anketa chodíte do břišních tanců nebo salsy či něč.podobného
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=acc001fbb36b8b808725886ad830e217Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký druh tance provozujete a kde?
Chodím do kurzu břišních tanců.
39%
 39%  [ 25 ]
Chodim do kurzu salsy.
7%
 7%  [ 5 ]
Chodim na jiný tanec.
25%
 25%  [ 16 ]
Nechodim, netančím rád/a.
7%
 7%  [ 5 ]
Nechodím, páč muže neberou.
4%
 4%  [ 3 ]
Nechodim, jsem lenivý/á.
11%
 11%  [ 7 ]
Už jsem se přihlásil/a.
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Calwen
8-20
8-20


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 5:24 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Calwen napsal:
citace:
Na břišní tance v rámci TV na MU jsem chodila minulý semestr a bylo to docela dobrý Smile Chodila jsem do těch pokročilejších a byla nás tam směska od holek, co je tančí půl roku, až po pět let. Na konci jsme se učili sestavu na takovou veselou písničku Smile


To je moc fajn, to už se budu těšit. ještě bych chtěla někdy vyzkoušet flamenco. to by mohlo být taky skvělé. Smile


Jen teda doporučuju se opravdu včas přihlásit, já se přihlašovala asi vteřinu po spuštění a už asi půl minuty po spuštění byly břišní tance plné. Tak přeju šťastnou ruku Wink


Budu před registrací číhat u počítače. Snad se zadaří. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

Chodím do Prahy na orientální tanec k Vendulce Pánkové, je fakt moc šikovná a taky je fajn, doporučuju.. má teda i web www.vendulka.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Tohle vlákno sice moc nejede, ale třeba se někdo vyjádří nebo přidá. Smile Mám teď mnoho zážitků, tak je potřebuju ventilovat. Smile Chodíme od začátku semestru s přítelem do pokračovacího kurzu tanečních pro vysokoškoláky. Je to jako klasický taneční pro mládež, jen je pro vysokoškoláky, takže tam chodí méně lidí, a je to neformální, takže tam člověk může jít i v kalhotech, džínách, jak kdo chce. A učí se standart i latina, ne základní kroky, ale navazujeme další figury. V tom pokračujeme i dál, od ledna nám začínají speciálky, kde už se na každé lekci první hodinu jede vždy jeden tanec a druhou hodinu se opakují ty ostatní tance, takže to už je víc na techniku i víc do hloubky.
A kromě toho chodíme na lekce salsy, včera byla teprve druhá, takže toho ještě moc neumíme, ale baví nás to, je to super tanec, uvolněný ale přijde mi i dost vášnivý. Rozhodně v něm budeme chtít pokračovat i dál do dalších kurzů. Na oba kurzy chodíme v Praze do taneční školy Vavruška a můžu jen doporučit, skvělí lektoři, když se zaseknete tak poradí, naučí, nikdo nemusí plavat v krocích které nechápe, protože se vždycky najde někdo, kdo Vás vezme stranou a vysvětlí to. Na tu salsu musím vyzdvihnout lektora Angela Repilada, Angelo je černoch, kubánec, neuvěřitelně bezprostřední člověk a skvělý tanečník salsy i instruktor.
Prostě jsem velmi nadšená a hlavně jsme hrozně ráda že to chytlo i přítele a oba si to moc užíváme. Musím říct že jako koníček pro pár je tanec úplně perfektní. Je kontaktní, opravdu párový, prostě bez chyby. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ssuuee
0-7
0-7


Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 4:53 pm    Předmět: Citovat

rawen napsal:
Tohle vlákno sice moc nejede, ale třeba se někdo vyjádří nebo přidá. Smile Mám teď mnoho zážitků, tak je potřebuju ventilovat. Smile Chodíme od začátku semestru s přítelem do pokračovacího kurzu tanečních pro vysokoškoláky. Je to jako klasický taneční pro mládež, jen je pro vysokoškoláky, takže tam chodí méně lidí, a je to neformální, takže tam člověk může jít i v kalhotech, džínách, jak kdo chce. A učí se standart i latina, ne základní kroky, ale navazujeme další figury. V tom pokračujeme i dál, od ledna nám začínají speciálky, kde už se na každé lekci první hodinu jede vždy jeden tanec a druhou hodinu se opakují ty ostatní tance, takže to už je víc na techniku i víc do hloubky.
A kromě toho chodíme na lekce salsy, včera byla teprve druhá, takže toho ještě moc neumíme, ale baví nás to, je to super tanec, uvolněný ale přijde mi i dost vášnivý. Rozhodně v něm budeme chtít pokračovat i dál do dalších kurzů. Na oba kurzy chodíme v Praze do taneční školy Vavruška a můžu jen doporučit, skvělí lektoři, když se zaseknete tak poradí, naučí, nikdo nemusí plavat v krocích které nechápe, protože se vždycky najde někdo, kdo Vás vezme stranou a vysvětlí to. Na tu salsu musím vyzdvihnout lektora Angela Repilada, Angelo je černoch, kubánec, neuvěřitelně bezprostřední člověk a skvělý tanečník salsy i instruktor.
Prostě jsem velmi nadšená a hlavně jsme hrozně ráda že to chytlo i přítele a oba si to moc užíváme. Musím říct že jako koníček pro pár je tanec úplně perfektní. Je kontaktní, opravdu párový, prostě bez chyby. Smile
v
se salsou se ti ani nediv salsa je uzasny tanec. Chodila jsem na kurzy salsy do centra orientalniho tance vedla nas holcina ktera nejakou dobu byla v lat. am. takze to bylo uzasne.
Tak drzim palecky at ti to tancovani hezky jde.
Jinak ja jsem propadla Bollywoodskemu tanci a je to uzasne skoda je jen ze po cr neni moc lektorek ale v praze je Vendula Uhyrkova a ta je super porada i seminare pro mimoprazske takze si kazdej prijde na sve, takze vsem kdo by chteli zkusit neco noveho jdete do bollywoodskeho tance Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 5:21 pm    Předmět: Citovat

ssuuee napsal:

se salsou se ti ani nediv salsa je uzasny tanec. Chodila jsem na kurzy salsy do centra orientalniho tance vedla nas holcina ktera nejakou dobu byla v lat. am. takze to bylo uzasne.
Tak drzim palecky at ti to tancovani hezky jde.
Jinak ja jsem propadla Bollywoodskemu tanci a je to uzasne skoda je jen ze po cr neni moc lektorek ale v praze je Vendula Uhyrkova a ta je super porada i seminare pro mimoprazske takze si kazdej prijde na sve, takze vsem kdo by chteli zkusit neco noveho jdete do bollywoodskeho tance Very Happy


Salsa je fakt skvělá, je to úžasný tanec. Smile A aspoň se i trochu hýbeme. Very Happy No ten náš instruktor je vůbec úžasný, že je to přímo kubánec a ještě k tomu vnuk nějakého známého hudebníka z Kuby ( Embarassed stydím stydím ale dotěď jsme s tímhle stylem hudby neměla nic co dočinění tak mi to zatím nic moc neříká Very Happy ) Zatím máme za sebou jen dvě lekce, ale tím že chodíme i do těch klasických tanečních, tak s učením kroků vůbec nemáme problém, mě to spíš někdy až přijde moc pomalé. Zato se zbytkem těla je to horší, nohy poslouchaj ale ty boky k tomu nějak ne. Very Happy Takže jsem zatím takový dřevíčko (aspoň mi to tak přijde), ale to se snad časem.zlepší Smile
Co přesně je vlastně ten Bollywoodský tanec? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.