Mořská sůl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7972fd20c1838725add6ed59896b7ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Bitter, abych Tě utěšila - oproti mně jsi na tom ještě dobře. Taky mě to čtení namlsalo, sůl by se doma nějaká i splašila - jenže já pro změnu nemám VANU - a to se napravuje podstatně hůř a nákladnějc...


Přesně tohle mě taky napadlo... I když my vlastně vanu máme ve sklepě v prádelně, ale v té by to teda asi nějaký extra požitek nebyl... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 1:53 pm    Předmět: Citovat

Wink Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Shocked Já bych nemohla bydlet bez vany. Teda jako sprchuju se, ale tak 2x za měsíc si prostě vanu musim dát! By mi hráblo Laughing nebo bych utratila majlant za vířivku někde ve sportcentru Twisted Evil .

Zásadně když se stěhuju koukám jestli ten byt má vanu Very Happy .

Tak já se tu budu koupat za vás ju
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

To jsem nevěděla jaký doma skrýváme poklad! Sůl!

Rozmíchala jsem si sůl s citrónem a použila jako peeling těla a obličeje. Dlouho jsem masírovala a pak smyla. Naprosto úžasný zážitek! A ten rozdíl! Wink Doporučuju zkusit.
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 8:49 am    Předmět: Citovat

Ze zoufalství jsem včera vlasy a pokožku hlavy vymáchala ve slané vodě (s mořskou solí). Při tom jsem zjistila, že máme malou vanu.
A dnes super. Konečně mám po dlouhé době pořádně umytou hlavu. Musím dělat častěji.

(tip od Klarus, takže dík!) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj, dneska jsem v jednom článku na netu četla, že mořská sůl je výborná na splihlé vlasy. Že u nich vytváří objem. Tak si říkám, aby to nebyl objem na úkor přesušených vlasů. Docela by mě zajímalo, v jakém poměru by se to mělo namíchat s vodou, aby byl ideální účinek - objem ale nevysušené. Nezkoušel jste to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 10:43 am    Předmět: Citovat

čo by človek neurobil pre objem Laughing včera mi v dm padla do oka morská soľ od das gesunde plus a dnes som ju vyskúšala. po umytí som si ešte chvíľu hlavu máčala v slanej vode (dala som jej tak nejak od oka). po usušení krásny objem od korienkov a musím povedať, že mám naozaj dobre umytú hlavu, nijaké šupinky na pokožke ani svrbenie sa nekoná.
akurát som si nebola istá, či soľ treba nakoniec z vlasov opláchnuť, pre istotu som to urobila. ale asi by sa nič nestalo, nabudúce skúsim neoplachovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

Inspirovaná tímto vláknem a šamponem Big od Lush (který jsem kvůli ceně nikdy nezkusila Laughing ) jsem přidala cca lžičku soli z mrtvého moře (z dm) při šamponování k obyč březovému šampónu. Nedala kondicionér, jenom přelila bylinkama a výsledek byl potěšující.
Co jsem pak pátrala, sůl je vhodná hlavně na kudrnaté vlasy. A kupodivu žádné vysušení ani zkrepatění se nekonalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 9:52 am    Předmět: v Citovat

já používám mořskou sůl na vlasy, jelikžo když mám vlasy velice přetížené z nějakého šamponu nebo masky, tak mi je to krásně vyčistí, udělá objem a lesk a fakt mám krásně čisté vlasy. FUnguje to podobně jako soda, ale ta moc vysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.