Oblíbená místa, krajiny, města...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b206eb86eba4af06e10ba45e8ab38e20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Janie napsal:
ilona napsal:
Vysočina je krásná!!! Pravda - trochu chladněji a větrno tam je, ale příroda je tam nádherná!!! Toulovcovy maštale, Lukasova lípa, spousta zřícenin!

přesně tak, Ili..tam to přímo zbožnuju, plus přidám 4 palice, 9 skal apod....má srdcová záležitost...letos jsme vlastně aspoň byli na Medlově a v okolí..jinak nebýt tam každej rok, to je jak kdybych nežila...

No jo, já si prostě nevážím dobrého bydla... Very Happy
Jinak v Čechách se mi moc líbí Český ráj, Pálava a jižní Čechy. A přímo konkrétně města Český Krumlov, Kroměříž, Prachatice, Hradec Králové, Olomouc, Litomyšl, Mikulov, Tábor, Telč a spousta dalších, dokonce i to Brno má něco do sebe! Smile

To jen potrzuje moji terorii, že u nás je krásně všude (skoro) ! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 9:33 am    Předmět: Citovat

Tak já mám i u nás v Praze místa, které mám fakt ráda a kam chodím, když chci být sama, jen se tak procházet, přemýšlet, snít.. Je to třeba Stromovka (ta je teď na jaře obzvlášť krásná) nebo mám moc ráda Průhonický park, pokud se to ještě počítá jako Praha, hehe Laughing Nicméně to je park, který mě naprosto uchvátil a miluju ho. Smile Potom je hezká třeba Valdštejnská zahrada, ale tam spíš chodím když si chci prodloužit odpoledne po škole Smile A tak mě napadá, dneska bych mohla odpoledne do Stromovky, chci nafotit nějaké hezké fotky jarní přírody a mohla bych si tam sednout do trávy a číst si Smile Když je tak krááásně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Já miluju hory, takže bych si velmi dobře dovedla představit žít v Liberci - přece jen na velký město jsem zvyklá odmala, a přitom Jizerky hned za městem, áááách Razz no a na dovolenou taky nejradši do hor, Jeseníky, Šumava, teď v létě chci prozkoumat Krušné hory...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:02 am    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Tak já mám i u nás v Praze místa, které mám fakt ráda a kam chodím, když chci být sama, jen se tak procházet, přemýšlet, snít.. Je to třeba Stromovka (ta je teď na jaře obzvlášť krásná) nebo mám moc ráda Průhonický park, pokud se to ještě počítá jako Praha, hehe Laughing Nicméně to je park, který mě naprosto uchvátil a miluju ho. Smile Potom je hezká třeba Valdštejnská zahrada, ale tam spíš chodím když si chci prodloužit odpoledne po škole Smile A tak mě napadá, dneska bych mohla odpoledne do Stromovky, chci nafotit nějaké hezké fotky jarní přírody a mohla bych si tam sednout do trávy a číst si Smile Když je tak krááásně


Souhlas, Průhonický park je nádhernej! Já mám v Praze nejraději zahradu Kinských, z druhé strany Petřína - ty sochy a jezírka a vodopád, kouzelný! A taky botanickou zahradu na Karlově, je sice malá, ale má pěknou atmosféru, takovou a´la 19. století, teda alespoň mně to tak přijde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

Na zahradu Kinských jsem zapomněla, ta je taky krásná Smile Jinak ono je tu těch míst určitě víc, to jsem mluvila jen o přírodě Cool Ale na Průhonický park snad nic nemá. Je možné že tu botanickou zahradu neznám? Surprised Já znám akorát tu v Troji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:29 am    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Na zahradu Kinských jsem zapomněla, ta je taky krásná Smile Jinak ono je tu těch míst určitě víc, to jsem mluvila jen o přírodě Cool Ale na Průhonický park snad nic nemá. Je možné že tu botanickou zahradu neznám? Surprised Já znám akorát tu v Troji Laughing


Asi to bude botanická v ulici Na Slupi. Je pod Karlákem směrem do Nuslí. Patří k naší fakultě a je opravdu malá, ale útulná - lavičky, altánek atd.
Nj, tam je nádherně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

Že bych tam někdy zašla? Very Happy I když je mi fakt divné že ji neznám, možná jsem tam někdy byla, ale nevěděla jsem, že je to ona Smile Jinak teď jsem si vzpomněla, že třeba park na Letné je moc hezký Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Tu Prahu vám závidím, ale u nás-Valašsko a Ostrava je taky krásně. Teď jsem zrovna u přítele, bydlí na chatě, z terasy mám vedle stromy, zahrádku, vidím pole a řeku a z druhé strany už je jen les se spoustou srnek. Nejkrásnější místo, kde jsem kdy byla je bývalého srub, tam byly fakt jen lesy a rybníky. Své rodné město jsem v pubertě nesnášela, ale čím míň tu jsem tím víc mi chybí a líbí se mi, že je zasazené mezi kopci a lesy, Beskydy prostě <3 A Ostravu mám taky ráda a mrzí mě, když si někdo myslí, že je to pořád "černá díra", přitom je tam z českých velkých měst největší hustota zeleně na obyvatele : )
Ideální by ale pro mě bylo bydlet v chaloupce u lesa a mít to tak maximálně 2 nebo 1,5 hodiny vlakem do Prahy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 1:47 pm    Předmět: Citovat

Mně by nevadilo bydlet v Průhonicích Laughing Nádhernej parčík skoro u baráku, Praha taky co by kamenem dohodil.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

Já pocházím z Vysočiny, takže mám radši kopcovitou krajinu s jehličnatými nebo smíšenými lesy, než rovnou placku. Sice přímo v místě, odkud pocházím, bydlet nechci (hlavně teda proto, že mám radši větší město, a navíc tu u nás není moc pracovních příležitostí v oborech, co studuju), ale krajinu tu mám opravdu ráda a často, když jsem u našich, tu chodíváme s přítelem na dlouhé procházky.
A z jiných koutů republiky mi učarovaly jižní Čechy, hlavně Český Krumlov, Rožmberk a okolí, strávila jsem tam na brigádě několikery letní prázdniny a ráda se tam vracím i jako vodák, prostě je tam krásně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.