cassia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1553acb2e13b5a9981d5997eb0481a53Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boku
0-7
0-7


Založen: 16.10.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:37 am    Předmět: zabal Citovat

nevite zda ten vlasovy zabal z henny také vysusuje jako henna? mam do nej pridat treba olivovi olej?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:43 am    Předmět: Citovat

Ano, přidej. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2015 9:19 am    Předmět: Citovat

Takze jsem opetovne zkusila cassiu tentokrat vlazna voda, ale mam naoranzovele nehty...takze to za chvili asi smyju...mozna je neco s touhle varkou. Kupuju vzdy z prodeje bylin kilo. Driv mi to nebarvilo. Tentokrat ma i ten prasek jinou barvu....ale zase splest s hennou to nemohli...henna by barvila mnohem vic. Takze vazne netusim co s tim je...asi to rozdam..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2015 7:48 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli se to v tomhle vláknu už nerozebíralo, ale je tu některá z vás, které cassia obarvila bílé vlasy? Počítám s tím, že by to bylo dočasné, že se vymývá, a nevím, jestli může něco bezbarvého opravdu barvit. Prošla jsem docela ošklivým šokem a teď mi přirůstají úplně bílé takové ty nové anténky. Při rozpuštěných vlasech to schovám, ale v účesu ne, a vypadá to fakt děsně, když mám kolem hlavy sluníčko naprosto bílých vlásků:-/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2015 11:31 am    Předmět: Citovat

Áno, ja ju presne na to používam. Ono to nezafarbí úplne, iba natónuje, ale ja mám také tie vlasy na tému "každý pes iná ves", takže sa to stratí...ostanú také žltkavé, nazlátlé, medzi mojimi vlasmi od blond po hnedú s teplým odleskom to potom vôbec nie je vidno. Je treba to tam nechať skôr dlhšie a často, nestačí ako pri henne raz za dlhší čas. Robím to tak, že si to capnem iba na vrch hlavy (tam, kde sú tie "anténky") pred každým umytím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2015 12:11 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za reakci, to jsem moc ráda, že to funguje, snad bude i u mne Smile. A delší doba znamená co? Normálně ji mám na hlavě asi hodinu, těch pár dosavadních vlasů to vždycky tak na týden zakrylo, ale to, co mi vyrostlo teď, to je fakt brutální Smile)). Mám ty vlasy taky takové strakatější, tak ani ty bílé vlasy, pokud ostatní nejsou ulízlé, nijak netrčí, tak doufám, že to nějak zamaskuju, i kdybych si to měla patlat co týden Smile)). Jako nejmladší už nejsem, ale na tohle je fakt trochu brzy Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2015 5:46 pm    Předmět: Citovat

No, tak tie 2-3 hodiny to tam mám...niekedy chytí lepšie, niekedy horšie, mám u z predaja bylín a prišla mi dosť málo pomletá, takže to, čo z ne mám je dosť tekuté, možno aj preto, chcem to vyskúšať nejako namlieť, či z toho nebude kašička. Keď mi vytečú nervy, alebo chcem ísť na istotu, tak si z času na čas dám na hlavu zmes zlatej a orieškovej henny od Santé, ale kvôli tomu tmavnutiu to nerobím často.

Edit: ešte ma napadlo, že dobre funguje nechať do dlho lúhovať, trebárs aj zo dňa na deň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2015 9:30 am    Předmět: Citovat

Tak jsem několikrát dala cassiu a teda zezačátku jsem byla docela spokojená. Barva i konzistence vlasů byla fajn. Žádná změna kvality však nenastala. Po posledních dvou aplikacích jsem ale měla vlasy dost vysušené, rozlítané a trvalo docela dlouho (cca měsíc) než se to srovnalo a vlasy mám zase normální. Akorát se mi dost začaly lámat konce. Předpokládám teda že se vrstvy cassie vymyly a jsem na svých vlasech bez dalších (ochranných) vrstev.
Pamatuju si, že když jsem henovala lawsonií, tak vlasy byly krásné, lesklé a vlnité. Po odrostení na svoji barvu šla kvalita vlasů dost dolů, tak jsem zkusila cassii, protože už nechci barvit. S ní ale žádné zlepšení nepozoruju, spíš po určité době dochází k zhoršení stavu. Namáte nějaké rady? Nechce se mi vracet zpět k barvení hennou, s mou přírodní barvou jsem spokojená a cassia mi dodala navíc krásný lesk, ale nevím jestli to mám ještě risknout, nebo co případně přidat.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minjja
8-20
8-20


Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2015 5:38 pm    Předmět: Citovat

Holky potrebuju poradit. Myslíte ze mi chytnou blond meliry na moje vlasy který jsem si 2x barvila berbarvou hennou khadi (cassia senna)? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 1:28 am    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
Tak jsem několikrát dala cassiu a teda zezačátku jsem byla docela spokojená. Barva i konzistence vlasů byla fajn. Žádná změna kvality však nenastala. Po posledních dvou aplikacích jsem ale měla vlasy dost vysušené, rozlítané a trvalo docela dlouho (cca měsíc) než se to srovnalo a vlasy mám zase normální. Akorát se mi dost začaly lámat konce. Předpokládám teda že se vrstvy cassie vymyly a jsem na svých vlasech bez dalších (ochranných) vrstev.
Pamatuju si, že když jsem henovala lawsonií, tak vlasy byly krásné, lesklé a vlnité. Po odrostení na svoji barvu šla kvalita vlasů dost dolů, tak jsem zkusila cassii, protože už nechci barvit. S ní ale žádné zlepšení nepozoruju, spíš po určité době dochází k zhoršení stavu. Namáte nějaké rady? Nechce se mi vracet zpět k barvení hennou, s mou přírodní barvou jsem spokojená a cassia mi dodala navíc krásný lesk, ale nevím jestli to mám ještě risknout, nebo co případně přidat.....


Nedávno jsem cassiovala vlasy mužovi, protože měl přesušený konečky a na vrchních vlasech i délky, vlasy sice celkem hezký, ale jakoby bez života, smutné.... a dávala jsem riciňák, lžíci medu a zalila heřmánnkovým čajem. Vlasy měl pak krásně hebký a má je vlastně i teď, i když už to jsou cca 3 týdny.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.