anketa chodíte do břišních tanců nebo salsy či něč.podobného
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e23d275c9409ffd2b9d029033a73bbfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký druh tance provozujete a kde?
Chodím do kurzu břišních tanců.
39%
 39%  [ 25 ]
Chodim do kurzu salsy.
7%
 7%  [ 5 ]
Chodim na jiný tanec.
25%
 25%  [ 16 ]
Nechodim, netančím rád/a.
7%
 7%  [ 5 ]
Nechodím, páč muže neberou.
4%
 4%  [ 3 ]
Nechodim, jsem lenivý/á.
11%
 11%  [ 7 ]
Už jsem se přihlásil/a.
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Ja chodim na standard, latinu a zacala som aj s orientom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 8:52 am    Předmět: Citovat

Smile já chodila na břišní 2 roky, léta chodím na country a mexiko a skoro 3 roky na irské. Tanec je můj život Smile
(akorát nejsem zrovna 2x dobrá, umím jen to co se naučím - nějakou sestavičku, improvizace mi nic neříká Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 9:29 am    Předmět: Citovat

Ofélie napsal:
OK Wink
Vlastně jedna věc mě na těch tanečcích pořádně štve.
A to je cena a nedostupnost kvalitních kostýmů.......takže si víceméně musím šít sama. Ale už mi to i celkem jde, naštěstí Very Happy



No, myslím, že tohle už nějaký ten rok není pravda - jsou firmy např. www.modnitrendorient.cz , které vozí kostýmy a oděvy v dost velké jakostní i cenové škále. Navíc téměř všechny profi-tanečnice prodávají svoje většinou jen lehce nošené kostýmy (původem většinou z Egypta), které ve výsledku vyjdou cenově dost slušně - stačí prohlídnout jejich weby.
Domácí tvorba, teda pokud má výsledek nějak slušně vypadat, taky při spočítání všech nákladů nevyjde úplně lacině.
Za ideální považuji najít dobrou švadlenu, která třeba ušije a člověk dozdobí doma, a nebo nazdobí úplně. Švadlenyk navíc většinou berou materiál ve velkoobchodech, což zase vyjde o něco levněji.
Já šiju už pěkných pár let tady (civil i taneční kostýmy), a jsem nadmíru spokojena... http://www.studioslunce.com/wiki/doku.php?id=obchod:siti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 9:53 am    Předmět: Citovat

jo, módní trend znám, taky od nich pár věcí vlastním, ale i tak jsou ty kostýmy pro mne příliš drahé.
Strašně by se mi líbilo spíš něco takového http://audrena.com/AudrenasCostumesExoticFlowers2006.php
šití mě hrozně baví, i hledání zvláštních krásných látek, našívání korálků a flitrů, jen to chce hlídat, aby z toho nebyla nevkusná a přeplácaná příšernost.

edit:

asi bych měla doplnit, že jsem poněkud poznamenaná cirkusem, ráda tancuju na efekt ( i když se to snažím nepřehánět) a líbí se mi hodně originální věci. Taky jsem si uvědomila, že vlastně už tancuju jenom ohně nebo bubínky, to zas toužím po nějakém divoženkovém, nebo naopak vílím kostýmu, takže proto se mi těžko něco shání.
K tomu šití, začala jsem s výrobou různých doplňků, jako jsou rukávky a čelenky, pak jsem přidala šátky, pak úpravy koupených tureckých kostýmů ( jak mám třeba v galerii s vějířema) a teď si už troufám i na celé kostýmy. Kostýmů bych měla nejraději sto, ale z platu ošetřovatelky koní........
Fakt obdivuju lidi, co se umí vyjádřit srozumitelně jednou větou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

já mám tanec moc ráda, jen času a peněz je nějako málo Confused
chvilku jsem tancovala břišní tanec, ale jen tak doma s dvdčkem, plánovala jsem se přihlásit na kurz u nás na škole, ale nějak se mi nepodařilo se přihlásit, škoda
raději mám ale salsu Razz s přítelem občas zajdeme na výuku

PS: pro brnáky kterým se líbí salsa, v létě bývá na petrově salsa open air, příjemná atmosféra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lirien
21-40
21-40


Založen: 25.4.2010
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já tanec miluju! Je úžasné, jak člověk může tělem vyjádřit samotnou hudbu, projevit emoce... Souhlasím ale s karas.Martinkou, času a peněz je opravdu málo.. Po 3 roky jsem navštěvovala kursy orientálního tance, teď bych spíš chtěla věnovat standartům, během tanečních mě chytlo nadšení do tohohle tanečního odvětví, tak se snad časem dopracuju do nějakého tanečního klubu Smile Ještě bych chtěla mít alespoň základy baletu, ale to tedy moc nevím, kde sehnat nějaké kursy, protože většinou se s tímhle tancem začíná od malička, na internetu sice něco je, ale to není ono Smile Každopádně všem "tanečním fanatikům" přeji hodně úspěchů a hlavně potěšení do budoucna! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Calwen
8-20
8-20


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 11:54 pm    Předmět: Citovat

No já na žádné kurzy nechodila a přitom tančím a vystupuju a vytvářím bolly choreografie s naší taneční skupinou. Very Happy
Jsem samouk na všechno. Kamarádka mi pomohla se základy břišních, pak jsem pokračovala podle videí. Učím se bollywoodský - byla jsem na semináři základů a se skupinou tančíme i lidové a historické. tanec miluju. Klasické kurzy zatím plánuju, ať mám i papír, ale nejsou bohužel finance. Alespoň na břišní bych chtěla chodit v rámci povinného TV na MU v Brně.

Nechystáte se náhodou některá taky? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Calwen napsal:
No já na žádné kurzy nechodila a přitom tančím a vystupuju a vytvářím bolly choreografie s naší taneční skupinou. Very Happy
Jsem samouk na všechno. Kamarádka mi pomohla se základy břišních, pak jsem pokračovala podle videí. Učím se bollywoodský - byla jsem na semináři základů a se skupinou tančíme i lidové a historické. tanec miluju. Klasické kurzy zatím plánuju, ať mám i papír, ale nejsou bohužel finance. Alespoň na břišní bych chtěla chodit v rámci povinného TV na MU v Brně.

Nechystáte se náhodou některá taky? Very Happy


Na břišní tance v rámci TV na MU jsem chodila minulý semestr a bylo to docela dobrý Smile Chodila jsem do těch pokročilejších a byla nás tam směska od holek, co je tančí půl roku, až po pět let. Na konci jsme se učili sestavu na takovou veselou písničku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Calwen
8-20
8-20


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 1:47 pm    Předmět: Citovat

citace:
Na břišní tance v rámci TV na MU jsem chodila minulý semestr a bylo to docela dobrý Smile Chodila jsem do těch pokročilejších a byla nás tam směska od holek, co je tančí půl roku, až po pět let. Na konci jsme se učili sestavu na takovou veselou písničku Smile


To je moc fajn, to už se budu těšit. ještě bych chtěla někdy vyzkoušet flamenco. to by mohlo být taky skvělé. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

Calwen napsal:
citace:
Na břišní tance v rámci TV na MU jsem chodila minulý semestr a bylo to docela dobrý Smile Chodila jsem do těch pokročilejších a byla nás tam směska od holek, co je tančí půl roku, až po pět let. Na konci jsme se učili sestavu na takovou veselou písničku Smile


To je moc fajn, to už se budu těšit. ještě bych chtěla někdy vyzkoušet flamenco. to by mohlo být taky skvělé. Smile


Jen teda doporučuju se opravdu včas přihlásit, já se přihlašovala asi vteřinu po spuštění a už asi půl minuty po spuštění byly břišní tance plné. Tak přeju šťastnou ruku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.