exemy, bradavice (kurie oka) fuuuj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4129dc76bf7ab8aad1332525bd77bdddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Ariela.a napsal:
Já má bradavici na obou chodidlech a zaboha se jich nemůžu zbavit. Evil or Very Mad Už dva roky poctivě leptám. Nejdříve jsem zkoušela Duofilm, poté na radu doktorky Verrumal. Zkoušela jsem i česnek namočený v octu. Koupila jsem si za nehorázné peníze domácí vypalování a vypalovala jak o život. Teď docházím pravidelně na vypalování k doktorce. Jím hlívu ústřičnou a Wobenzym a nic. Doktorka mi je odmítá vyříznout, že by se mi pak stejně vrátily. Prý je problém v imunitě, přitom podle krevních testů ji mám v pořádku. Už fakt nevím co s tím. Sad Budu ráda za každou radu.

Nevím, jak moc jsi příznivce takových alternativnějších praktik, ale mně na bradavice pomohla homeopatika. Taky jsem chodila na vypalování asi 2 roky každý týden, ale vůbec mi to nepomohlo. S homeopatií se mi ztratily asi po 3 měsících. Měla jsem bradavice na nohou a na palcích na rukách, ty mi i vrostly pod nehet, takže to vypalování strašně bolelo, navíc to s nima ani nehnulo.


Vzhledem k tomu, že mě několikrát tradiční medicína dost zklamala, těmto praktikám nakloněna jsem. Dokonce jsem jeden čas měla svého léčitele, který mi velmi pomohl s problémem, se kterým mě naši doktoři "odepsali". Bohužel zmizel neznámo kam a zkoušet léčitele či homeopaty formou pokus-omyl se mi nechce, neboť v penězích se teď zrovna netopím. Bohužel mé okolí alternativním praktikám nakloněno není, takže nemám od koho získat zaručené tipy na "nešarlatánské" přírodní léčitele či homeopaty. Budu ráda pokud mi někoho doporučíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

Ariela.a napsal:
Meeesha napsal:
Ariela.a napsal:
Já má bradavici na obou chodidlech a zaboha se jich nemůžu zbavit. Evil or Very Mad Už dva roky poctivě leptám. Nejdříve jsem zkoušela Duofilm, poté na radu doktorky Verrumal. Zkoušela jsem i česnek namočený v octu. Koupila jsem si za nehorázné peníze domácí vypalování a vypalovala jak o život. Teď docházím pravidelně na vypalování k doktorce. Jím hlívu ústřičnou a Wobenzym a nic. Doktorka mi je odmítá vyříznout, že by se mi pak stejně vrátily. Prý je problém v imunitě, přitom podle krevních testů ji mám v pořádku. Už fakt nevím co s tím. Sad Budu ráda za každou radu.

Nevím, jak moc jsi příznivce takových alternativnějších praktik, ale mně na bradavice pomohla homeopatika. Taky jsem chodila na vypalování asi 2 roky každý týden, ale vůbec mi to nepomohlo. S homeopatií se mi ztratily asi po 3 měsících. Měla jsem bradavice na nohou a na palcích na rukách, ty mi i vrostly pod nehet, takže to vypalování strašně bolelo, navíc to s nima ani nehnulo.


Vzhledem k tomu, že mě několikrát tradiční medicína dost zklamala, těmto praktikám nakloněna jsem. Dokonce jsem jeden čas měla svého léčitele, který mi velmi pomohl s problémem, se kterým mě naši doktoři "odepsali". Bohužel zmizel neznámo kam a zkoušet léčitele či homeopaty formou pokus-omyl se mi nechce, neboť v penězích se teď zrovna netopím. Bohužel mé okolí alternativním praktikám nakloněno není, takže nemám od koho získat zaručené tipy na "nešarlatánské" přírodní léčitele či homeopaty. Budu ráda pokud mi někoho doporučíš.

A odkud jsi? Můžu ti dát tip na doktorku v Humpolci (je to normálně MUDr., ale dělá i francouzskou homeopatii) a na jednu paní v Praze, která dělá homeopatii podle doktora Jonáše. Oboje mi pomohlo. Pak vím ještě o jedné doktorce v Brně (taky normálně MUDr.), která dělá i čínskou medicínu a homeopatii, ale nevím, jestli se tomu nevěnuje jen v rámci ORL, na které má specializaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 10:53 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Ariela.a napsal:

Vzhledem k tomu, že mě několikrát tradiční medicína dost zklamala, těmto praktikám nakloněna jsem. Dokonce jsem jeden čas měla svého léčitele, který mi velmi pomohl s problémem, se kterým mě naši doktoři "odepsali". Bohužel zmizel neznámo kam a zkoušet léčitele či homeopaty formou pokus-omyl se mi nechce, neboť v penězích se teď zrovna netopím. Bohužel mé okolí alternativním praktikám nakloněno není, takže nemám od koho získat zaručené tipy na "nešarlatánské" přírodní léčitele či homeopaty. Budu ráda pokud mi někoho doporučíš.

A odkud jsi? Můžu ti dát tip na doktorku v Humpolci (je to normálně MUDr., ale dělá i francouzskou homeopatii) a na jednu paní v Praze, která dělá homeopatii podle doktora Jonáše. Oboje mi pomohlo. Pak vím ještě o jedné doktorce v Brně (taky normálně MUDr.), která dělá i čínskou medicínu a homeopatii, ale nevím, jestli se tomu nevěnuje jen v rámci ORL, na které má specializaci.


Nejblíže to mám do Prahy. Ještě by mne zajímala finanční náročnost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 11:00 am    Předmět: Citovat

Ariela.a napsal:
Nejblíže to mám do Prahy. Ještě by mne zajímala finanční náročnost?

U té paní v Praze jsem byla před 4 roky, měla jsem čtvery kapky (ještě na jiné problémy, ale v té homeopatii je to tak všechno provázané, že už nevím, jestli na bradavice byly jedny, dvoje nebo všechny) a dohromady mě vyšly asi na 1200 korun. Už nevím, jestli v tom byla započítaná i konzultace (a jestli mi jí vůbec účtovala, protože tu paní znám už hodně let i jinak).
Ta francouzská homeopatie byla levnější, co se týče jednotlivých balení (jedno do 70 korun), ale zase vydržely jen pár dnů. Na té jsem byla už hodně dávno, takže nevím, kolik přesně mě to dohromady stálo.
Kontakt ti pošlu přes SZ, ať tu kdyžtak nedělám nedovolenou reklamu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Ariela.a napsal:
Nejblíže to mám do Prahy. Ještě by mne zajímala finanční náročnost?

U té paní v Praze jsem byla před 4 roky, měla jsem čtvery kapky (ještě na jiné problémy, ale v té homeopatii je to tak všechno provázané, že už nevím, jestli na bradavice byly jedny, dvoje nebo všechny) a dohromady mě vyšly asi na 1200 korun. Už nevím, jestli v tom byla započítaná i konzultace (a jestli mi jí vůbec účtovala, protože tu paní znám už hodně let i jinak).
Ta francouzská homeopatie byla levnější, co se týče jednotlivých balení (jedno do 70 korun), ale zase vydržely jen pár dnů. Na té jsem byla už hodně dávno, takže nevím, kolik přesně mě to dohromady stálo.
Kontakt ti pošlu přes SZ, ať tu kdyžtak nedělám nedovolenou reklamu.


Bezva. Díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

U nás na kožním doporučuje lékařka tinkturu na bradavice FYTOSAN od firmy ATOK :

http://www.natusen.cz/products/fytosan-proti-bradavicim-moluskam-original-atok/

Má s ní dost dobré zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, potřebuju poradit. Tohle téma jsem si pročetla celý, je tady spousta užitečných rad, že nevím s kterou začít..
Můj problém je jinde.. před pár dny jsem si při bližším pohledu na obličej do zvětšovacího zrcátka všimla, že se mi u koutku rtu, na bradě a na krku vytvořili takový mikrovýrustky - jsou normálně v barvě kůže, při běžným pohledu nejsou ani vidět. Můžou to být bradavice? Nijak to nesvědí, zatím to ani nějak nehyzdí, ale nechci je a mám strach že když s tím začnu něco vyvádět tak se mi rozlezou nebo třeba zvětší..
Nevím ani z čeho se mi to udělalo. Stravuju se pořád stejně, používám stejnou kosmetiku.. nevím.. poraďte prosím, nechci vypadat jako ježibaba. Stačí mi už ta moja skoba místo nosu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

no neviem kam to mám napísať, ale iný topic som nenašla, takže asi sem: má niekto z vás skúsenosti so seboroickou dermatitídou? teraz nemyslím vo vlasoch ale skôr na tvári. dnes mi ju totiž diagnostikovala kožná lekárka a by ma zaujímalo na akom podklade takéto ochorenie vzniká. vždy som tomu rozumela tak, že k tomuto ochoreniu sú "predisponovaní" ľudia so zvýšenou tvorbou kožného mazu, moja pokožka však vždy bola skôr suchá (rovnako ako aj vlasy). tak by ma zaujímalo aké máte s tým skúsenosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marus....
21-40
21-40


Založen: 29.1.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 7:55 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
U nás na kožním doporučuje lékařka tinkturu na bradavice FYTOSAN od firmy ATOK :

http://www.natusen.cz/products/fytosan-proti-bradavicim-moluskam-original-atok/

Má s ní dost dobré zkušenosti.


Nevíš jestli to prodávají i v lékárnách? Vypadá to docela přírodně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
U nás na kožním doporučuje lékařka tinkturu na bradavice FYTOSAN od firmy ATOK :

http://www.natusen.cz/products/fytosan-proti-bradavicim-moluskam-original-atok/

Má s ní dost dobré zkušenosti.


njn, ale tam píšou, že to je na molusky...což jsou jiný bradavice než většina tady asi má...ale stejně mě to zaujalo(když mi dojde to co mám...)

já teď mažu nějakým koloidním roztokem celulózy s vlašťovičníkem a borovicí a po měsíci dvě ze čtyř fuč Smile, ale kdysi sem měla jedno mazání, který bylo mnohem rychlejší(škoda že si nepamatuju co to bylo...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.