anketa chodíte do břišních tanců nebo salsy či něč.podobného
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=91bd14a887d0beb9e4ca095d5120035aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký druh tance provozujete a kde?
Chodím do kurzu břišních tanců.
39%
 39%  [ 25 ]
Chodim do kurzu salsy.
7%
 7%  [ 5 ]
Chodim na jiný tanec.
25%
 25%  [ 16 ]
Nechodim, netančím rád/a.
7%
 7%  [ 5 ]
Nechodím, páč muže neberou.
4%
 4%  [ 3 ]
Nechodim, jsem lenivý/á.
11%
 11%  [ 7 ]
Už jsem se přihlásil/a.
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 8:39 am    Předmět: anketa chodíte do břišních tanců nebo salsy či něč.podobného Citovat

Ahoj všem !!! Baví vás tanec, máte ho rádi? a co říkáte na módní vlnu břišních tanců a salsy?chodíte někam tančit?
ps: tentokrát jsem pro některé nespokojence Laughing Laughing přidala víc možností - jak říct NE! Ne ne ne.. Twisted Evil Razz

jo a ještě, když chodíte na jiný tanec, takse pochlubte na jakýSmile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

Chodila jsem asi půl roku do břišních tanců. Až bude čas, chci se k tomu zase vrátit, hrozně mě to bavilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Tak jako Lucy - mam za sebou semestralni kurz brisnich tancu - se zivou hudbou, to bylo zuzo. Sal osvetleny svickama, didgeridoo, bubinky, fletna..ooo.
Pak jsem jeste chodila na flamenco, ke kteremu se od dubna snad zase vratim. JInak jsem naprosty tanecni antitalent Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

já taky chodim do břišních tanců, mám moc dobrou lektorku (popíjíme šampáno, dlabeme zákusky, kokinka, kecáme, bavíme se a je tam supr nálada ) kamarádka byla parkrát u jiné paní v kurzu a ta ji řekla, že dnělá spíš aerobik než břisní tanec a že ji to nejde.. tak už tam nešla.. naše Faridah Smile nechce slyšet slova nejde to a tak.. za to se musí donést za trest šampáno.. pak to totiž to nejde přenášíte na ostatní Smile ale je fakt že když si dáme něco malinko, jde to líp Smile a jak říkala jedna paní od nás - e tady se cítím konečně jako člověk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Tož se přiznám, že taky chodím na břišní tance, ale asi tak měsíc, takže zatím trochu krušné začátky Very Happy Přišla jsem k tomu trochu jako slepá k houslím, protože kamarádka zjistila, že tady ve vedlejším městě jsou dopolední kursy s hlídáním dětí, což je asi tak to jediné, co si momentálně můžu časově dovolit. Je to prima, i když tam nepijeme žádný šampáňo ani nedlabeme kolínka ani nemáme živou hudbu, zeptám se, jestli by nám aspoň to šampáňo nezavedli Wink

Náš Janík (jsou mu dva) to ale v té herně beze mě nějak nezvládá, takže sedí s námi v sále, je hrozně hodný, jenom zírá, takže z něj asi bude nějaký expert na orientální krasavice Very Happy

Jinak veškerý tanec mě moc baví, vždycky jsem si myslela, že jsem dřevo, a v posledních letech zjišťuji, že to není tak zlé, že se člověk s lety snad nějak uvolnil, přestal stydět nebo tak něco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

chodila jsem dvakrát do kurzu břišních tanců, poprvý mě to dost bavilo, ale podruhý už nějak moc ne... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

bohuzel naprosto nezvladam koordinaci svych koncetin, takze mam smulu...ale bavi me koukat na ty, co to umi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Já bych chodila moc ráda, ale nějak nejsem sto se odhodlat... říkám si, že od září určitě, a do té doby alespoň nějaký kratší kurz. Na břišní tance jsem chodila půl roku v rámci VŠ tělocviku, kupodivu to bylo docela fajn. Na salsu jsem chodila na jednotlivé hodiny a absolvovala jeden víkendový kurz, je to super tanec, a momentálně jsem ve fázi hledání tanečníka, abych mohla opět sem-tam zajít. Jo, a ještě na gymplu jsem chodila půl roku na afro, což bylo super, ale po přechodu do Brna jsem tu žádný podobný kurz neobjevila. Confused Teď o jednom vím, ale bývá hodně plný... třeba taky od toho září. Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

Ja nechodim, ale moje mama pul roku. Dopurucuji pro zeny kolem padesatky, doma se dost uvolnila atmosfera Very Happy Very Happy. A aspon pro ni byl jednoduchy vanocni darek - krasny kostym Wink.
Nicmene, jak o tom nadsene mluvi, laka me to tez a maser ji chvalil, jak ma krasne uvolnena ramena Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

Páni, tady je vás břišnic tolik Shocked

Jsem totální dřevo na tance, ale abych řekla pravdu, kurzy tanečních v druháku mě totálně dostaly. Žádná pohybová aktivita mě tak nebavila jako tohle. Možná kvůli té blízkosti partnera a hudbě, která hodně dopomáhá k různým emocím. Naprosto zbožňuji valčík, tango, waltz... Po skončení jsem chodila chvíli do sportovních (latina), ale nebyl partner a hlavně tam byl každý ambiciozní a chtivý soutěží, což jsem nechtěla. Pak jsem dlouho nikam nechodila. Ale hrozně ráda bych zašla někdy do taneční kavárny na standarty a latinu, ale není partner Sad

A vzhledem k tomu, že trávím půlku života ve škole a u pc, mou jedinou pohybovou aktivitou je převalování se v posteli, tak mě začaly zlobit záda a přihlásila jsem se před měsícem na bříšní tance. Docela mě to baví, ale po skončení kurzů (asi za 4 lekce), už se k tomu nevrátím. Moc se mi nelíbí tamní atmosféra a necítím se tam dobře. (Drtivá většina je brána jako tělocvik a to naprosto nenávidím). Takže budu stále doufat v příchod nějakého tanečního partnera Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.