Svět se zbláznil...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f05e163fbd9decb77f99bd3e1176a82aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl by se vrátit trest smrti?
Ano
33%
 33%  [ 9 ]
Ne
48%
 48%  [ 13 ]
Možná
18%
 18%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 8:22 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
No jo... já už zprávy také nesleduju. Kurna, kdyby aspon půlka zpráv byla pozitivní, aby člověk neměl dojem, že žije mezi bandou tytarů, vrahů a zlodějů, ale oni se na všech programech předhánějí, kdo předloží hruznější a depresivnější příběh.

jo, to je přesně můj pocit... a přitom si pamatuju, že kdysi byly ve zprávách vždcky nějaké negativní a pak nějaké pozitivní na vyvážení... ale teď ne, všechny zajímají jeno vraždy, nehody a jiné zvěrstva Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

Anebo se nic už pozitivního neděje Rolling Eyes Jo a přesně tak je to s tou depresivností a snahu o co nejpůsobivější a nejděsivější, nesmutnější a nejtragičtější příběh. Jak se začne dělat ÚMYSLNĚ reportáž se smutnou hudbou, smutným textem, která má hrát na city, to mi fakt pije krev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Ked to tak robia, evidentne to zaujma vacsinu ludi viac ako nieco pozitivne. Proste dobre veci sa dnes nenosia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Ked to tak robia, evidentne to zaujma vacsinu ludi viac ako nieco pozitivne. Proste dobre veci sa dnes nenosia.

jo, tohle je přesný... lidi se prostě honí za senzacema. A cizí neštěstí je nejlepší zábava Evil or Very Mad Confused Confused Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 10:49 pm    Předmět: Ničí vás cizí nehody? Citovat

Mně opravdu je líto, když se z televize dozvím o nějakém neštěstí, za jedno si člověk vždycky představí, co když to číhá taky na jeho blízké, a za druhé to pro mě nejsou suchopárná čísla, ale příběhy lidí, zvlášť když se třeba v Blesku probírají jejich osudy. Dneska ta havárie slovenského autobusu například. Před 22 lety se stala strašná tragédie v příbuzenstvu - byť vzdáleném, proto to pro mě nejsou jen zprávy z televize, ale něco víc. Třeba tragédie ve Studénce se mě dotýká proto, že šlo o fanoušky mé oblíbené skupiny Iron Maiden, to dítě umučené pedofilem letos zjara zase proto, že jsem na těch místech jako dítě pobývala denně. Prostě z tohoto mám kolikrát špatnou náladu celý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 6:20 am    Předmět: Citovat

A to jsou zprávy převážně jen z ČR. Si uvědom, že hrůzy se dějí několikrát za den a to po celém světě. A nemusí to být jen havárie, autonehody atd. Může to být i rozchod parnetů po "italsku", menší nehody v práci atd.
Když si to budeš tak citelně brát, tak z toho budeš mít brzo vředy v žaludku. Omez sledování těchto zpráv a užívej si života a jeho radostí. Bude líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 11:06 am    Předmět: Citovat

Ničí, dělám v pojišťovně Twisted Evil Ale dost černého humoru...
Jojo, když někde vidím, že máma zabila svoje dítě, že někdo utýral zvíře, nesu si to v hlavě minimálně ještě ten den do postele a lámu si hlavu s tím, jak to někdo může udělat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

Tak já se takové věci teda snažím v rámci zachování svého duševního zdraví moc nevnímat. Takže se přiznám, že mi to jde většinou jedním uchem dovnitř a druhým ven. Embarassed Ale opravdu ne proto, že bych byla necita, ale proto, že bych se z toho jinak zbláznila... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

já jsem od té doby co mám mimi šíleně háklivá, když se jen někdo na malé dětátko křivě podívá Smile nedej bože mu nějak ublíží Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

Já jsem se musela přestat dívat na zprávy, protože jsem z toho poslední dobou měla něco jako neurózy, fakt mi bylo zle. Snažím se to řešit jako egle, protože člověk by hrozně rád pomohl ostatním, zabránil neštěstí, změnil svět k lepšímu, ale na to jsme prostě krátcí. I když se snažíme žít život co nejlíp, nikomu neubližovat, chránit slabší, vždycky se najde jeden ignorant, co to všecko zmaří Crying or Very sad
"Líp" (není to přesné slovo) snesu zprávu o neštěstí, co se stalo náhodou, než když někdo ublíží vědomě, to mám v hlavě dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.