exemy, bradavice (kurie oka) fuuuj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2ca0f536c209e44abb683a0ac321709Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomek
0-7
0-7


Založen: 24.7.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 10:37 am    Předmět: léčba bradavic Citovat

Ahoj, měl jsem podobný problém s bradavičkami. Koupil jsem si nějakou vodičku v lékárně a po pár dnech bradavice zmizely, takže můžu jenom doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Přítel má na bradavice Verrumal. Ani ne po týdnu je bradavice poloviční. Mě zase pomohl na kuří oko, ale to už je dávno a nevím za jak dlouho zmizelo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 5:15 pm    Předmět: Citovat

Verrumal mi teda nepomáhá!!! kůže se loupe, ale to jádro (to co je uvnitř, mám to na noze) ne a ne ven. a to už to mažu víc jak 4 týdny... kde dělám chybu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 5:17 pm    Předmět: Citovat

Soni a ta cibulovo křídová kašička tež ne? To mi zabralo vždycky...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 5:43 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Verrumal mi teda nepomáhá!!! kůže se loupe, ale to jádro (to co je uvnitř, mám to na noze) ne a ne ven. a to už to mažu víc jak 4 týdny... kde dělám chybu...


jemu doktorka řekla ať to maže 2 měsíce a teprve pak za ní zajde kdyby to nefungovalo.
Tak běž k obvoďačce ať ti dá doporučenku do nemocnice a tam ti to vyřežou nebo zmrazí.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aailyyn
0-7
0-7


Založen: 28.5.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Já si nechala bradavičky normálně u kožní odstranit tekutým dusíkem. Sama doma bych se do experimentů asi nepouštěla, bála bych se, že si podráždím zdravou kůži. Byla jsem tam dvakrát a ani to nebolí, je to jen trochu nepříjemný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aailyyn
0-7
0-7


Založen: 28.5.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Soniczka napsal:
Verrumal mi teda nepomáhá!!! kůže se loupe, ale to jádro (to co je uvnitř, mám to na noze) ne a ne ven. a to už to mažu víc jak 4 týdny... kde dělám chybu...


jemu doktorka řekla ať to maže 2 měsíce a teprve pak za ní zajde kdyby to nefungovalo.
Tak běž k obvoďačce ať ti dá doporučenku do nemocnice a tam ti to vyřežou nebo zmrazí.


Šla bych na kožní, hned, může se bez doporučení. Obvoďačka vás stejně musí někam poslat. S tekutým dusíkem může zacházet i kožní. Já teda nevím, ale asi bych sama doma nebyla s to poznat, jestli se bradavice dostala pryč i s "kořínky" a o domácí vypalování bych se nepokoušela, doktor na kožním to vidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 3:06 pm    Předmět: Citovat

Nějaká rada, co s velkými bradavicemi na chodidlech? Zkoušela jsem snad úplně všechno. 2 roky vypalování (bradavice, která měla asi 2 mm se mi díky tomu rozrostla na 1 cm a přidala se k ní další), laser (nechala jsem tam za to dohromady 4 tisíce), verrumal, duofilm, česnek s octem, náplasti na kuří oka, tea tree oil, vlaštovičník...nic nepomáhá. Jsem už z toho zoufalá. Bolí mě to při chůzi, stání. Poslední kožní mi dokonce řekla, že je to tak velké, že se s tím nic dělat nedá a že mi kvůli velikosti nedoporučuje ani vyříznutí, protože ta rána se nešije, takže bych měla problém s hojením. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

Ariela.a napsal:
Nějaká rada, co s velkými bradavicemi na chodidlech? Zkoušela jsem snad úplně všechno. 2 roky vypalování (bradavice, která měla asi 2 mm se mi díky tomu rozrostla na 1 cm a přidala se k ní další), laser (nechala jsem tam za to dohromady 4 tisíce), verrumal, duofilm, česnek s octem, náplasti na kuří oka, tea tree oil, vlaštovičník...nic nepomáhá. Jsem už z toho zoufalá. Bolí mě to při chůzi, stání. Poslední kožní mi dokonce řekla, že je to tak velké, že se s tím nic dělat nedá a že mi kvůli velikosti nedoporučuje ani vyříznutí, protože ta rána se nešije, takže bych měla problém s hojením. Crying or Very sad


mne uz kolikrat pomohl propolis...kousicek (muze byt i rozpusteny v lihu) a to prilozit na bradavici a zalepit naplasti..vzdycky po koupeli jsem to vymenovala, clovek musi byt trpelivy, nejakou dobu to trva..ale vzdycky mi to pomohlo..
jen nevim, jak na chodidle, tam to asi nebude uplne pohodlny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 1:29 pm    Předmět: Citovat

Taky hlasuju pro propolis, mně po něm bradavice na nohou zmizely. Úplně nejlepší je tedy čistej (nahřát trochu na špičce jídelního nože nad svíčkou a plácnout přímo na bradavici (akorát bacha, s tím nahříváním nepřehnat, ať se nespálíš) a nejlíp ještě přelepit náplastí. Akorát že tohle na chodidlech přes den moc nejde, tak jsem to dávala spíš na noc. A před den jsem měla jinou vychytávku - propolisovou tinkturu (buď se dá koupit, nebo si hodíš čistej propolis (dá se koupit na netu nebo ve včelařskejch potřebách) do alespoň 60% alkoholu a necháš pár dní až tejdnů louhovat a pak scedíš přes plátýnko (bacha, docela barví, fleky mi ve dřezu zůstaly asi půl roku, ať jsem drhla, jak jsem drhla).
Dělala jsem to tak, že jsem si na bradavici dala vatičku napuštěnou tinkturou a přelepila (jako ne že by se s tím chodilo až tak skvěle, ale ta vatička nemusí bejt nijak tlustá, protože tu máme vychytávku číslo dvě - přes den jsem si ji párkrát znovu dovlhčila propolisovou tinkturou (aniž bych sundavala náplast). Akorát to vzhledem k barvení chce nosit výhradně tmavý ponožky... Wink V podstatě by na tý bradavici měl bejt nějakej propolis pořád (nebo alespoň většinu času). Po necelým měsíci byly bradavice fuč a ač už je to pár let, od tý doby mě znovu nenavštívily (na rozdíl od dob, kdy jsem si je nechávala vypalovat). Ale fakt je, že jsem je neměla až tak strašně hluboký.
Jo a na druhý noze mě kdysi jeden známej odstranil bradavice pomocí akupunktury - asi po čtyřech sezeních (docela to ale bolelo, jehličky šli přímo do tý bradavice) - chvíli se nic nedělo, ale pak se začaly nenápadně zmenšovat a po půl roce najednou koukám a ony jsou fuč. Ale ten propolis mi přijde míň drastickej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.