anketa chodíte do břišních tanců nebo salsy či něč.podobného
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26dd287f99d7a85a0532d5546493e268Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký druh tance provozujete a kde?
Chodím do kurzu břišních tanců.
39%
 39%  [ 25 ]
Chodim do kurzu salsy.
7%
 7%  [ 5 ]
Chodim na jiný tanec.
25%
 25%  [ 16 ]
Nechodim, netančím rád/a.
7%
 7%  [ 5 ]
Nechodím, páč muže neberou.
4%
 4%  [ 3 ]
Nechodim, jsem lenivý/á.
11%
 11%  [ 7 ]
Už jsem se přihlásil/a.
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

jsme včera byli na orientální diskotéce - fakt super !! jenom pro ženský - všechny jsme měly šátky s penízky a pařily jsme.. ještě tam měla jedna paní vystoupení..perfektní atmosféra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je tanec snad jedinej příjemnej pohyb Wink chodila jsem 2 roky do břišních, loni do sólové salsy, letos do sólové latiny a s přítelem do tanga.. prostě tanec miluju Smile škoda jen že s těma partnerama je problém Sad já bych tancovala mnohem víc kdybych měla s kým, ony ty sólový kurzy jsou taky super ale s partnerem je to zase o něčem jiném Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

přesně přesně - tanec miluju, ale s partnerem je problém Smile
takže využívám ty kurzy pro sólové tanečnice - salsu, latinu.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Já se věnuji orientálním tancům už tři roky a pořád mě to moc baví, můžu jedině doporučit, nění třeba talent ani nic jiného, je to pro všechny ženy, jakékoli postavy a věku. Úžasné účinky na psychiku a i na koordinaci pohybů, správné držení těla, ženské problémy, páteř atd. mohu jen potvrdit. Skoro rok chodím i na tribal a tribal fusion, což je taky druh břišních tanců (viz moje ikonka)Smile a musím říst, že mi to sedí mnohem víc, nemusim se celou dobu usmívat a nevypadam jako pinda:D víte co myslim:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 7:40 pm    Předmět: Citovat

citace:
Skoro rok chodím i na tribal a tribal fusion, což je taky druh břišních tanců (viz moje ikonka)Smile a musím říst, že mi to sedí mnohem víc, nemusim se celou dobu usmívat a nevypadam jako pinda:D víte co myslim:D


nevím, co myslíš.......

Mě osobně sedí ten starý známý kabaretní styl. Na lidi kolem se usmívám, protože mě tanec baví a mezi lidmi se cítím dobře. A to, jak vypadám......spíš bych dala přednost označení Princezna z tisíce a jedné noci.
Jinak já tancuju už pátým rokem, nejraději s ohnivými vějíři a pak různé divočiny, hlavně na bubínky.
Takže prosím o toleranci i k jiným stylům tance. Všechno vypadá dobře, když to děláte pořádně a s nadšením. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 8:49 pm    Předmět: Citovat

Chodím na židovské a mám základy břišních a latino....Až bude víc času, chci se tomu věnovat intenzivněji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Wink
citace:
nevím, co myslíš.......

Mě osobně sedí ten starý známý kabaretní styl. Na lidi kolem se usmívám, protože mě tanec baví a mezi lidmi se cítím dobře. A to, jak vypadám......spíš bych dala přednost označení Princezna z tisíce a jedné noci.
Jinak já tancuju už pátým rokem, nejraději s ohnivými vějíři a pak různé divočiny, hlavně na bubínky.
Takže prosím o toleranci i k jiným stylům tance. Všechno vypadá dobře, když to děláte pořádně a s nadšením. Wink

Já to nemyslela nijak zle, samozrejme mam rada i raqs sharki a egypt a všechno ostatní, jen že tribal fusion nebo ghotic bellydance mi sedí víc, nechtěla sem nikoho urazit... Mam moc rada i klasiku, spatne sem se vyjadrila tak se jeste jednou omlouvam... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

OK Wink
Vlastně jedna věc mě na těch tanečcích pořádně štve.
A to je cena a nedostupnost kvalitních kostýmů.......takže si víceméně musím šít sama. Ale už mi to i celkem jde, naštěstí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ofélie napsal:
OK Wink
Vlastně jedna věc mě na těch tanečcích pořádně štve.
A to je cena a nedostupnost kvalitních kostýmů.......takže si víceméně musím šít sama. Ale už mi to i celkem jde, naštěstí Very Happy

jojo taky si šiju sama...sice to neni tak hodne zdobeny jako profi kostymy nebo tak neco ale na to moje vystupovani tak dvakrat trikrat do roka to snad staci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

Dobré téma Laughing Na břišní tance jsem chodila asi 1,5 roku, na latinu i standard s partnerem, pak asi 1,5 roku flirt a teď chodím jen tak pro srandu na go-go a tanec u tyče a všechny možné druhy aerobicu Cool Miluju tanec, ale u ničeho dlouho nevydržím, protože se mi líbí strašně moc stylů, takže chci všechno zkusit... ale dělat vše najednou - to by časově nešlo a peněženka by to taky nezvládala Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.