Utýraný pitbull George
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5292c93d54127394c77cdb45cf89527fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

citace:
Adél, když na Slovensku ubil chlap německýho ovčáka tyčí a ještě si to nahrál ( bylo slyšet i to, jak to zvíře naříká ), jeho matka o něm prohlásila, že je to milovník zvířat a dělá v ochraně nebo co. Tak asi tak...


Asi tak, jako když tatínek heparinového vraha prohlašoval, že jejich kluk je lidumil

Rolling Eyes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Dokud se prostě bude tohle tolerovat, tak to tu holt bude pořád a co je smutnější, bude hůř. Prostě se sebrat houfem a rozbít jim hubu. Na brubý pytel, hrubá záplata....


http://www.zkopodebrady.cz/utulek.php?Lng=CZ&ML1=13
úplně dole....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
A.d.é.l. napsal:
Dokud se prostě bude tohle tolerovat, tak to tu holt bude pořád a co je smutnější, bude hůř. Prostě se sebrat houfem a rozbít jim hubu. Na brubý pytel, hrubá záplata....


http://www.zkopodebrady.cz/utulek.php?Lng=CZ&ML1=13
úplně dole....



Evil or Very Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Petice za změnu legislativy


http://www.mija.estranky.cz/stranka/PETICE


Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Dlouho jsem tu nebyla a na netu uz vubec ne a tohle me opet sokovalo Evil or Very Mad Nepochopim to,ale sama jsem se s utyranymi pejsky setkala pri praci v utulku a vetsina v tom utulku byla ocividne mnohem stastnejsi nez tam odkud prisli......Ja uz nevim co rict,jen mi je vzdy do breku a tem lidem bych delala to same co delaji oni tem uzasnym tvorum Evil or Very Mad petici si rozhodne stahnu az budu doma a ppodepisu Cool jenze mam strach ze lidska inteligence je tak mala,ze ani petice nepomuze Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

no vílko, já bulim rovnou... jen to prostě nedokážu pochopit, kde se to v nás bere, jako v lidech, že tohle dovedeme... kdo nám dal to právo takhle si hrát, takhle mařit životy jinejch. to ty lidi nemaj city? to jim to nevadí? koukat se do těch očí? kde vůbec berou tu sílu se do těch očí podivat a nic s tim neudělat, pokračovat v tom, nebo vůbec udeřit???
když tohle vidim, a nejen toto, všechno to, co se děje, přeju si, abysme vymřeli.
kdyby to pomohlo, zemřela bych, aby oni mohli žít, fakt že jo, stydim se za nás.... nenávidim nás...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no vílko, já bulim rovnou... jen to prostě nedokážu pochopit, kde se to v nás bere, jako v lidech, že tohle dovedeme... kdo nám dal to právo takhle si hrát, takhle mařit životy jinejch. to ty lidi nemaj city? to jim to nevadí? koukat se do těch očí? kde vůbec berou tu sílu se do těch očí podivat a nic s tim neudělat, pokračovat v tom, nebo vůbec udeřit???
když tohle vidim, a nejen toto, všechno to, co se děje, přeju si, abysme vymřeli.
kdyby to pomohlo, zemřela bych, aby oni mohli žít, fakt že jo, stydim se za nás.... nenávidim nás...


ja mam taky radeji zvirata, nez lidi. aspon ale tady mam pocit, ze se jeste nekdo hodny najde, a tak se necitim tak mizerne. ale moc se stydim za to, ze i ja jsem clovek a mam lidske vlastnosti a urcite ublizuju, ikdyz o tom nevim a snazim se veci delat tak, abych prirodu a zviratka nejak nenicila. mne vesely zvireci ocicka nebo jen pohled na to, jak si spokojene hopka treba veverka, udela mnohem vetsi radost, nez jit do kina...zrovna dneska jsem slysela osklive veci od spoluzaku, a to ted studuju prirodovedu :cry:opravdu jsem hrda na to, ze jsem pan tvorstva
Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, asi to bude trochu mimo téma, ale nevím, kam přesně to jinak zařadit.
Včera jsem se strašlivě nasr.... Půjčila jsem si v knihovně knížku Chov a výcvik malých loveckých psů, když už máme toho foxteriéra. Sice jsem si říkala, že to asi budou hlavně nějaké myslivecké plky, ale kdybych tam třeba narazila na nějaké užitečné rady... Skutečnost ovšem předčila moje nejčernější představy!!! Otevřela jsem to zrovna na kapitole výcvik foxteriéra na škodnou a co jsem se dočetla, to mě fakt dorazilo. Škodnou (toulavé kočky, kuny, lasice - jen tak mimochodem, ty poslední dvě jsou asi chráněné?) je třeba zničit a fox ji má zadávit. K výcviku slouží kočka, nejlépe s ostříhanými drápy, na kterou je pes vypuštěn. Když ji zadáví hned napoprvé, má být pochválen a toto se má opakovat několikrát (jak je poznámenáno, ne hned během jednoho dne...) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Grrrr, sem myslela, že mě klepne. Kdyby ta knížka nebyla z knihovny, tak letí okamžitě do koše, jakože jinak knížky nevyhazuju, i když jsou to totální kraviny. Autor Jos. Najman (ten už má tedy za sebou, to má jediné štěstí...), rok vydání 1970. Takovou věc si prosím mohlo jakési vymatlané myslivecké hovado zcela klidně napsat a doporučovat, normálně to vyšlo a nikomu se to nezdá divné.. Exclamation Exclamation Exclamation Nedělám si iluze, že dneska je ta praxe příliš odlišná, akorát si o tom asi nedovolí takto psát...
Takže ode dneška považuji každého zeleného panáčka apriori za dementního sadistického šmejda, hodného akorát tak nakopání kamsi... Myslím, že těch normálních, kteří takové věci neschvalují, je mezi tím ksindlem hooodně málo.
Omlouvám se za ten výlev, ale to mě fakt pěkně nadzvedlo, že si ještě někdo mohl dovolit klidně o takové věci psát a oficiálně to doporučovat jako výcvik Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


To je děsný!!! Teda, ten pitbull taky... Který svině tohle můžou dělat?!?!?! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ceridwen
8-20
8-20


Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:26 am    Předmět: Citovat

Velice mě mrzí, že máš tak špatné zkušenosti s touto knížkou, ale jak sama píšeš, byla vydána hodně, hodně dávno a doba se změnila. Tyto praktiky se nesmí provádět, jsou zakázány. (Spíše mě zaráží co všechno se dá v knihovně najít, že ten sortiment neproberou.) Jistě se najde nějaké pako, které zákaz poruší, ale to už je věc lidského svědomí. Nechci se nikoho zastávat, ale nelze všechny házet do jednoho pytle (ani zelené mužíčky). Sežeň si lepší, aktuálnější literaturu. Foxlíka mám doma a doporučuji agility. Hodně srandy a pevné nervy s pesanem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ceridwen
8-20
8-20


Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no vílko, já bulim rovnou... jen to prostě nedokážu pochopit, kde se to v nás bere, jako v lidech, že tohle dovedeme... kdo nám dal to právo takhle si hrát, takhle mařit životy jinejch. to ty lidi nemaj city? to jim to nevadí? koukat se do těch očí? kde vůbec berou tu sílu se do těch očí podivat a nic s tim neudělat, pokračovat v tom, nebo vůbec udeřit???
když tohle vidim, a nejen toto, všechno to, co se děje, přeju si, abysme vymřeli.
kdyby to pomohlo, zemřela bych, aby oni mohli žít, fakt že jo, stydim se za nás.... nenávidim nás...



Asi teď hodně lidí naprdnu, sáhnu jim do svědomí. Kolik z vás co slzíte nad těmi zuboženými tvory jste vegetariáni/vegani? Proč spousta lidí pláče nad zuboženou a týranou kočičkou, pejskem a nikdo neuroní slzu nad kravou či prasetem z velkochovu? Copak to taky nejsou živí tvorové, kteří cíti, vidí, mají srdce? Kdo dal lidem právo některé tvory mít jako společníky, které budem bránit a některé degradovat na pouhou surovinu k nedělnímu obědu? Kolik z vás se už podívalo do očí krávy? Jsou nádherné! A kolik z vás se podívalo do očí krávy ve velkovýkrmně? Jsou... . Já naštěstí! tu možnost neměla.

www.svobodazvirat.cz
www.ochranazvirat.cz
www.spolecnostprozvirata.cz
www.realita.tv
www.ohz.cz

a spousta dalších. Hodně lidí na to nemá žaludek a ani nechce vidět, lépe je nevědět, nepřemýšlet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.