exemy, bradavice (kurie oka) fuuuj
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa42de1d1356bdcff3d5b907f367338cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:47 pm    Předmět: exemy, bradavice (kurie oka) fuuuj Citovat

taaaaaaaakze. prosim o radu vsetkych skusenych. mam exem na chodidlach a aj na dlaniach. taky suchy a svrbi, stipe. niekedy da pokoj, ale posledny tyzden akosi zavadzia... furt svrbi, hlavne ten na rukach, kedze treba aj riady umyvat, vela veci chytat,...
no a najnovsie mam na dlani take male bradavicky. kedze su male, tak sa nedaju vypalit a ani oskrabavat. jedine, co zatial robia je, ze sa mnozia Sad tak ak mi vie niekto poradit nieco prirodne, dakujem uz vopred
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

A napadlo Tě z čeho to může být? Mně se tyhle bradavičky dělají na rukou, když používám nějaké čistící prostředky (a co mě docela poslední dobou vyděsilo, že se mi dělají i po šamponech a maskách...) Na chodidlech jsem je měla někdy v šesti letech, ale ty se musely vypálit, byly z bazenu, takže plísňové onemocnění. Podle toho se dá pak postupovat. Bradavičky z těch čistících se zbavíš jen tak, že ty přípravky přestaneš používat a těch plísňových nějakých antimykotické přípravky.

Mně teda vždycky zabral kokosový olej anebo aloe vera, ale kdoví... Tohle jsou univerzální věcičky na všechno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:08 pm    Předmět: Citovat

Eetynko, na bradavičky vyzkoušej určitě tea tree olej - potírat třeba 2x denně. Myslím že je opravdu dobrý. A taky je dobrá kúra z hlívy ústřičné, v lékárně se prodávají kapsle, které obsahují sušenou hlívu ústřičnou a měly by posilovat imunitu speciálně v boji proti virům, které bradavice způsobují. Já jsem se takto - kombinací hlívy vnitřně a tea tree zevně, jedné bradavičky úspěšně zbavila.
A na ekzém zkus vyzkoušet konopnou kosmetiku - buď Cannaderm nebo Cutis Help, obě firmy mají krémy speciálně proti exému, já mám zkušenost s druhou jmenovanou a dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:09 pm    Předmět: Citovat

no ten kokosovy ma uz caka na poste, zajtre si ponho pojdem a budem sa s nim mazat od hlavy po paty jak ho tu secia vychvaluju:D vraj je aj na zuby..Smile dufam, ze mi pomoze na tie exemy a keby aj na bradavicky, to by bolo jupiii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

Ekzém mám od mala. Když je nejhůř, pomáhá mi Triamcinolon E (má antibakteriální složku - ale taky spousty kortikoidů Crying or Very sad ), daleko lepší a šetrnější je Diprosone (krém i mast), je fakt skvělý. Jinak radši celkově promazávám krémíky, masti na sebe plácám už hodně málo, snažím se hodně pít a čistit ledviny, hodně čaje i bylinkové, taky hlavně vodu. Vím, že nesmím jíst čokoládu (okyseluje prý krev) - moc na ní netrpím, takže mi to nevadí, taky nemám jíst kořeněná jídla, což teda jím, protože je miluju a neměla bych jíst máslo. Ale tohle mi řekli v nemocnici až po důkladném vyšetření, takže ti těžko něco radit.... Jinak na mě doktoři vyzkoušeli snad všechny mastičky, a většinou byl výsledek 0. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:11 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Eetynko, na bradavičky vyzkoušej určitě tea tree olej - potírat třeba 2x denně. Myslím že je opravdu dobrý. A taky je dobrá kúra z hlívy ústřičné, v lékárně se prodávají kapsle, které obsahují sušenou hlívu ústřičnou a měly by posilovat imunitu speciálně v boji proti virům, které bradavice způsobují. Já jsem se takto - kombinací hlívy vnitřně a tea tree zevně, jedné bradavičky úspěšně zbavila.
A na ekzém zkus vyzkoušet konopnou kosmetiku - buď Cannaderm nebo Cutis Help, obě firmy mají krémy speciálně proti exému, já mám zkušenost s druhou jmenovanou a dobré.


dakujem slniecko Smile ak kokosak nezabere, pojdem do lekarne:) len keby mal clovek na to vsetko peniaze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

Já bych neřekla, že je ekzém fuj, ale pro mě je to teda neštěstí, takovej životní trapič a občas bolí jako čert. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Ekzém mám od mala. Když je nejhůř, pomáhá mi Triamcinolon E (má antibakteriální složku - ale taky spousty kortikoidů Crying or Very sad ), daleko lepší a šetrnější je Diprosone (krém i mast), je fakt skvělý. Jinak radši celkově promazávám krémíky, masti na sebe plácám už hodně málo, snažím se hodně pít a čistit ledviny, hodně čaje i bylinkové, taky hlavně vodu. Vím, že nesmím jíst čokoládu (okyseluje prý krev) - moc na ní netrpím, takže mi to nevadí, taky nemám jíst kořeněná jídla, což teda jím, protože je miluju a neměla bych jíst máslo. Ale tohle mi řekli v nemocnici až po důkladném vyšetření, takže ti těžko něco radit.... Jinak na mě doktoři vyzkoušeli snad všechny mastičky, a většinou byl výsledek 0. Wink


ja to mam tiez od mala. niekedy je obdobie, ze nic a potom zas a neviem sa toho zbavit. k mojej dobrej koznej uz nepatrim (haha, uz som akoze na nu velkacka) a tato nova na to kukla bez vysetrenia a napisala 2 maste, ktore nepomahaju... cajikov pijem teda hodne... cokoladu jem, korenim vacsinou bylinkami.
tak ja si pozapisujem vsetky vase rady a pokukam na nete a dufam, ze coskoro nieco dobre najdem. este raz diky kockosky za rychle reakcie;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:17 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já bych neřekla, že je ekzém fuj, ale pro mě je to teda neštěstí, takovej životní trapič a občas bolí jako čert. Evil or Very Mad


to fuj bolo hlavne na tie bradavicky.. Very Happy ale exem tiez neni mnam..

veru trapi, ale som rada, ze to nie je horsie, bo som uz videla horsie a hlavne na detickach a to mi je moc luto... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

S něčím podobným jsem se vloni trápila, pomohl kožní a mastička Betadine + neustále promaš´tovat (Infadolan) + na veškerou špinavou a mokrou práci si brát gumové rukavice + dovnitř ještě bavlněné, aby se to nezapařilo (t.j. na všechno do mytí nádobí přes vrtání se v hlíně až po škrábání brambor). Jakmile na to zapomenu, hned se to zase objeví. Trochu na to přechodnou dobu pomáhal regenerační krém s Cannabisem nebo rakytníkové bio-karité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.