 3:03 pm    Předmět: Citovat

Drzim palce. Viem ze prve mesiace su tazke, ale potom sa uz nad tym clovek vobec netrapi.
_________________

http://sonaoclock.blogspot.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:54 pm    Předmět: Citovat

Uff, mám teď v zimě zase chuť si na to něco veselého plácnout... Embarassed Ta "zimní barva" je dokonale nijaká a mám chuť na něco živějšího. Stýská se mi po henně a zrz. Sad
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:02 pm    Předmět: Citovat

pridávam sa do klubu... aj keď skôr nedobrovoľne Very Happy
odkedy som si v lete hodila na hlavu indigo, neodvážim sa farbiť hennou, aby sa to nedajbože nezafixovalo, takže mi zatiaľ veselo odrastajú vlasy... zatiaľ je to asi len 6-7 cm, takže žiadna tragédia, ale tá farba ma už začína deprimovať Rolling Eyes
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 11:01 am    Předmět: Citovat

Premyslim, ze necham hennu odrust, i kdyz hodne lidi mi ted barvu chvali a i me se libi, nejsem jeste 100% rozhodnuta. Hennu jsem nemela na sobe 2 mesice a tak tragicky to zatim nevypada, uvidim zda vykouknou nejake sediny. Dve kolegyne u nas v praci kvuli sedinam skoncily s hennou a zacaly barvit chemicky, coz me mrzi, protoze jedna z nich me ke Khadi privedla a mela krasne vlasy a ta chemicka barva se ted na nich dost podepsala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 7:21 pm    Předmět: Citovat

Hlasim prvni rok bez barveni. Nastesti barvene vlasy jsou podobne me vlastni, takze to zas takovy boj neni Very Happy a navic je to pohodlnejsi ... nebarvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 11:37 am    Předmět: Citovat

Zjistila jsem, že v jistém smyslu odrůstám taky... Už nějakou dobu se snažím zesvětlovat hennu, a tak, když barvím, už volím jen světlé odstíny. Teď, když jsem koukla na fotku ze začátku května, od kořínků mám relativně blonďato-zrzavou, která plynule přechází od ramen ke zrzavo-hnědé. Vypadá to, jak kdybych nebarvila vůbec a u hlavy mi už vykukovala vlastní barva. Nejsem si jistá, jestli se mi to vlastně líbí. Laughing Zesvětlovat ale chci, tak asi budu pokračovat ve stejné taktice dál..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 11:55 am    Předmět: Citovat

tak sa hlásim do klubu Smile Bude to boj, pretože vlasy majú momentálne asi 4 farby. Farby, nie odtiene, tak som zvedavá, ked to odstrihnem :-/
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cocodrillo
8-20
8-20


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 2:58 pm    Předmět: Citovat

Také odrůstám vlasy. 8 let jsem měla vlasy barvené měděnou hennou, vždy tak jednou za půl roku. Barva mi celkem sedla, byla jsem na ni zvyklá, jednou mi bylo i řečeno, že málokomu sluší zrzavá tak, jako mně. Jenže ten trend červených a zrzavých vlasů se v posledních několika letech hrozně rozšířil, tu barvu má hrozně moc lidí, tak jsem už před několika lety přemýšlela nad nějakou radikální změnou ve smyslu růžová či modrá (měla jsem už i růžových pár pramenů asi před dvěma lety, bylo to poprvé a asi i naposled, co jsem měla čpavek na vlasech). Poslední kapkou bylo, když moje věčně medově zlatohlavá maminka došla s rudou hlavou; začla se barvit naprosto totožnou barvou (stejnou krémovou hennou), jako jsem se těch osm roků barvila já. Tak jsem řekla stop, konec, končím. Henna je skvělá, krásně voní, skvěle regeneruje, ale té rezavé mám pokrk.
Odrůstání pro mě není nějaká hrozná katastrofa, jelikož moje přírodní barva se od půl roku vymyté měděné neliší; prakticky to vypadá, jak kdybych měla zesvětlené konce od nějakého ombré nebo od sluníčka. Já ani nedokážu říct, kde začíná odrost, jak to pěkně přechází; je to takový gradient.

Tady pro ukázku rozdíl mezi přírodními vlasy a konečky: afina je již völlig natürlich.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lentri
0-7
0-7


Založen: 1.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2015 12:00 pm    Předmět: odrůstání Citovat

Ahoj, tak jsem svoje pokusy o stažení vzdala, včera jsem se barvila na světlejší a vůbec to nechytlo, takže to asi vzdávám a dam to odrůst Smile Jestli je tu někdo kdo je na tom podobně tak by jsme sem mohli dávat fotky jak to postupuje Smile Abychom měli motivaci a nevzdali to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.