cassia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=764a3a96ff637497988cdd0ba3f316deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

Jestli vyzkouším, tak určitě dám vědět, ale nebude to hned, zatím mám taky zásoby Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to je na prodeji bylin zřejmě docela novinka, když jsem tam šmejdila naposled (nojo, už je to taky nějakej pátek), tak cassii tuším ještě neměli. Ale vzhledem ke kvalitě ostatních bylinek, co jsem si tam kupovala, by nemusela bejt vůbec špatná. Tak držím palce s experimentováním a jsem zvědavá na výsledky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

No já to tam našla taky poměrně nedávno...

Jo a Jani, já myslím, že by barvit fakt neměla. Resp. že by měla barvit na zlato (žluto) jen bílé vlasy. Aspoň co jsem vyčetla na Hennaforhair.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 9:04 pm    Předmět: Citovat

pantene má teď novou řadu s cassiou,škoda,že je to taková chemka,mohlo by to prodloužit účinek cassie na vlasech,docela rychle se vymývá,asi jako indigo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 5:54 am    Předmět: Citovat

Holky, mám dotaz. Henna moje vlasy vysušuje (i s přídavkem oleje) a už se bojím experimentovat. Myslíte si, že bude na mě čistá Cassia působit stejně? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám už sem tam šedivej vlas, ale nechce se mi dávat chemickou barvu. Zatím to řeším jenom přelivama z pytlíčku. Ale ráda bych aby konečně na mý vlásky páslo něco přírodního.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 8:57 am    Předmět: Citovat

vitana napsal:
Holky, mám dotaz. Henna moje vlasy vysušuje (i s přídavkem oleje) a už se bojím experimentovat. Myslíte si, že bude na mě čistá Cassia působit stejně? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám už sem tam šedivej vlas, ale nechce se mi dávat chemickou barvu. Zatím to řeším jenom přelivama z pytlíčku. Ale ráda bych aby konečně na mý vlásky páslo něco přírodního.


já bych zkusila ještě místo oleje nějaký kondicionér např.alverde ,je lepší konzistence henny a nevyšuje.
jinak cssia funguje jako kondicionér na vlasech,takže tu bych spíš taky přidala do henny,samotná se dost vymývá,navíc se docela špatně shání.

a co třeba takové ty lehce barvící bylinky jako amla a pod.,?ty se taky používají jako kondicionéry po umytí.(mají je třeba na cestaprirody.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 10:39 am    Předmět: Citovat

No amla a shikakai to samý. Nejdřív mi přijdou vlasy nadejchaný, ale druhý den jsou vysušený, elektrický, lezavý Twisted Evil
Tak nevím, jediný z přírody co mi na vlasy sedí je vajíčko, ale přírodní barvu nemůžu sehnat. Možná je to taky tím, že jsem zatím zkoušela hennu jenom z DM, ale nevím. Kdysi jako mladší mi henna nevadila, ale teď je mám asi dost zničený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

vitana napsal:
No amla a shikakai to samý. Nejdřív mi přijdou vlasy nadejchaný, ale druhý den jsou vysušený, elektrický, lezavý Twisted Evil
Tak nevím, jediný z přírody co mi na vlasy sedí je vajíčko, ale přírodní barvu nemůžu sehnat. Možná je to taky tím, že jsem zatím zkoušela hennu jenom z DM, ale nevím. Kdysi jako mladší mi henna nevadila, ale teď je mám asi dost zničený.


a jakou barvu vlastně chceš mít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 11:47 am    Předmět: Citovat

No moje barva, je něco do tmavý ořech. Takže něco podobného s odlesky do zrzava, to by se mi líbilo. Takže henna by byla dobrá, kdyby mi sedla. Myslela jsem, jestli by mi ta casiia hnědou jemom zteplila a šedivce jemně obarvila, aby to vypadalo jako melír. Ale bojím se ji zkusit aby taky nevysušovala. Jo a pochopila jsem správně, že ta bezbarvá henna z DM bude pravděpodobně cassia?
Stejně je to divný, když jsem byla mladší tak jsem hennu jednu dobu používala a vlasy byly dobrý. Asi se mi změnily vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 11:56 am    Předmět: Citovat

vitana napsal:
No moje barva, je něco do tmavý ořech. Takže něc
o podobného s odlesky do zrzava, to by se mi líbilo. Takže henna by byla dobrá, kdyby mi sedla. Myslela jsem, jestli by mi ta casiia hnědou jemom zteplila a šedivce jemně obarvila, aby to vypadalo jako melír. Ale bojím se ji zkusit aby taky nevysušovala. Jo a pochopila jsem správně, že ta bezbarvá henna z DM bude pravděpodobně cassia?
Stejně je to divný, když jsem byla mladší tak jsem hennu jednu dobu používala a vlasy byly dobrý. Asi se mi změnily vlasy.


těžko říct,co je obsahem toho zábalu,určitě tam neni jenom cassia.já myslím,že by ti mohla sedět spíš kombinace kaštan plus hnědá z dm buď s kondicionerem nebo něčím jiným hodně mastným,asi třeba bambuckým máslem,nebo kakaovým nebo kokos.olejem.a přidala bych kakao jako takové.
ono totiž třeba mě dělá olej to,že mi to moc zmastí a tím pádem mjusím víc umývat a mám je sušší.ale henna mi to spravila.a nebo zkus ten zábal a nějakou tu barevnou zkombinovat.

(jsem se ještě mrkla do profilu,že používáš obvyklé šampony.a už zkoušelas alverde nebo lávovou zem?místo laku zkus gel z lněných semínek,je tu recept,je dost hydratační Wink a nebo do vlkých vlasů nějaký olej a pak vysušit ručníkem aby nezůstaly mastné.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.