Utýraný pitbull George
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9b7d1faa21f8e67a63221ec0aa2cc3fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:18 am    Předmět: Utýraný pitbull George Citovat

Nechci z tohoto kousku webu dělat boj za zvířecí práva a předem se omlouvám těm, kterými tento případ znovu otřese.
Nicméně si myslím, že lidé by měli alespoň VĚDĚT...

Podrobnosti i s otřesnými fotkami jsou zde:
http://decinsky.denik.cz/cerna_kronika/20080221kl_tyrany_pes.html

Pokud by někdo chtěl více informací (třeba i jak může svým způsobem pomoci) atd., ráda pošlu info a vše, co víme o případu e-mailem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:37 am    Předmět: Citovat

No, asi to bude trochu mimo téma, ale nevím, kam přesně to jinak zařadit.
Včera jsem se strašlivě nasr.... Půjčila jsem si v knihovně knížku Chov a výcvik malých loveckých psů, když už máme toho foxteriéra. Sice jsem si říkala, že to asi budou hlavně nějaké myslivecké plky, ale kdybych tam třeba narazila na nějaké užitečné rady... Skutečnost ovšem předčila moje nejčernější představy!!! Otevřela jsem to zrovna na kapitole výcvik foxteriéra na škodnou a co jsem se dočetla, to mě fakt dorazilo. Škodnou (toulavé kočky, kuny, lasice - jen tak mimochodem, ty poslední dvě jsou asi chráněné?) je třeba zničit a fox ji má zadávit. K výcviku slouží kočka, nejlépe s ostříhanými drápy, na kterou je pes vypuštěn. Když ji zadáví hned napoprvé, má být pochválen a toto se má opakovat několikrát (jak je poznámenáno, ne hned během jednoho dne...) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Grrrr, sem myslela, že mě klepne. Kdyby ta knížka nebyla z knihovny, tak letí okamžitě do koše, jakože jinak knížky nevyhazuju, i když jsou to totální kraviny. Autor Jos. Najman (ten už má tedy za sebou, to má jediné štěstí...), rok vydání 1970. Takovou věc si prosím mohlo jakési vymatlané myslivecké hovado zcela klidně napsat a doporučovat, normálně to vyšlo a nikomu se to nezdá divné.. Exclamation Exclamation Exclamation Nedělám si iluze, že dneska je ta praxe příliš odlišná, akorát si o tom asi nedovolí takto psát...
Takže ode dneška považuji každého zeleného panáčka apriori za dementního sadistického šmejda, hodného akorát tak nakopání kamsi... Myslím, že těch normálních, kteří takové věci neschvalují, je mezi tím ksindlem hooodně málo.
Omlouvám se za ten výlev, ale to mě fakt pěkně nadzvedlo, že si ještě někdo mohl dovolit klidně o takové věci psát a oficiálně to doporučovat jako výcvik Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Njn, no, pak si to nějaký opravdu oduševnělý inteligent přečte a nemůžeme se divit, že vzniká, co vzniká (případ utýrané kočky), že. Rolling Eyes Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:06 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Takže ode dneška považuji každého zeleného panáčka apriori za dementního sadistického šmejda, hodného akorát tak nakopání kamsi... Myslím, že těch normálních, kteří takové věci neschvalují, je mezi tím ksindlem hooodně málo.
Omlouvám se za ten výlev, ale to mě fakt pěkně nadzvedlo, že si ještě někdo mohl dovolit klidně o takové věci psát a oficiálně to doporučovat jako výcvik Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Já si to o nich myslím už dávno, m,ám za sebou několik výstupů s nima a stačilo mi. Jsou to kreténi bez mozku, co mají nahoněný ego tím, že mají přes rameno flintu a neváhají vyhrožovat, že ti postřílí všechny psy ( byť nejsi v oboře, ale u rybníku, kde se koupou lidi... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

Sáro, nám taky vyhrožovali, že nám zastřelí psa, protože běhá na NAŠEM pozemku bez vodítka (bylo to tenkrát štěně kokra), tak mu Karel řekl, že může. Ale že pak zastřelí osobně jeho. Hovádka boží Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Sáro, nám taky vyhrožovali, že nám zastřelí psa, protože běhá na NAŠEM pozemku bez vodítka (bylo to tenkrát štěně kokra), tak mu Karel řekl, že může. Ale že pak zastřelí osobně jeho. Hovádka boží Rolling Eyes


Jsme si o tom s Robem taky kdysi povídali a shodli jsme se, že kdyby nám nějakej myslivec zastřelil psa, tak nedojde domů. Prostě bychom byli schopný ho ubít k smrti, hajzla.
Jinak jsem koukala na toho pitta a je to šílený. nechápu, jak tohle může někdo dopustit a přihlížet tomu. To, že uhynul, je pro něj vysvobození. Akorát, že dokud tady bude legislativa jaká je, není se čeho bát. Pořídí si dalšího, zavře ho do stejnýho kotce a jede dál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:

Já si to o nich myslím už dávno, m,ám za sebou několik výstupů s nima a stačilo mi. Jsou to kreténi bez mozku, co mají nahoněný ego tím, že mají přes rameno flintu a neváhají vyhrožovat, že ti postřílí všechny psy ( byť nejsi v oboře, ale u rybníku, kde se koupou lidi... )


No, já jsem o nich taky neměla nikdy moc dobré mínění, ale přece jenom člověk si říká, že by neměl zobecňovat, ale když si pak přečte něco takového... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:21 am    Předmět: Re: Utýraný pitbull George Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nechci z tohoto kousku webu dělat boj za zvířecí práva a předem se omlouvám těm, kterými tento případ znovu otřese.
Nicméně si myslím, že lidé by měli alespoň VĚDĚT...

Podrobnosti i s otřesnými fotkami jsou zde:
http://decinsky.denik.cz/cerna_kronika/20080221kl_tyrany_pes.html

Pokud by někdo chtěl více informací (třeba i jak může svým způsobem pomoci) atd., ráda pošlu info a vše, co víme o případu e-mailem.


No, ty fotky to je fakt síla.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Pod tím článkem, že pesan uhynul, dal někdo do komentáře k článku veškerý kontaktní údaje na chlapa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Já mám jediné štěstí, že neznám nikoho, kdy by zvíře týral. Myslím, že bych tomu dotyčnému asi ublížila. Ránou palicí mezi oči..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.