Utýraný pitbull George
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00b884359a35bcf3fcf4769c683c66eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Ceridwen napsal:

Velice mě mrzí, že máš tak špatné zkušenosti s touto knížkou, ale jak sama píšeš, byla vydána hodně, hodně dávno a doba se změnila. Tyto praktiky se nesmí provádět, jsou zakázány. (Spíše mě zaráží co všechno se dá v knihovně najít, že ten sortiment neproberou.) Jistě se najde nějaké pako, které zákaz poruší, ale to už je věc lidského svědomí. Nechci se nikoho zastávat, ale nelze všechny házet do jednoho pytle (ani zelené mužíčky). Sežeň si lepší, aktuálnější literaturu. Foxlíka mám doma a doporučuji agility. Hodně srandy a pevné nervy s pesanem Very Happy


Nevěřím ani slovo! Už delší dobu sleduji různé případy na netu a na spoustě chovatelských serverů jsem se setkala se současnými případy, v nichž bylo líčeno podobné, velmi zajímavé je také projít si debatu na mysliveckých fórech (ale jak to podle tvého příspěvku vypadá, patříš k této partičce, takže nemusím objasňovat, ne?)
Dík za doporučení, ale bez bez agility se obejdem my i pes... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ceridwen
8-20
8-20


Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 4:48 pm    Předmět: Citovat

K této partičce určitě nepatřím a debata na mysliveckém fóru mě fakticky nezajíma, nevídím důvod proč tam lézt. Možná jsem jen větší optimista, promiň. Taky nechápu co je špatného na agility? My jsme jí dělali a celkem jsme se při ní vyblbli. Nemyslela jsem to špatně, tak proč taková jedovatá reakce? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 5:45 pm    Předmět: Citovat

Ceridwen napsal:
K této partičce určitě nepatřím a debata na mysliveckém fóru mě fakticky nezajíma, nevídím důvod proč tam lézt. Možná jsem jen větší optimista, promiň. Taky nechápu co je špatného na agility? My jsme jí dělali a celkem jsme se při ní vyblbli. Nemyslela jsem to špatně, tak proč taková jedovatá reakce? Shocked


V tom případě moc nechápu, kde bereš tu jistotu, že se to neděje. Zákon to sice zakazuje, ale mezi myslivci to vypadá dost jinak. Celkově mi nějak nesedl tón tvého příspěvku, možná to bylo myšleno jinak... To máš fuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

Ceridwen napsal:
tiborMel napsal:
no vílko, já bulim rovnou... jen to prostě nedokážu pochopit, kde se to v nás bere, jako v lidech, že tohle dovedeme... kdo nám dal to právo takhle si hrát, takhle mařit životy jinejch. to ty lidi nemaj city? to jim to nevadí? koukat se do těch očí? kde vůbec berou tu sílu se do těch očí podivat a nic s tim neudělat, pokračovat v tom, nebo vůbec udeřit???
když tohle vidim, a nejen toto, všechno to, co se děje, přeju si, abysme vymřeli.
kdyby to pomohlo, zemřela bych, aby oni mohli žít, fakt že jo, stydim se za nás.... nenávidim nás...



Asi teď hodně lidí naprdnu, sáhnu jim do svědomí. Kolik z vás co slzíte nad těmi zuboženými tvory jste vegetariáni/vegani? Proč spousta lidí pláče nad zuboženou a týranou kočičkou, pejskem a nikdo neuroní slzu nad kravou či prasetem z velkochovu? Copak to taky nejsou živí tvorové, kteří cíti, vidí, mají srdce? Kdo dal lidem právo některé tvory mít jako společníky, které budem bránit a některé degradovat na pouhou surovinu k nedělnímu obědu? Kolik z vás se už podívalo do očí krávy? Jsou nádherné! A kolik z vás se podívalo do očí krávy ve velkovýkrmně? Jsou... . Já naštěstí! tu možnost neměla.

www.svobodazvirat.cz
www.ochranazvirat.cz
www.spolecnostprozvirata.cz
www.realita.tv
www.ohz.cz

a spousta dalších. Hodně lidí na to nemá žaludek a ani nechce vidět, lépe je nevědět, nepřemýšlet.

no ceri, u mě si se teda s kritikou nestrefila, jsem zarputilej vegetarián už od 14, žádné maso, kožešiny, želatina, vajčka domácí... možná prvně mrkni i na jiný příspěvky, než si vybereš někoho jako oběť... peace, Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Ceridwen napsal:
K této partičce určitě nepatřím a debata na mysliveckém fóru mě fakticky nezajíma, nevídím důvod proč tam lézt. Možná jsem jen větší optimista, promiň. Taky nechápu co je špatného na agility? My jsme jí dělali a celkem jsme se při ní vyblbli. Nemyslela jsem to špatně, tak proč taková jedovatá reakce? Shocked


V tom případě moc nechápu, kde bereš tu jistotu, že se to neděje. Zákon to sice zakazuje, ale mezi myslivci to vypadá dost jinak. Celkově mi nějak nesedl tón tvého příspěvku, možná to bylo myšleno jinak... To máš fuk.

souhlasim s kla, myslivci sou prasata, jdi se občas podívat na místa, kde trénují, třeba najdeš důkazy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

trénují v úvozovkách
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ceridwen
8-20
8-20


Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:09 pm    Předmět: Citovat

Jistotu opravdu nemám. Bohužel se toto zřejmě děje i přez zákaz, což je pro mě nepochopitelné a neomluvitelné. Opravdu jsem to nemyslela ve zlém, jestli to tak vyznělo, je mi to líto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ceridwen
8-20
8-20


Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

tiborMel, klobouk dolů před lidma jako jsi ty! Jukla jsem na fórum o vegetariánství a zjistila, že je tady dost lidí co nejí maso. Pokud jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám. Co jsem napsala bylo myšleno obecně, na nikoho konkrétního. Sama máš možná osobní zkušenost s lidma co slzí nad nebohýma zvířádky, ale maso si neodepřou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Ceridwen napsal:
tiborMel, klobouk dolů před lidma jako jsi ty! Jukla jsem na fórum o vegetariánství a zjistila, že je tady dost lidí co nejí maso. Pokud jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám. Co jsem napsala bylo myšleno obecně, na nikoho konkrétního. Sama máš možná osobní zkušenost s lidma co slzí nad nebohýma zvířádky, ale maso si neodepřou.

jasný, v pořádku, trochu mě popíchlo, že jsi si vybrala zrovna můj příspěvek k takovému komentáři, tak jsem to chtěla uvést do pořádku Very Happy
ono je to ale asi trochu těžší, než jen odsoudit lidi, kteří jedí maso, někteří mohou pro zvířata dělat dost užitečných věcí. na druhou stranu se jich samozřejmě nezastávám ( Twisted Evil ), svým způsobem si opravdu protiřečí, ale zase neubližují navíc, zbytečně, jako právě ti ukázkoví tyrané, které tu probíráme. názor je názor a měl by se respektovat, i když je masový Very Happy (samozřejmě bych byla radši, kdyby maso nikdo nejedl.... Wink )
kdyby se alespoň zlepšil přístup ke zvířatům... Rolling Eyes
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ceridwen
8-20
8-20


Založen: 3.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ano, úplně s tebou souhlasím. Nechci nikoho odsuzovat, ale tohle mě vždycky nadzvedne... .

Toho chlapa bych na nějakou dobu uvázala k řetězu ať si to vyzkouší jaké to pro toho psa bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.